Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Λοιπόν σας καληνυχτίζω και καλά αποτελέσματα αύριο!!!!!!!!;):bye:
Καληνύχτα, maraki! Θα μπορέσεις να κοιμηθείς; Για μένα προσπαθώ μα δεν το βλέπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μου λενε οτι υπαρχουν μπουζουκια και τετοια αλλα δεν ξερω καθολου...και για την σχολη δεν ξερω..τηε θεσσαλονικης ειναι καλη εχω ακουσει και διεθνος αλλα για καρδιτσα δεν ξερω τιποτα:'(:'(:'(:'(

ρε συ παντως κτηνιατρος βγαινεις και απο τις 2!
ρωτα κανεναν που εχει σπουδασει καρδιτσα για τη φοιτητικη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή ροκ μπαλάντες και λίγο ηλεκτρονική μουσική. Ό,τι πρέπει για χαλάρωση!:)

:no1::no1::no1:Οh yeah music saves your soul!!You rock!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αλλος για σαλονικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ρε συ παντως κτηνιατρος βγαινεις και απο τις 2!
ρωτα κανεναν που εχει σπουδασει καρδιτσα για τη φοιτητικη ζωη.
δεν ξερω κανεναν...αλλα αν περασω εκει δεν θα μπορεσω να κανω και τιποτα και ας ελεγα οτι θα ξαναδωσω...ειναι ψυχοφθορο...:(:(εσυ για που εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
λαθος, αυτη η βεβαιωση δεν ειναι απαραιτητη.
η βεβαιωση προσβασης, δηλαδη αυτη που αναγραφει τη βαθμολογια στα μαθηματα των πανελληνιων και το γενικο βαθμο προσβασης, ειναι αυτη που χρειαζεται για την εγγραφη στη σχολη

κοιτα κι εγω ετσι ηξερα,αλλα πριν παω να γραφτω πηρα τηλεφωνο στη γραμματεια της σχολης και μου ειπαν πως χρειαζοταν αλλα τελικα δεν τη ζητησαν!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
κοιτα κι εγω ετσι ηξερα,αλλα πριν παω να γραφτω πηρα τηλεφωνο στη γραμματεια της σχολης και μου ειπαν πως χρειαζοταν αλλα τελικα δεν τη ζητησαν!!:xixi:

τη βεβαιωση προσβασης σου ζητησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
λοιπον επειδη κάποιος ρώτησε για ψυχολογία: η ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπέρασε τα 63 μόρια απο την περσινή βάση.


και όσο για το alphavita.gr πέρυσι πολλοί έμαθαν απο αυτο το σιτε τα αποτελέσματα τους...τώρα όποιος θέλει,κάθεται στο σιτε και πατάει συνέχεια το f5 και περιμένοντας μέχρι τις 6-7 να μάθει τις βάσεις.
μπορεις να μου πεις παω στην κεντρικη σελιδα και παταω f5; δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
τη βεβαιωση προσβασης σου ζητησαν

οχι οχι,αφου ρωτησα και μου ειπαν και τις 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
χαχα ό,τι πεις...Βασικά πόσο έχεις μαζί με τα αγγλικά? Γιατί η Θεσσ είναι πιο δύσκολη,αλλά είναι και η σχολή καλύτερη...Εγώ Αθήνα είμαι..

Mε τα αγγλικα εγραψα 21622!!:D:DΠιστευω οτι μπαινω με τα τσαρουχια αν δεν γινει καμια στραβη....Αθηνα πως ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
βεβαια βεβαια μην ξεχνιομαστε...πως λεμε κρυπτοχριστιανοι ετσι κ κρυπτονικαρες κ κρυπτοτυρογαλοι..!μην μας ερθει καμια αδεσποτη κ ψαχνομαστε:fss:

u got it !!! αν κ ας μη ανησυχούμε γιατι η μισή λάρισα κ βόλος σαλόνικα πανε οποτε θα εχουμε συμμάχους!!! aphana and genetics are not alone!! :jumpy:
κάτω οι ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ!!! (ελπίζω να μην είναι κανας σαλονικιός στο forum κ αναψουν τα αίματα :jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
θελω να με παρει ο υπνος και να ξυπνησω 9 για να δω τις βασειςςςς!!!!!!!δεν μπορω...να παρω κανενα χαπι ή εκει θα το πω σαν τον τζακσον???αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
u got it !!! αν κ ας μη ανησυχούμε γιατι η μισή λάρισα κ βόλος σαλόνικα πανε οποτε θα εχουμε συμμάχους!!! aphana and genetics are not alone!! :jumpy:
κάτω οι ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ!!! (ελπίζω να μην είναι κανας σαλονικιός στο forum κ αναψουν τα αίματα :jumpy:)
επ φιλε,ηρεμαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
θελω να με παρει ο υπνος και να ξυπνησω 9 για να δω τις βασειςςςς!!!!!!!δεν μπορω...να παρω κανενα χαπι ή εκει θα το πω σαν τον τζακσον???αχαχαχα

με ενα χάπι οχι , αν παρεις όλο το κουτί μπορείς να αρχίζεις να ελπίζεις! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
f5=ανανέωση της σελίδας :D όπως είσαι στην σελίδα πατάς f5 και ανανεώνεται. το είπα για να δείτε αμέσως κάποιο τυχόν δημοσίευμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top