Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ηθελα να ειμαι σε μεγαλη πολη και ολοι απο την παρεα μου περνανε αθηνα...που πιο κοντα?σε νησι ειμαι...ολα μακρυα φανταζουν οταν πρεπει να παρεις καραβι...
ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
για νηπιαγωγων αθηνας η οδε οπα κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια καινουριος ειμαι...Εχω και εγω αυπνιες σαν και εσας....Εχω γραψει 14426 και θελω για αστυφυλακων που ηταν 14303...μεγαλη αγωνια....
Περνας σιγουρα:no1:!! Προσωπικη εκτιμηση, αλλα αυτο πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs91

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ηθελα να ειμαι σε μεγαλη πολη και ολοι απο την παρεα μου περνανε αθηνα...που πιο κοντα?σε νησι ειμαι...ολα μακρυα φανταζουν οταν πρεπει να παρεις καραβι...

και γω μυτιληνη μενω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi09

Νεοφερμένος

Η christi09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια σε ολους!!! παιδια ειδα κατι σημερα στο φορουμ το πρωι για μια σχολη που ειπε ενα μελος και μου κανε εντυπωση..το μελος αυτο ισχυριζοταν οτι εμαθε με μεσο καποιες βασεις για την ιατρικη... αν και δε μ'ενδιαφερει η σχολη αυτη.. αλλα ειναι αληθεια οτι η ιατρικη αθηνας πηγε πανω απο19500 μορια?????? μ φαινεται ολιγον αδυνατο.....:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
14000 και κατι...ξερεις τπτ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια μιας και ειμαστε πολλοι μαζεμενοι εδω θελετε να αρχισουμε μια προσπαθεια να εκτιμησουμε εμεις τις βασεις με ολα αυτα που εχουμε μαθει απο γνωστους,ξεκινωντας απο τα υψηλοβαθμα και κατεβαινωντας προς τα κατω;πειτε οτι ξερετε!!!!
σωστό!
Αρχίζω.....
ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18860
ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 19000
ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ 18200
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 17800
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17600
ΠΤΔΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 18900
ΠΤΔΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18350
ΠΤΔΕ ΡΟΔΟΥ 17800
αυτα...λέω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
καληνυχτα παιδιάααααα
Καλη μας τύχη για αύριοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γεια σε ολους!!! παιδια ειδα κατι σημερα στο φορουμ το πρωι για μια σχολη που ειπε ενα μελος και μου κανε εντυπωση..το μελος αυτο ισχυριζοταν οτι εμαθε με μεσο καποιες βασεις για την ιατρικη... αν και δε μ'ενδιαφερει η σχολη αυτη.. αλλα ειναι αληθεια οτι η ιατρικη αθηνας πηγε πανω απο19500 μορια?????? μ φαινεται ολιγον αδυνατο.....:!::!:
μηπως ξερεις ιατρικη κρητης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Περνας σιγουρα:no1:!! Προσωπικη εκτιμηση, αλλα αυτο πιστευω...
περνάει..θα πέσουν χαλαρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
σωστό!
Αρχίζω.....
ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18860
ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 19000
ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ 18200
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 17800
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17600
ΠΤΔΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 18900
ΠΤΔΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18350
ΠΤΔΕ ΡΟΔΟΥ 18800
αυτα...λέω....
απο παιδια που εχουν περασει εχεις ακουσει η ειναι δικη σου εκτιμηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
για αστυφυλακων τι λετε?εχω 14290.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
απο παιδια που εχουν περασει εχεις ακουσει η ειναι δικη σου εκτιμηση;
και τα 2:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εχεις κανεις να προτεινει κατι ωστε να περασει η ωρα γραγορα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Σπυρο εκτος απο τον υπνο δεν περναει αλλιως.....Πηγαινε για κανενα ποτακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

Mixalhs91

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ιτς μονευ χονευ αλφανιτα.γρ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top