Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
γιατι δεν εβαλες το οικονομικο σε αλλη πολη πιο κοντα ΑΠΟ σενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
αντε να κοιμηθούμε ακουστε νανούρισμα αφου δε μου λέτε τπτ για τις νομικές ή τα νηπιαγωγών ή ιατρικές [ame]https://www.youtube.com/watch?v=9IKwQiCevOs[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
6 ωρες και 36 λεπτα ακομα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εχετε πληροφοριες για ιστορικο-αρχαιολογικο ιωαννινων και κρητης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pispirikos27

Νεοφερμένος

Ο pispirikos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ρε παιδια....τπτ για εφαρμοσμενα κρητης??? (μηπως και ρε αρζι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
γιατι δεν εβαλες το οικονομικο σε αλλη πολη πιο κοντα ΑΠΟ σενα?
σε μενα μιλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ωχ ειμαι και πολυ ουφο...αλλα διαβαζω,αλλα καταλαβαινω...
σιγα ρε συ,δεν είναι τίποτα..θα τα μάθεις μόλις κατέβεις ΑΘΗΝΑΑΑΑΑ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
[/b]
:zilia: Εγω βρε τυχερε.....


Αλλα εσυ γιατι να μη κοιμηθεις? Δεν ειπες πως εχεις μαθει που περνας?
Πρωτον για να σου κανω παρεα
Δευτερον για να δω για ποσα μορια εχασα τα Γιαννενα
Τριτον για να μαθω πρωτος ποιοι θα ειναι οι μελλοντικοι συμφοιτητες μου

Παρτε ενα τραγουδακι, που απο αυριο θα ταιριαζει σε ολους μας γαντι:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xdpcjtRW2jY&feature=fvst[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

delos999

Νεοφερμένος

Ο delos999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
φυσικο θεσνικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Πρωτον για να σου κανω παρεα
Δευτερον για να δω για ποσα μορια εχασα τα Γιαννενα
Τριτον για να μαθω πρωτος ποιοι θα ειναι οι μελλοντικοι συμφοιτητες μου

Παρτε ενα τραγουδακι, που απο αυριο θα ταιριαζει σε ολους μας γαντι:

https://www.youtube.com/watch?v=xdpcjtRW2jY&feature=fvst
ελα ρε ..σιγά τα γιάννενα ρε κώτσο!!!μάπα εκεί ειχα περάσει πέρσυ α και στο ΠΤΔΕ κόβουν αβέρτα....Θράκη rulezzzz ρε!!!!και ναι αντε να φύγουμε απ τις πόλεις μας με το καλό......:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
γιατι δεν εβαλες το οικονομικο σε αλλη πολη πιο κοντα ΑΠΟ σενα?
ηθελα να ειμαι σε μεγαλη πολη και ολοι απο την παρεα μου περνανε αθηνα...που πιο κοντα?σε νησι ειμαι...ολα μακρυα φανταζουν οταν πρεπει να παρεις καραβι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jtm

Νεοφερμένος

Ο jtm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδεια, που ξερεται για τις βασεις μερικοι (πχ, που λεει οτι καποιος περασε στη νομικη της Θεσ. με τοσα πχ. μορια)
Για διεθνων-ευρωπαικων κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
κανεις για ψυχολογια?μπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...spirakos...

Νεοφερμένος

Ο. ..spirakos... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια καινουριος ειμαι...Εχω και εγω αυπνιες σαν και εσας....Εχω γραψει 14426 και θελω για αστυφυλακων που ηταν 14303...μεγαλη αγωνια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
σιγα ρε συ,δεν είναι τίποτα..θα τα μάθεις μόλις κατέβεις ΑΘΗΝΑΑΑΑΑ:P:P
θα ξενιτευτω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια μιας και ειμαστε πολλοι μαζεμενοι εδω θελετε να αρχισουμε μια προσπαθεια να εκτιμησουμε εμεις τις βασεις με ολα αυτα που εχουμε μαθει απο γνωστους,ξεκινωντας απο τα υψηλοβαθμα και κατεβαινωντας προς τα κατω;πειτε οτι ξερετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Παιδια καινουριος ειμαι...Εχω και εγω αυπνιες σαν και εσας....Εχω γραψει 14426 και θελω για αστυφυλακων που ηταν 14303...μεγαλη αγωνια....

κανε μας παρεα φιλε

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40169&page=155
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
παιδια μιας και ειμαστε πολλοι μαζεμενοι εδω θελετε να αρχισουμε μια προσπαθεια να εκτιμησουμε εμεις τις βασεις με ολα αυτα που εχουμε μαθει απο γνωστους,ξεκινωντας απο τα υψηλοβαθμα και κατεβαινωντας προς τα κατω;πειτε οτι ξερετε!!!!


μ ειπαν ψυχολογια θεσσαλονικης 63 πανω..αρα πηγε 17715..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top