Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αλλα αν περασω θα ειμαι με τον βασιλη διοτι εχω δικαιωμα μεταγραφης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ετσι ετσι...εννοειται....ξαναεδωσα φετος παιδια και εχω φοβερο αγχος...τη χανω τη σχολη παλι για 17 μορια...θα τρελαθω....δν αντεχω...με τα ηρεμηστικα ειμαι....ρε!!!!!!!ξυπνατε!!!!χαλαρωστε ολοι!!!!!!!!!δεν τρεχει τιποτα.....για γελια ειστε!!!!!!!!!!

Κατανοω το αγχος σου ειδικα μαλιστα που εδωσες και δευτερη φορα και λες οτι παλι τη σχολη την χανεις για 17 πουσ..κα μορια αλλα ρε παιδια η ζωη δεν τελειωνει ουτε με τις πανελληνιες ουτε με τις βασεις.αντιθετα αφηνουμε το αγχος να μας χαλαει την ζωη.Relax!!Take it easy!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Mία κοπέλα με 18911 δεν πέρασε σε ΚΑΜΜΙΑ ιατρική! 100% σίγουρο. Πέρασε Νοσηλευτική Αθήνας. Τώρα κι αν δεν έχω φρικάρει για τα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
για ψυχολογια ειναι κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
καλησπερα αγχωμενοι ξενυχτιδες του ischool τι γινεστε??κανενα νεο εχουμε για καμια σχολη καμια βαση και τετοια??:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια εχω φιλη που εβγαλε 19803 ηρεμηστεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Mία κοπέλα με 18911 δεν πέρασε σε ΚΑΜΜΙΑ ιατρική! 100% σίγουρο. Πέρασε Νοσηλευτική Αθήνας. Τώρα κι αν δεν έχω φρικάρει για τα καλά.

Θες να πεις οτι οι ιατρικες επιασαν οροφη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Mία κοπέλα με 18911 δεν πέρασε σε ΚΑΜΜΙΑ ιατρική! 100% σίγουρο. Πέρασε Νοσηλευτική Αθήνας. Τώρα κι αν δεν έχω φρικάρει για τα καλά.
Ζορικα τα πραγματα δηλ. για το 3ο πεδιο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
παιδια εχω φιλη που εβγαλε 19803 ηρεμηστεεεε
ρε πουλακι μου κατι δεν κολλαει σ'αυτο που λες..λες οτι μια φιλη σου εβγαλε 19.803 και να ηρεμησουμε λες και ολοι εμεις οι υπολοιποι βγαλαμε παραπανω!!ελεος προσεξτε λιγο τι γραφεται μη γινεστε γελιοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Θες να πεις οτι οι ιατρικες επιασαν οροφη??
Εχω μείνει άφωνος πραγματικά! Είμαστε οικογενειακή φίλοι και είχαν κεράσει τους πάντες. Ηταν υπερχαρούμενη που θα περνούσε ιατρική και ξαφνικα... Παιδια δεν το πιστευω...και εγω με 19265 παλι καλα να λεω... Παρακαλαω για Πατρα,δεν θελω Κρητη. Το μονο που με παρηγορει ειναι πως περναω ιατρικη. Αλλα ελεος με 18911 ουτε Αλεξανδρούπολη; Η κοπελα είναι ΡΑΚΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisRodos

Νεοφερμένος

Ο ArisRodos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε σεις παιδια σαν να διαβασα πριν για κατι ατομα π εμαθαν για νομικη κομοτηνης... μπορει καποιος να το επαληθευσει?? ( σαν να διαβασα πως ενα παιδι περασε με 18402 ) με 18413 λετε να περναω?? ποοοο την τυχη μ αβολο υπνο προβλεπω σημερα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ρε πουλακι μου κατι δεν κολλαει σ'αυτο που λες..λες οτι μια φιλη σου εβγαλε 19.803 και να ηρεμησουμε λες και ολοι εμεις οι υπολοιποι βγαλαμε παραπανω!!ελεος προσεξτε λιγο τι γραφεται μη γινεστε γελιοι!!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Εχω μείνει άφωνος πραγματικά! Είμαστε οικογενειακή φίλοι και είχαν κεράσει τους πάντες. Ηταν υπερχαρούμενη που θα περνούσε ιατρική και ξαφνικα... Παιδια δεν το πιστευω...και εγω με 19265 παλι καλα να λεω... Παρακαλαω για Πατρα,δεν θελω Κρητη. Το μονο που με παρηγορει ειναι πως περναω ιατρικη. Αλλα ελεος με 18911 ουτε Αλεξανδρούπολη; Η κοπελα είναι ΡΑΚΟΣ.
και αυτη μετα πηγε και δηλωσε νοσηλευτικη που εχει κοντα 2000 μορια διαφορα??τι να πει κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εχω μείνει άφωνος πραγματικά! Είμαστε οικογενειακή φίλοι και είχαν κεράσει τους πάντες. Ηταν υπερχαρούμενη που θα περνούσε ιατρική και ξαφνικα... Παιδια δεν το πιστευω...και εγω με 19265 παλι καλα να λεω... Παρακαλαω για Πατρα,δεν θελω Κρητη. Το μονο που με παρηγορει ειναι πως περναω ιατρικη. Αλλα ελεος με 18911 ουτε Αλεξανδρούπολη; Η κοπελα είναι ΡΑΚΟΣ.
Λιγο τοχεις με αριστα να μην μπαινεις σε καμια ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ποιά ψυχολογία θές?
καμια εγω ειμαι Παντειο Ψυχολογια κ ρωταω αν περναει κανεις απο εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top