Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
καθολου καλη αυτη η εξελιξη.........μου εκανες την καρδια περβολι!

το εμαθε στανταρ οτι δεν περναει με τοσα μορια Θεσσαλονικη? πως?
δεν ξερω ακριβως εδω απο το φορουμ ειναι κ μ το ειπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Και εγω δηλαδη που πηρα απολυτηριο και βεβαιωση και δεν ελεγε σε ποια σχολη περασα και σε ποια θεση στο πηγαδι κατουρησα??Αυτα που λες τα πηραμε τελη ιουνιου.
Είναι άλλο αυτό,μην αγχώνεσαι δεν έχει έρθει ακόμα στα σχολέια αυτό που λέω εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ναι ειμαι τυρόγαλος
οκ!! ούτε εγώ νικη βόλου!!!
άσε μια φίλη μου περνάει αρχιτεκτονική στο volos city , πήγαμε το πρωι κ αγόρασε σκούρο ΒΥΣΣΙΝΙ φανελάκι της ΑΕΛ για να κυκλοφορεί εξω για καφέ!!! ελπίζω να μη τη σαπίσετε στο ξύλο:jumpy:

ωχ ωχ ωχ...ακουω απο τωρα τα βογγητα της...η βσνη θυηλλα ΔΕΝ περναει!!!!Ν-Ι-Κ-Α-Ρ-Α ΟΛΛΕ!!χαχαχα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Και εγω δηλαδη που πηρα απολυτηριο και βεβαιωση και δεν ελεγε σε ποια σχολη περασα και σε ποια θεση στο πηγαδι κατουρησα??Αυτα που λες τα πηραμε τελη ιουνιου.

δεν αναφερομαι στη βεβαιωση που αναγραφει το βαθμο προσβασης.ειναι μια αλλη σε χαρτι φαξ με μπλε γραμματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
δεν αναφερομαι στη βεβαιωση που αναγραφει το βαθμο προσβασης.ειναι μια αλλη σε χαρτι φαξ με μπλε γραμματα :P


κ ποτε περιπου πανε αυτα στα σχολεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
καλησπέρα guys,
ξερουμε περιπου βάση γι αοικονομικο της νομικής?
ποsα μορια εxειs?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ναι αλλα στο πανεπιστημιο αθηνας.Εχει μεινει ως νομικη και καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
17.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ναι αλλα στο πανεπιστημιο αθηνας.Εχει μεινει ως νομικη και καλα.

Θα παει γυρω στα 16750...(προβλεψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
λοιπον επειδη κάποιος ρώτησε για ψυχολογία: η ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπέρασε τα 63 μόρια απο την περσινή βάση.


και όσο για το alphavita.gr πέρυσι πολλοί έμαθαν απο αυτο το σιτε τα αποτελέσματα τους...τώρα όποιος θέλει,κάθεται στο σιτε και πατάει συνέχεια το f5 και περιμένοντας μέχρι τις 6-7 να μάθει τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κ ποτε περιπου πανε αυτα στα σχολεια?

χμμ δε θυμαμαι ακριβως.παντως σε εμας ειχαν αργησει να τα στειλουν λιγο.υποτιθεται πως η βεβαιωση αυτη ειναι απαραιτητη για την εγγραφη σου αλλα εμενα δε μου τη ζητησαν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
κ ποτε περιπου πανε αυτα στα σχολεια?
Αργούν.Κοίτα αν πέρασες τώρα και μη σκας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guristroula

Νεοφερμένος

Η guristroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κανεις για αστυφυλακων με 10%????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ωραία!! Στείλε μου πμ όμως μην τη σπάσουμε στουσ υπόλοιπους εδώ μέσα...:no1:

Ρε χεστους!!Προηγουμενως μιλουσαν βλαχικα και ποντιακα εδω μεσα!!η αγγλικη θα τους πειραξει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top