Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
9 ωρες ακομα..........Καλη επιτυχια σε ολους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
σε αγχωσε ε?για αυτο εγω λεω μην ακουτε κανεναν!αυριο θα ξερουμε με το καλο( ελπιζω και οχι με το κακο):):)
Ναι ρε φίλε.Τι να πω.όταν μπαίνει και λέει όλα ανέβηκαν και το μαθηματικο φυσικό χημικό ανέβηκαν 500 μόρια.Έ φαντάσου λέω εγώ η δική μου επιλογή που είναι και πολυτεχνείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
προβλέπεται μεγάλη βραδυα!!! ξερει κανεις για παιδαγωγικο γιάννενα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Είπα και πριν αλλα προφανως δεν προλαβες να διαβασεις. Για οικονομικους λογους. Δεν την ενδιαφερουν πολυτεχνεια κτλ. Απο μικρη ιατρική μονο,σαν και μενα. Και δηλωσε νοσηλευτική για να πάει μετα με κατατακτήριες ιατρική.
και γω ιατρικη ονειρευομουν οπως τα τρια τεταρτα του πληθυσμου αλλα οταν δεν σου καθεται σκεφτεσαι πρακτικα...προφανος δεν εκατσε να υπολογισει ποσα χρονια θα σπουδαζει συνολικα για να το δηλωσε ετσι...και εγω αυτο σκεφτομουν αλλα μετα οταν σκεφτεις οτι πας τεσσερα χρονια νοσηλευτικη μετα πας στο δευτερο ετος ιατρικη και συνεχιςζεις τεσσερα χρονια και βαλε να την τελειωσεις, μετα 1 χρονο αγροτικο και μετα ενας θεος ξερει ποτε θα κανεις ειδικοτητα δεν ξερω αν εστω απο οικονομικης αποψης συμφαιρει και τοσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εχω βαρεθει να ακουω Αθηναιους να λενε οτι δεν μπορουν να πανε επαρχια.Δηλαδη οσοι ειμαστε απο επαρχια πως καταφεραμε και νοικιασαμε Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εχει ακουσει κανεις γιια ΜΜΕ ή αγγλικη φιλολογιααααα..?θα με υποχρεωνε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μισό λεπτό...Είχε βάλει όλες τις ιατρικές;;;
Εννοείται!Απλά πρώτη την Αλεξανδρούπολη η οποία είναι βέβαια η πιο χαμηλοβαθμη. Ομως για καθε ενδεχόμενο έβαλε υστερα και τις υπολοιπες 6. Μετα ειχε Φαρμακευτικη,Οδοντιατρική και Νοσηλευτική. Και με 18911 πέρασε στην 1Οη επιλογή της-Νοσηλευτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
σορρυ αλλα θα βγει στα 50 για δουλεια αν χασει 4 χρονια στην νοσηλευτικη!!!!!!
αυτο εννοω
-----------------------------------------
Εννοείται!Απλά πρώτη την Αλεξανδρούπολη η οποία είναι βέβαια η πιο χαμηλοβαθμη. Ομως για καθε ενδεχόμενο έβαλε υστερα και τις υπολοιπες 6. Μετα ειχε Φαρμακευτικη,Οδοντιατρική και Νοσηλευτική. Και με 18911 πέρασε στην 1Οη επιλογή της-Νοσηλευτική.
κατι που δεν καταλαβαινω..για οικονομικους λογους δεν εβαλε τις αλλες φαρμακευτικες και οδοντιατρικες...για την ιατρικη δεν υπηρχαν οι συγκεκριμενοι λογοι??:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Εννοείται!Απλά πρώτη την Αλεξανδρούπολη η οποία είναι βέβαια η πιο χαμηλοβαθμη. Ομως για καθε ενδεχόμενο έβαλε υστερα και τις υπολοιπες 6. Μετα ειχε Φαρμακευτικη,Οδοντιατρική και Νοσηλευτική. Και με 18911 πέρασε στην 1Οη επιλογή της-Νοσηλευτική.

