Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδια?Γιατι πεσαμε ?Πριν μια ωρα τα ποστ ειχαν παρει φωτια!!κουραστηκαμε ε?αντε για νανακια σαν καλα παιδακια!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
οι δεικτες του ρολογιου μου φαινεται εχουν κολλησει....ολο το κοιταζω και ολο ακουνητοι φαινονται.........δεν περναει η ωρα με τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ναι μη φοβασαι τιποτα..συγχαρητηρια..:)
σευχαριστω πολυ!!!! εισαι απαιχτος φιλε!!!!! χιλια ευχαριστω!!! καλη επιτυχια σε σενα και σε ολους!!!:no1::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
επειδή εχετε postarei σε εκαντοντάδες σελίδες (που δεν έχω δει) υπολογίσατε τη βάση της νομικής θράκης?αν εχετε και των άλλων τμημάτων είναι καλοδεχούμενες...!εθελπιστώ σε μία απάντηση.....3 ώρες πριν τη δημοσιευση στο alfavita
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καληνύχτα Παιδιά κι απο μένα.Καλη τύχη για αύριο σε όλους!Θετική σκέψη και κάντε και καμιά προσευχή για μένα λοοοοοοοοολ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
οι δεικτες του ρολογιου μου φαινεται εχουν κολλησει....ολο το κοιταζω και ολο ακουνητοι φαινονται.........δεν περναει η ωρα με τπτ....

παρε ψηφιακο:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
επειδή εχετε postarei σε εκαντοντάδες σελίδες (που δεν έχω δει) υπολογίσατε τη βάση της νομικής θράκης?αν εχετε και των άλλων τμημάτων είναι καλοδεχούμενες...!εθελπιστώ σε μία απάντηση.....3 ώρες πριν τη δημοσιευση στο alfavita

Είσαι σίγουρος για το aflavita ρε σύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
μολις εχω μια πληροφορια οχι αξιοπιστη οτι η νομικη κομοτηνης ανεθηκε περιπου 80 μορια για τους ενδιαφερομενους το λεω
γιατί δεν είναι αξιόπιστη?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος για το aflavita ρε σύ?
ε περσυ τα βγάλανε γιατί όχι φέτος..εδω ,εδώ εχουν διαρρεύσει στο φόρουμ μας το λατρεμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μολις εχω μια πληροφορια οχι αξιοπιστη οτι η νομικη κομοτηνης ανεθηκε περιπου 80 μορια για τους ενδιαφερομενους το λεω
βλακεια ειναι γιατι την επιασε φιλος με 18300:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά, ήρθα στην παρέα με όρεξη στις 1:52, αλλά φοβάμαι πως θα πρέπει να την κάνω. Ελπίζω να φτάσετε τις 1000 σελίδες και χωρίς εμένα:P. Θα προσπαθήσω να κοιμηθώ. Καληνύχτα και.....
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΖΩΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy:
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:
Ποτε θα περασουν αυτες οι ωρες επιτελους? Με πονεσαν τα ματακια μου....!!! Ρε μη λετε για συμφοιτητες και συμφοιτητριες...Εμεις τα κακομοιρα ζηλευουμε....!
Το θεμα το παρακολουθουν 88. Στοιχημα πως οι 30 εχουν κοιμηθει πανω στο πληκτρολογειο, οι 20 διαβαζουν κανονικα τα ποστ, οι αλλοι 20 ψαχνουν απεγνωσμενα καποια πραγματα για να περασουν την ωρα τους και οι αλλοι 18 ειναι ή στην κουζινα ή στη τουαλετα.....

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
είμαι ακόμα μάχημη! :D απ'ότι καταλάβατε παιδιά μάλλον το πρώτο πεδίο δεν αυξήθηκε όσο ήθελαν οι εφημερίδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
είμαι ακόμα μάχημη! :D απ'ότι καταλάβατε παιδιά μάλλον το πρώτο πεδίο δεν αυξήθηκε όσο ήθελαν οι εφημερίδες :)
:no1:τζάμπα μας τα πρηζαν (sic) τα..μυαλα ολο το ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...απ τα χειρότερα καλοκαίρια..:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top