Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καρδιτσα δεν θες να πας για οικονομικους λογους/δεν ειναι καλη η σχολη εκει/ή δεν σ αρεσει η πολη?
κοιτα εγω ειμαι της αποψης πως αν οι γονεις θελουν πραγματικα να στηρηξουν τα παιδια οι οικονομικοι λογοι ξεπερνιουναται γιατι ενω δεν ειμαι πλουσιοκοριτσο δεν θα μου ελεγαν ποτε να επιλεξω σχολη αναλογα με την πολη...ειναι σκληρο πιστευω...ειναι η πολη που με φοβιζει οσον αφορα τη φοιτιτικη ζωη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εγω για Ηλεκ Μηχ ενδιαφερομαι! δηλαδη ο φιλος σου εννοεις πως δεν επιασε τους Μηχ. Μηχ.?
ναι ναι.....μπερδευτηκαμε...και εγω ημμυ θελω κ μετα μηχ-μηχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
αντε καλε οχι...απλα το δουλευω πολυ το αγγλικο!:P:Pχιχι


καλά τοτε δώσε kick στην medical school και τράβα προς αγγλική φιλολογία!!! :P:P
(μην απογοητεύεσαι υπάρχουν κ κατατακτήριες μετά απο 6 χρόνια βασανιστηκών εργαστηρίων ανατομίας!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Συμπάσχω και εγώ ο μικρός μαζί σας:P
Χαιρομαι που μας υποστηριζουν και μας καταλαβαινουν και τα μικροτερα παιδια...:D



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
κοιτα εγω ειμαι της αποψης πως αν οι γονεις θελουν πραγματικα να στηρηξουν τα παιδια οι οικονομικοι λογοι ξεπερνιουναται γιατι ενω δεν ειμαι πλουσιοκοριτσο δεν θα μου ελεγαν ποτε να επιλεξω σχολη αναλογα με την πολη...ειναι σκληρο πιστευω...ειναι η πολη που με φοβιζει οσον αφορα τη φοιτιτικη ζωη...

το 'χεις ψαξει ομως αν ισχυει οτι δεν εχει φοιτητικη ζωη η καρδιτσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalis50

Νεοφερμένος

Ο mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια αμα ξερετε κατι για μηχανολογους..... πειτε και απο εδω. ευχαριστω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ναι ναι.....μπερδευτηκαμε...και εγω ημμυ θελω κ μετα μηχ-μηχ :P

ποσα μορια εχεις?
και για να καταλανω ξανα ο φιλος σου ποσα εχει και τι δεν επιασε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ωωω κουλατα θα μαστε μαζι!!!αλανι μ...thanks!congratulations in advance!:thanks:

πω πω εγώ δε το δουλεύω τόσο το αγγλικό και δε σε καταλαβαίνω!! απο δώ κ πέρα θα ΜΕ μιλάς σαλονικιότικα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Πω δεν περναει η ωρα,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
σε ποιο link βαζουμε αυριο τον κωδικο? διοτι δεν το βρισκω πουθενα! βρισκω μονο αυτα...

https://ypepth.gr/el_ec_category11440.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
καλά τοτε δώσε kick στην medical school και τράβα προς αγγλική φιλολογία!!! :P:P
(μην απογοητεύεσαι υπάρχουν κ κατατακτήριες μετά απο 6 χρόνια βασανιστηκών εργαστηρίων ανατομίας!!!:P)

αγορι μ επικοινωνεις??φαε τη γλωσσα σου!!η μαλλον θ στην ξεριζωσω εγω στην ... ανατομια!wish μην στεκεσαι διπλα μ !back off!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
το 'χεις ψαξει ομως αν ισχυει οτι δεν εχει φοιτητικη ζωη η καρδιτσα?
μου λενε οτι υπαρχουν μπουζουκια και τετοια αλλα δεν ξερω καθολου...και για την σχολη δεν ξερω..τηε θεσσαλονικης ειναι καλη εχω ακουσει και διεθνος αλλα για καρδιτσα δεν ξερω τιποτα:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις?
και για να καταλανω ξανα ο φιλος σου ποσα εχει και τι δεν επιασε?
εχω 17736 κ ελπιζω μονο για το ημμυ ξανθης αλλα εχω δικαιωμα μεταγραφης....το παιδι με 18650 δεν επιασε μηχ-μηχ θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
:bye: Ηρθα και εγω...
Θα το ξενυχτησουμε αποψε πιστευω..ε? Αντε η παρεα ακομα καλα κρατει...
Αληθεια οσοι εχετε μαθει που εχετε περασει γιατι μπενετε ακομα εδω μεσα?
Ελπιζω οχι για να γελατε μαζι μας.....:mad::(

Μαζί σου....και γω μόλις μπήκα....είμαι πολύ αγχωμένη γαμώτο...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Μιας και μιλάτε για αγγλική,πέρασε κανείς να βρω και κάνα 1ετή συμφοιτητή?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
ποτε μαθαινουμε γ την σειρα εισαγωγης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
κοιτα εγω ειμαι της αποψης πως αν οι γονεις θελουν πραγματικα να στηρηξουν τα παιδια οι οικονομικοι λογοι ξεπερνιουναται γιατι ενω δεν ειμαι πλουσιοκοριτσο δεν θα μου ελεγαν ποτε να επιλεξω σχολη αναλογα με την πολη...ειναι σκληρο πιστευω...ειναι η πολη που με φοβιζει οσον αφορα τη φοιτιτικη ζωη...

Καλα αυτο το φοβο ολοι τον εχουμε.Αν θα ειναι ενταξει πολη αν θα βρουμε καλα ατομα αν θα κανουμε φιλιες και παρεες αν θα εχει ζωη και δεν θα ειναι νεκρα αν αν .......,,..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
σε ποιο link βαζουμε αυριο τον κωδικο? διοτι δεν το βρισκω πουθενα! βρισκω μονο αυτα...

https://ypepth.gr/el_ec_category11440.htm


https://www.ypepth.gr/efarmoges/katalliloi_mil.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πω πω εγώ δε το δουλεύω τόσο το αγγλικό και δε σε καταλαβαίνω!! απο δώ κ πέρα θα ΜΕ μιλάς σαλονικιότικα!!! :P

ενταξει ρε μεγαλλε...να παμε για καμια φραπεδια..στα χαλλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top