Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
BAM BAM
!!!..evaki..!!!
.:aLeX:.
3leni
::Forg0tt3n::
Agahnim
Alessandra
alexandros451991
alex_diamond
al_zogo
anna_md
antonis21
aphana
arismeister+
ArisRodos
astathmitos
Atsallica
azor
Αφροδίτη-Λυδία
bfree211
Bignickftw
bill12
billdef
biousra
blast_791
CallOfDuty4
charmedjim
christinepapa
chris_m
confusius
daff
didou
Djimmakos+
djohn
Elementstv
elena92
elenidrama1
Emerald
evie2058
fasdag
foreverfreak+
g3orgi0
GABRIELLA
genetics_75
geogytheio
georg18
george_k214
Giovanni5
grigoris91
guristroula
hale
heracliulas
μητσος321
Iliaso+
irini18
iwanna
JimTB
kalaxan
Kansas Rocks!
katrina
KeepBreathing+
Konstadinaki!
konstantinos_
kotsos
koutalideos
LeF
lostpfg
L_Basil
m3Lt3D
Mad1kas
manoslaw
maraki
maraki love
mariiiiia
matthew
mi3s
michael92
michalisgr
mihaela
Mikelanna5
mixalis50
myrto.s
nikos0712
στελα
panos1994
Phoenix
PIL
rafita
razorbladeDream
Runway91
Semfer
sia_x
silvestro21
statakos
stefy
thanous18
toknil
tzanakos
Vampi
vasilis_91
xsot
ZedBlue
χαριτινη


Στατιστικά του iSchool
Ημέρες online: 720 Θέματα: 12,941
Μηνύματα: 451,313
Μέλη: 18,169
Περισσότεροι χρήστες online: 2,102 στις 19-06-09 ώρα: 12:39
Καλωσόρισες Δημήτρης ΑΕΚ ! Πληροφορίες forum
Το Forum έχει νέα μηνύματα
Το Forum δεν έχει νέα μηνύματα
Το Forum είναι κλειστό για νέα μηνύματα
Το Forum είναι σύνδεσμοςΑποσύνδεση BAM BAM


Ειμαστε πολλοι λιγοι ρε σεις...που χαθηκαν ολοι? κοιταξτε ρεκορ που ειχαμε κανει με συνδεδεμενους χρηστες...τωρα ψωφια πραγματα....
Ισως οι περισσοτεροι να τα εμαθαν και εμεις απλα να καιγομαστε ακομαα εδω μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Α, εγώ ακούω μουσικούλα με τα ακουστικά μου και περνάει κάπως η ώρα! Σας συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο! Βοηθάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδιά σίγουρα θα βγουν νωρίτερα στο alfavita???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Εγω πιθανοτατα περναω αγγλικη!!:jumpy::jumpy:πρωτα εβαλα Θεσσαλονικη.ποια ειναι η γνωμη σου για την σχολη??
Ωραία!! Στείλε μου πμ όμως μην τη σπάσουμε στουσ υπόλοιπους εδώ μέσα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
το πηραμε το απολυτηριο..εκτος κ αν εχει κ αλλο :P ευχαριστω πολυ παντως :)
-----------------------------------------


ευχαριστω!!:)

α ναι σωστα!θα το παρεις οταν θα πας να παρεις το επικυρωμενο αντιγραφο :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
α ναι σωστα!θα το παρεις οταν θα πας να παρεις το επικυρωμενο αντιγραφο :P:P

ευχαριστω πολυ !!:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
καλλλα ρε απο λλλαρισα εισαι?κ γιατι δεν stay there?..παντως μην μ ζητησεις ν φωναξω ΑΕΛΛΑΡΑ ΟΛΛΛΕ γιατι ειμαι βολιωτισσα...!:lol::iagree::D

ναι ειμαι τυρόγαλος
οκ!! ούτε εγώ νικη βόλου!!!
άσε μια φίλη μου περνάει αρχιτεκτονική στο volos city , πήγαμε το πρωι κ αγόρασε σκούρο ΒΥΣΣΙΝΙ φανελάκι της ΑΕΛ για να κυκλοφορεί εξω για καφέ!!! ελπίζω να μη τη σαπίσετε στο ξύλο:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδιά σίγουρα θα βγουν νωρίτερα στο alfavita???
Κι εγώ αυτή την απορία έχω τόση ώρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εχω 17736 κ ελπιζω μονο για το ημμυ ξανθης αλλα εχω δικαιωμα μεταγραφης....το παιδι με 18650 δεν επιασε μηχ-μηχ θεσσαλονικη


καθολου καλη αυτη η εξελιξη.........μου εκανες την καρδια περβολι!

το εμαθε στανταρ οτι δεν περναει με τοσα μορια Θεσσαλονικη? πως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
η ιατρικη αλεξ/πολης ειναι περιπου 18950...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
παιδιά σίγουρα θα βγουν νωρίτερα στο alfavita???

Οτι και να'χει ακουστει εγω δεν το πιστευω....:no1::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos2009

Νεοφερμένος

Ο xristos2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
καλησπέρα guys,
ξερουμε περιπου βάση για οικονομικο της νομικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια τα σπαμε....σε λιγο θα γραψουμε ιστορια ξεπερνωντας και τις 1000 σελιδες,ποσταρετε ολοι μαζι,μπορουμε:D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οταν θα πατε να παρετε το απολυτηριο θα σας δωσουν και μια βεβαιωση που θα λεει σε ποια σχολη περασατε και σε ποια θεση.

Και εγω δηλαδη που πηρα απολυτηριο και βεβαιωση και δεν ελεγε σε ποια σχολη περασα και σε ποια θεση στο πηγαδι κατουρησα??Αυτα που λες τα πηραμε τελη ιουνιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
καλησπέρα guys,
ξερουμε περιπου βάση για οικονομικο της νομικής?

Το τμημα οικονομικων επιστημων εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδιά σίγουρα θα βγουν νωρίτερα στο alfavita???
Εγώ έχω ακούσει ότι θα βγουν στο gamadelta!!!!:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Α, εγώ ακούω μουσικούλα με τα ακουστικά μου και περνάει κάπως η ώρα! Σας συμβουλεύω να κάνετε το ίδιο! Βοηθάει...

:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top