Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

benjema

Νεοφερμένος

Ο benjema αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
η φίλη σου που έχασε την ιατρική ενώ είχε 18911 μόρια έχει πάρα πολλές πιθανότητες να πιάσει ιατρική σε κάποια πόλη με το 10% του χρόνου εκτός αν είναι πολύ άτυχη (αν και δε ξέρω τι ακριβώς ισχύει πλεον με το 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αρχιτεκτονικη νομιζω....πρεπει να ναι πρωτη σ ολη την ελλαδα!!!:bravo::bravo::wow:
αποκλειεται να δηλωσε αρχιτεκτονικη και ναναι πρωτη γιατι η αρχιτεκτονικη εχει και τα σχεδια και ξεπερναει κατα πολυ τις 20000 ο πρωτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
ε εγω ειμαι απο περιοχη βλαχων και καμαρωνω και δεν το κρυβω!!!μμμμ αντε τωρα:P:P
-----------------------------------------
Εεεεεεεεεεεεεε ψυχραιμία και εγώ περηφανεύομαι που είμαι από περιοχή βλάχων, αυτή είναι η ιστορία μας :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
η φίλη σου που έχασε την ιατρική ενώ είχε 18911 μόρια έχει πάρα πολλές πιθανότητες να πιάσει ιατρική σε κάποια πόλη με το 10% του χρόνου εκτός αν είναι πολύ άτυχη (αν και δε ξέρω τι ακριβώς ισχύει πλεον με το 10%)
συγνωμη αλλα εχεις δει βασεις με το 10%??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
η φίλη σου που έχασε την ιατρική ενώ είχε 18911 μόρια έχει πάρα πολλές πιθανότητες να πιάσει ιατρική σε κάποια πόλη με το 10% του χρόνου εκτός αν είναι πολύ άτυχη (αν και δε ξέρω τι ακριβώς ισχύει πλεον με το 10%)
Το συζήτησα μαζί της και το σκέφτεται και αυτό. Αν και γω απ'όσο την κόβω θα ξαναδώσει παρόλο που τώρα επειδή είναι στενοχωρημένη λέει πως δεν έχει το κουράγιο. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεεε ψυχραιμία και εγώ περηφανεύομαι που είμαι από περιοχή βλάχων, αυτή είναι η ιστορία μας :P:P
αντε καλα ενα βγεκα μου εφυγε και αμεσως εσυ....τελος παντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι ρε φίλε.Τι να πω.όταν μπαίνει και λέει όλα ανέβηκαν και το μαθηματικο φυσικό χημικό ανέβηκαν 500 μόρια.Έ φαντάσου λέω εγώ η δική μου επιλογή που είναι και πολυτεχνείο.

Καταλαβαινω ρε φιλε.Χεστους!!εφημεριδες γνωστοι ιντερνετ τηλεοραση ολοι λενε!χαλαρωσε και ποτε δεν ξερεις!!9 ωρες εμειναν!καλη επιτυχια!!:):):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αποκλειεται να δηλωσε αρχιτεκτονικη και ναναι πρωτη γιατι η αρχιτεκτονικη εχει και τα σχεδια και ξεπερναει κατα πολυ τις 20000 ο πρωτος


ναι οντως εχεις δικιο...εννοουσα στο ΓΒΠ των μαθηματων της κατευθυνσης...oh god ακομα δεν μπορω να το πιστεψω:)...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
αποκλειεται να δηλωσε αρχιτεκτονικη και ναναι πρωτη γιατι η αρχιτεκτονικη εχει και τα σχεδια και ξεπερναει κατα πολυ τις 20000 ο πρωτος
μηπως εννοουσε τα μορια χωρις το σχεδιο???:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
συγνωμη αλλα εχεις δει βασεις με το 10%??
Ναι όμως τωρα πλέον άτομα προγενέστερων χρόνων δεν μπορούν να κάνουν με το 10%. Του χρόνου με το 10% θα κάνουμε μόνο εμείς και αυτοί που έδωσαν το 2008!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεεε ψυχραιμία και εγώ περηφανεύομαι που είμαι από περιοχή βλάχων, αυτή είναι η ιστορία μας :P:P


και γω βλαχαρα μεχρι το πετσιιιιι!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charmedjim

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εμενα παντως μια φιλη μου εμαθε πως περασε χημικο πατρας.ειχε δηλωσει πρωτα χημικο αθηνας αλλα δεν το επιασε.αν δεν κανω λαθοσ η φιλη μου ειχε 17.400 περιπου οποτε η βαση θα ειναι υψηλοτερη!ελεος δηλαδη!που θα φτασουν;;;υπομονη παιδια!!ολοι τα περασαμε!χαλαρα!παντως ακομα και αν δεν περασετε στην 1η επιλογη σας μην τρελαθειτε!κι εγω στη 2η επιλογη μου περασα και τη λατρεψα!καλη συνεχεια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ναι όμως τωρα πλέον άτομα προγενέστερων χρόνων δεν μπορούν να κάνουν με το 10%. Του χρόνου με το 10% θα κάνουμε μόνο εμείς και αυτοί που έδωσαν το 2008!
ε ωραι αρα μπορει να δωσει...εννοουσα οτι ειναι πολυ τσιμπιμενες αυτες οι βασεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

benjema

Νεοφερμένος

Ο benjema αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
συγνωμη αλλα εχεις δει βασεις με το 10%??
εγώ τις έχω δει τις ιατρικες με 10% γι αυτό και μιλάω, εσύ τις έχεις δει; ή έτσι μιλάς; με τα περσινά δεδομένα έπιανε Γιάννενα Αλεξανδρούπολη και Ηράκλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
μια βολιωτισσα εβγαλε 19.960!!!!:jumpy:

Ε καλα αυτη παραλιγο να γινει ενα με το διαστημα!:lol::jumpy::lol::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αρχιτεκτονικη νομιζω....πρεπει να ναι πρωτη σ ολη την ελλαδα!!!:bravo::bravo::wow:
η αρχιτεκτονικη θελει κα ειδικο μαθημα...σχεδιο οποτε ειναι συν τον βαθμο τ σχεδιου....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καταλαβαινω ρε φιλε.Χεστους!!εφημεριδες γνωστοι ιντερνετ τηλεοραση ολοι λενε!χαλαρωσε και ποτε δεν ξερεις!!9 ωρες εμειναν!καλη επιτυχια!!:):):D
Έτσι είναι.Ευχαριστώ καλή επιτυχία και σε σένα.Μην μαλώνετε ρε παιδιά.Τι να κάνουμε άλλοι μακεδόνες άλλοι ηπειρώτες άλλοι κρητικοί άλλοι βλάχοι άλλοι πόντιοι.Δε γίνεται να είμαστε όλοι ίδιοι.Peace.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
εγώ τις έχω δει τις ιατρικες με 10% γι αυτό και μιλάω, εσύ τις έχεις δει; ή έτσι μιλάς; με τα περσινά δεδομένα έπιανε Γιάννενα Αλεξανδρούπολη και Ηράκλειο
με τα περσινα δεδομενα επιανε και πολλες ιατρικες ξερεις...οποτε παμε με τα φετινα δεδομενα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top