Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

#ACDC#

Νεοφερμένος

Η Ισιδώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια, με 19276 πιανω Ιατρικη Πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
με 1217 μορια πανω απο το μηχανικων υλικων γιαννενα περναω????πειτε καμια γνωμη.....
Δικιά μου γνώμη είναι ότι περνας και μάλιστα εύκολα!:)
Αυριο θα ξέρεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αν ξερει κανεισ την βαση για μηχ μηχ κοζανησ ασ το πει.ευχαριστω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δικιά μου γνώμη είναι ότι περνας και μάλιστα εύκολα!:)
Αυριο θα ξέρεις.....
αχ μακαρι...............και σε εσενα ευχομαι οτι καλυτερο πραγματικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
λαθοσ φατσα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια ενα θα σας πω πριν λιγες μερες βρεθηκα νοσοκομειο απο το αγχος.......ποθ και να ειχα πιο λιγα μορια........τωρα κανω ετσι για 1170 μορια.............:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
παιδια ενα θα σας πω πριν λιγες μερες βρεθηκα νοσοκομειο απο το αγχος.......ποθ και να ειχα πιο λιγα μορια........τωρα κανω ετσι για 1170 μορια.............:'(:'(:'(

coolare ρε συ, ηρεμα... εγω που εχω 445 τι να πω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elementstv

Νεοφερμένος

Ο Elementstv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Evelin θα περασεις 100% για αυτο κανεις δεν σου απαντα γιατι ειναι σιγουρο και ειναι χαζο να αγχωνεσαι.Δεν θα ανεβουν τοσο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
αχ βρε παιδια ειναι η δευτερη φορα που δινω.......την πρωτη την ειχα πατησει ασχημα.......γι αυτο ειμαι ετσι τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Και εγώ που είμαι +336?:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια ενα θα σας πω πριν λιγες μερες βρεθηκα νοσοκομειο απο το αγχος.......ποθ και να ειχα πιο λιγα μορια........τωρα κανω ετσι για 1170 μορια.............:'(:'(:'(
ρε συ πραγματικα!!!μην χαλας την υγεια σου γι αυτο!!θα περασεις σιγουρα και να δεις αυριο που θα το σκεφτεσαι κ θα λες,πω πω γιατι αγχωνομουν???γιατι θα περασεις και με διαφορα,και μπορει να διεκδικησεις κ κανα λαπτοπ!!τυχερουλα!!εγω με 480 παραπανω απο κει που θελω κ το χω σιγουρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω με 185 μορια... καηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
καηκαμε ολοι.......... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ρε συ πραγματικα!!!μην χαλας την υγεια σου γι αυτο!!θα περασεις σιγουρα και να δεις αυριο που θα το σκεφτεσαι κ θα λες,πω πω γιατι αγχωνομουν???γιατι θα περασεις και με διαφορα,και μπορει να διεκδικησεις κ κανα λαπτοπ!!τυχερουλα!!εγω με 480 παραπανω απο κει που θελω κ το χω σιγουρο..
για λαπτοπ δεν το σκεφτηκα......αληθεια ποιοι μπορουν να το διεκδικισουν??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδια ενα θα σας πω πριν λιγες μερες βρεθηκα νοσοκομειο απο το αγχος.......ποθ και να ειχα πιο λιγα μορια........τωρα κανω ετσι για 1170 μορια.............:'(:'(:'(
Eλα ρε συ με τοσα μορια + και πεθαινεις απο αγχος? Αλλοι που ειναι ισα ισα τι να πουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Παιδια ελεος!!!!Ακομα κ γω που δεν ειχα τοσο αγχος καραγχωθηκα με αυτα τα ποστ!!!!!Και φυσικα θα κοιμηθω....δεν θα χαλασω τον υπνο μου για τις γαμωβασεις:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαριτινη

Νεοφερμένος

Η χαριτινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ασε παω περιπατο σου λεω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top