Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συμπάσχω και εγώ ο μικρός μαζί σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καταλαβαινω το αγχος σου.
τι εχεις βαλει μετα για 2η επιλογη?
παλι σχολη που εχει σχεση με ιατρικα?
μετα εβαλα κτηνιατρικη καρδιτσα(που δεν θελω με τιποτα σ'αυτη τη πολη και αν περασω θα ξαναδωσω) και μετα πολιτικων μηχανικων που περναω σιγουρα με 19.000(λπιζω δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μήπως κανένας ενδιαφέρεται ή γνωρίζει κάτι για αρχιτεκτονική μετσοβιο?Καποια βαση ισως ή οσοιδήποτε 'άλλο ? pleaseeeeeeeeeeee!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Συμπάσχω και εγώ ο μικρός μαζί σας:P

newbie πανω απ ολα μην αγχωνεσαι!!παρε παραδειγμα απο μας!!:D(πλακιτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ενα παιδι με 18650 δεν περασε

Δεν ξερει ομως ποσο ειναι η βαση ε? που περασε τελικα? Ξανθη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:bye: Ηρθα και εγω...
Θα το ξενυχτησουμε αποψε πιστευω..ε? Αντε η παρεα ακομα καλα κρατει...
Αληθεια οσοι εχετε μαθει που εχετε περασει γιατι μπενετε ακομα εδω μεσα?
Ελπιζω οχι για να γελατε μαζι μας.....:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
μετα εβαλα κτηνιατρικη καρδιτσα(που δεν θελω με τιποτα σ'αυτη τη πολη και αν περασω θα ξαναδωσω) και μετα πολιτικων μηχανικων που περναω σιγουρα με 19.000(λπιζω δηλαδη...

καρδιτσα δεν θες να πας για οικονομικους λογους/δεν ειναι καλη η σχολη εκει/ή δεν σ αρεσει η πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Δεν ξερει ομως ποσο ειναι η βαση ε? που περασε τελικα? Ξανθη?
πατρα δεν εχει μηχ-μηχ στην ξανθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
sorry αν πω πραγματα που τα ξαναειπατε..ειναι κανεις για ψυχολογια? κ μηπωσ ξερει κανεις ποτε μαθαινουμε την σειρα εισαγωγης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
το αρθρο στο blog μην του δινετε σημασια καθως ειναι απο εφημεριδασ πριν καιρο!!! το ειχα διαβασει τοτε!

Αμ μπραβο πεστα!!Μην τα ακουτε τα blog και τις εφημεριδες καθως αλλαζουν εκτιμησεις!!Απο ολα αυτα ενα ειναι βεβαιο!ολα θα ΑΝΕΒΟΥΝ:jumpy::jumpy:!!Τωρα ποσο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
δεν αντεχω αλλο!!..ειμαι οριακα 19050...!!sudden death.. ελπιζω να παω θεσνικη μεταγραφη


κάτι μου λέει οτι θα πιάσεις την ιατρική αλεξ/πολης!!! relax. εχεις πατήσει το 19!
αντε να πάρεις τη μεταγγραφή κ προς σαλόνικα μετα, γιατί προς το παρόν δεν έχω υποψηφίους γνωστούς συμφοιτητές/τριες!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια,εχω,κονε

η,γιαγια,μου,πριν,60,χρονια,οταν,ο,πρωθυπουργοσ,ηταν,6,μηνων
δουλευε,σαν,νταντα,του[τον,προσεχε,δηλαδει]

αμα,την,θυματε,[περασαν,και,καποια,χρονια,βλεπετε],θα,μου,πει,τησ,βασεισ

για,σασ,και,την,ψυχη,μου,δινω,ρε,αδερφια




περα,αποτην,πλακα,καλη,τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πού μάθατε ότι θα βγούν τα αποτελέσματα στις 6 στο alfavita.....??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πατρα δεν εχει μηχ-μηχ στην ξανθη


εγω για Ηλεκ Μηχ ενδιαφερομαι! δηλαδη ο φιλος σου εννοεις πως δεν επιασε τους Μηχ. Μηχ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Συνδεδεμένοι Χρήστες : 259

Μια χαρά είμαστε.Α ν και σε λίγη ώρα θα καταρεύσω πιθανον άλλα τι να κάνουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manoslaw

Νεοφερμένος

Ο manoslaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αρκετες σχολές του 1ου πεδίου έχουν σημειώσει πτώση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω αν το αρθρο του μπλογκ ( https://kafeneio-gr.blogspot.com/2009/08/2009.html ) ειναι παλιο παντως επεσε μεσα στο οτι η ιατρικη αθηνας θα ειναι 19.400-19.600 γιατι ενα παιδι πριν εγραψε οτι με 19500κατι δεν περασε ιατρικη αθηνας ενα αλλο παιδι...καλα δε λεω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
κάτι μου λέει οτι θα πιάσεις την ιατρική αλεξ/πολης!!! relax. εχεις πατήσει το 19!
αντε να πάρεις τη μεταγγραφή κ προς σαλόνικα μετα, γιατί προς το παρόν δεν έχω υποψηφίους γνωστούς συμφοιτητές/τριες!!! :P:P:P

ωωω κουλατα θα μαστε μαζι!!!αλανι μ...thanks!congratulations in advance!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top