Τότε τι πάει να πει οικονομικούς λόγους;; Τι να περάσεις Ιατρική Πάτρας τι Φαρμακευτική Πάτρας π.χ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
:!::!:

ρε μαγκαφα πως το κανες αυτο?εσυ μιλαμε πεταξες στο απειρο και ακομα παραπερα:!::!:


μια βολιωτισσα εβγαλε 19.960!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
και γω ιατρικη ονειρευομουν οπως τα τρια τεταρτα του πληθυσμου αλλα οταν δεν σου καθεται σκεφτεσαι πρακτικα...προφανος δεν εκατσε να υπολογισει ποσα χρονια θα σπουδαζει συνολικα για να το δηλωσε ετσι...και εγω αυτο σκεφτομουν αλλα μετα οταν σκεφτεις οτι πας τεσσερα χρονια νοσηλευτικη μετα πας στο δευτερο ετος ιατρικη και συνεχιςζεις τεσσερα χρονια και βαλε να την τελειωσεις, μετα 1 χρονο αγροτικο και μετα ενας θεος ξερει ποτε θα κανεις ειδικοτητα δεν ξερω αν εστω απο οικονομικης αποψης συμφαιρει και τοσο...
Αποψή σου. Εξωτερικό δεν εχει την οικονομικη δυνατοτητα να πάει και απο μικρη μονο ιατρική ήθελε. Οπότε ή θα ξαναδώσει ή με κατατακτήριες θα πάει ιατρική. Που πραγματικά να ξαναδίνει κάποιος με 18911 απλά δεν μπορώ να το χωνέψω. Εγω την καταλαβαινω απολυτα γιατι στην θέση της θα ξαναεδινα και ας μην περνουσα με 19265. Απλα εριξε τόσο διάβασμα που δεν ξερω αν εχει το κουραγιο πλέον να ξαναδώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Τότε τι πάει να πει οικονομικούς λόγους;; Τι να περάσεις Ιατρική Πάτρας τι Φαρμακευτική Πάτρας π.χ;;;
μα μες στο μυαλο μου εισαι πια??βγεκα μωρεεεεεεεεεεεεεεεε:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τότε τι πάει να πει οικονομικούς λόγους;; Τι να περάσεις Ιατρική Πάτρας τι Φαρμακευτική Πάτρας π.χ;;;
Μα πρώτη έβαλε την Αλεξανδρούπολη που ΠΑΝΤΑ είναι η πιο χαμηλόβαθμη. Τις υπόλοιπες στην ουσία τζάμπα τις έβαλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
μα μες στο μυαλο μου εισαι πια??βγεκα μωρεεεεεεεεεεεεεεεε:D:D:D

βγεκα;;;;;;;;; χαχαχαχα:D:D είμαι από περιοχή βλάχων(Αρκαδία γαρ) αλλά πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philosophos

Νεοφερμένος

Ο philosophos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πλωμάρι (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
δυσλεκτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ρε συ δεν τα παει καλά με τα ζώα και κτηνιατρικη δεν εβαλε. Είχε βάλει οδοντιατρική Αθήνα και Φαρμακευτική Αθήνα και ούτε κει πέρασε!Ποιος θα το πιστευε? Κανεις πραγματικα! Και μετα ειχε βάλει 10η και ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ σχολή ΑΕΙ Νοσηλευτικής Αθήνας,όπου και πέρασε. Τι να πω. Μετά απ'αυτό όλα τα περιμένω...

κρίμα την κοπέλα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
και γιατι μονο αθηνα??ετσι παθαινουν οσοι κανουν διακρισεις στις πολεις και θελουν μονο αθηνα και θεσσαλονικη...μπαινουν στν τελευταια σχολη προτιμησης τους και μετα στεναχωριουνται κιολας..γι'αυτο εχουμε δυο πεδια να επιλεξουμε αν δεν πιασουμε κατι σε ενα να πιασουμε στο αλλο κατι αλλο που μας αρεσει αρα για να δηλωσε νοσηλευτικη αυτο ηταν που ηθελε...

:thanks::thanks::thanks:
Πεστα χρυσοστομη!!και μαλιστα πολλοι ειναι και οι γονεις που λενε ν δηλωσεις σχολες κοντα στην πολη σου για να εισαι κοντα η και μεσα στην πολη αμα γινεται αλλα καμια φορα σπαει ο διαολος και τα δυο του τα ποδαρια και λες γιατι ρε γαμωτο!?Εντελως λαθος τακτικη:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ααααα!και τι δηλωσε?
αρχιτεκτονικη νομιζω....πρεπει να ναι πρωτη σ ολη την ελλαδα!!!:bravo::bravo::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
βγεκα;;;;;;;;; χαχαχαχα:D:D είμαι από περιοχή βλάχων(Αρκαδία γαρ) αλλά πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ε εγω ειμαι απο περιοχη βλαχων και καμαρωνω και δεν το κρυβω!!!μμμμ αντε τωρα:P:P
-----------------------------------------
ε εγω ειμαι απο περιοχη βλαχων και καμαρωνω και δεν το κρυβω!!!μμμμ αντε τωρα:P:P
α και χα χα:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top