Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ξέρει κανεις τίποτα για τις δυο Στατιστικές (ΟΠΑ και Αιγαίου) και για την ΣΕΜΦΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ειναι μαπα τα Γιαννενα ρε συ...? Μια χαρα πολη ειναι... Ελεος... :mad:
εμενα προσωπικά δε μ αρεσαν!:D ισως επειδή εμενα σεισμόπληκτα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ακου...η μανα μου εχει καφετερια...φυγαν ολοι και τωρα ειμαι μονος σαν ....... να βγουν οι βασεις....τι προτεινεις για ποτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εχεις κανεις να προτεινει κατι ωστε να περασει η ωρα γραγορα???

να ανοιξουμε ενα θεμα στο χαλαρη κουβεντα που να μην εχει καμια σχεση με τις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

Relinquished

Νεοφερμένος

Ο Relinquished αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια πειτε μου καποιος για διεθνων ευρωπαικων σπουδων θεσσ/νικης... με εχει φαει το αγχος.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
με τις βασεις στο 5ο τι παιζει ακριβως ξερει κανεις; συγκεκριμενα για οδε παμακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδιά ισχύει ότι στις 6-7 το πρωί θα αναρτηθούν οι βάσεις στο alfavtita.gr??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
οκ μολις ειδα οτι το διορθωσες .τελικα γυρω στα 17800 το εκτιμας ετσι; τπτ για πατρα ακουσες; ενδιαφερεται μια φιλη μου γιαυτο το λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλημέρα παιδία. Έπεσα στις 12 για ύπνο αλλα τελικά δεν τα κατάφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑΥΠΗΓΟΥΣ ΕΜΠ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 18900?

σιγουρα ειναι πανω απο 18817

Εχω μείνει άφωνος πραγματικά! Είμαστε οικογενειακή φίλοι και είχαν κεράσει τους πάντες. Ηταν υπερχαρούμενη που θα περνούσε ιατρική και ξαφνικα... Παιδια δεν το πιστευω...και εγω με 19265 παλι καλα να λεω... Παρακαλαω για Πατρα,δεν θελω Κρητη. Το μονο που με παρηγορει ειναι πως περναω ιατρικη. Αλλα ελεος με 18911 ουτε Αλεξανδρούπολη; Η κοπελα είναι ΡΑΚΟΣ.

τραγικο. απλα.

παιδιά ισχύει ότι στις 6-7 το πρωί θα αναρτηθούν οι βάσεις στο alfavtita.gr??

περσι ειχαν διαρρευσει οι βασεις μερικων σχολων κατα τις 7. δεν ξερουμε αν θα γινει το ιδιο και φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
εγω ενα εχω να πω...μακαρι να μην ζησει κανενας αλλος μαθητης το αγχος και την αγωνια μας και να φτιαξουν τα πραγματα στην εκπαιδευση προς το καλυτερο δινοντας στους μαθητες πολλες επιλογες και αντιμετωπιζοντας τους με περισσοτερη σοβαροτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi09

Νεοφερμένος

Η christi09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μηπως ξερεις ιατρικη κρητης??
οχι απο βασεις εννοειται δε ξερω τιποτα...:P απλα καποιος ειχε πει οτι η ιατρικη αθηνας επιασε 19500 κ ρωτησα μηπως το επαληθευσε κανεις πραγματικα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εγω ενα εχω να πω...μακαρι να μην ζησει κανενας αλλος μαθητης το αγχος και την αγωνια μας και να φτιαξουν τα πραγματα στην εκπαιδευση προς το καλυτερο δινοντας στους μαθητες πολλες επιλογες και αντιμετωπιζοντας τους με περισσοτερη σοβαροτητα...

:no1::no1::no1::no1::no1: δεν είναι τυχαίο ότι τα ελληνόπουλα έχουν ψηφιστεί απο τα πιο δυστυχισμένα σε σύγκριση με τα υπόλοιπα παιδιά των άλλων χωρών της ευρωπαικής ένωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevenakos

Νεοφερμένος

Ο stevenakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είναι κανείς εδώ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
:no1::no1::no1::no1::no1: δεν είναι τυχαίο ότι τα ελληνόπουλα έχουν ψηφιστεί απο τα πιο δυστυχισμένα σε σύγκριση με τα υπόλοιπα παιδιά των άλλων χωρών της ευρωπαικής ένωσης.
κοιτα...και γω εχω τρελο αγχος..αλλα οκ...μια μερα ειναι..αυτο δν μας κανει δυστιχισμενους...σορρυ κιολας :no1: ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΡΕΙΙΙΙΙ (λεω οτι να ναι για να περασει η ωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
+εγώ...όσο και να με φωνάζει το κρεβάτι μου...αρνούμαι πεισματικά να πάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
οκ μολις ειδα οτι το διορθωσες .τελικα γυρω στα 17800 το εκτιμας ετσι; τπτ για πατρα ακουσες; ενδιαφερεται μια φιλη μου γιαυτο το λεω...
18400...λέω καθαρά προσωπική εκτίμηση καθ' ότι είμαι βόρειος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κοιτα...και γω εχω τρελο αγχος..αλλα οκ...μια μερα ειναι..αυτο δν μας κανει δυστιχισμενους...σορρυ κιολας :no1: ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΡΕΙΙΙΙΙ (λεω οτι να ναι για να περασει η ωρα)


το όλο σύστημα κάνει δυστυχισμένα τα παιδιά. η έρευνα δεν είναι δική μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top