Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Άντε παιδιά καλησπέρα (ή μάλλον καλημέρα) κι από μένα. Ελπίζω οι υπόλοιπες 8 και κάτι ώρες να περάσουν όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα. Θετική σκέψη, ζωντάνια και αισιοδοξία θέλει μόνο!... Μήπως ξέρει να μου πει κανείς καμια εκτίμηση για την σχολή Μηχανικών Η/Υ, τηλεπικοινωνιών & Δικτύων στο Βόλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
ποτε μαθαινουμε γ την σειρα εισαγωγης?
Αργότερα πάντως.Εγώ την είχα μάθει λίγο πριν γραφτώ στη σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Nαι την γ@μημένη...:lol:

μπορεις να μου πεις πως γινεται το ρολοι καθε φορα που το κοιταζω να ειναι στο ιδιο σημειο(μην πεις πως ειναι χαλασμενο)?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Καλα αυτο το φοβο ολοι τον εχουμε.Αν θα ειναι ενταξει πολη αν θα βρουμε καλα ατομα αν θα κανουμε φιλιες και παρεες αν θα εχει ζωη και δεν θα ειναι νεκρα αν αν .......,,..
ναι δεν αγχωνομαι τοσο για τις αλλες πολεις...μονο η καρδιτσα μου το προκαλει αυτο...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Αργότερα πάντως.Εγώ την είχα μάθει λίγο πριν γραφτώ στη σχολή...

απο το σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ρε τη σειρά εισαγωγής θα κοιτάμε τώρα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ενταξει ρε μεγαλλε...να παμε για καμια φραπεδια..στα χαλλαρα


το πιασες αμέσως! σαλονικιότικα , αγγλικά ολα το ίδιο για σένα!!
δεν είναι χαλλαρά, είναι χαλλλαρά!!
(και εμείς οι 2 είμαστε χαλλλαρά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Γιατί δε μου λέει κανείς??
Πού μάθατε ότι θα βγούν τα αποτελέσματα στις 6 στο alfavita.....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μου λενε οτι υπαρχουν μπουζουκια και τετοια αλλα δεν ξερω καθολου...και για την σχολη δεν ξερω..τηε θεσσαλονικης ειναι καλη εχω ακουσει και διεθνος αλλα για καρδιτσα δεν ξερω τιποτα:'(:'(:'(:'(

ρε συ σιγα, και απο τις 2 σχολες κτηνιατρος βγαινεις! δε σημαινει οτι μια σχολη δεν ειναι καλη επειδη απλα ειναι πιο επαρχια.

ρωτα παντως και κανεναν που εχει σπουδασει καρδιτσα να μαθεις σιγουρα τι παιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
οταν θα πατε να παρετε το απολυτηριο θα σας δωσουν και μια βεβαιωση που θα λεει σε ποια σχολη περασατε και σε ποια θεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Nαι την γ@μημένη...:lol:

Πάντως για να περάσει η ώρα σκέφτομαι εγώ να δω καμιά ταινία....θα περάσει ένα 2ωρο πάντως γρήγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ενα φρεντο εσπρεσο μετριο στο 10 παρακαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
μπορεις να μου πεις πως γινεται το ρολοι καθε φορα που το κοιταζω να ειναι στο ιδιο σημειο(μην πεις πως ειναι χαλασμενο)?:P:P:P
Και εγώ κάθε 5-10 λεπτά το κοιτάω γμτ...:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πω πω και εγω αγχωθηκα τωρα λιγακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
απο το σχολειο?
Ναι,σου δίνουν μια βεβαίωση στο σχολείο την οποία πας στο πανεπιστήμιο για να γραφτείς και εκεί πανω λέει και τη σειρά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
το πιασες αμέσως! σαλονικιότικα , αγγλικά ολα το ίδιο για σένα!!
δεν είναι χαλλαρά, είναι χαλλλαρά!!
(και εμείς οι 2 είμαστε χαλλλαρά)

καλλλα ρε απο λλλαρισα εισαι?κ γιατι δεν stay there?..παντως μην μ ζητησεις ν φωναξω ΑΕΛΛΑΡΑ ΟΛΛΛΕ γιατι ειμαι βολιωτισσα...!:lol::iagree::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Μιας και μιλάτε για αγγλική,πέρασε κανείς να βρω και κάνα 1ετή συμφοιτητή?:P

Εγω πιθανοτατα περναω αγγλικη!!:jumpy::jumpy:πρωτα εβαλα Θεσσαλονικη.ποια ειναι η γνωμη σου για την σχολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
οταν θα πατε να παρετε το απολυτηριο θα σας δωσουν και μια βεβαιωση που θα λεει σε ποια σχολη περασατε και σε ποια θεση.

το πηραμε το απολυτηριο..εκτος κ αν εχει κ αλλο :P ευχαριστω πολυ παντως :)
-----------------------------------------
Ναι,σου δίνουν μια βεβαίωση στο σχολείο την οποία πας στο πανεπιστήμιο για να γραφτείς και εκεί πανω λέει και τη σειρά..

ευχαριστω!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top