Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω που εχω δει ολα τα σε βλεπω,ολο το prison breaκ και ολο το heroes τι να κανω το βραδυ?:P:P:P:P

Δες 24 και τους 7 κύκλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω που εχω δει ολα τα σε βλεπω,ολο το prison breaκ και ολο το heroes τι να κανω το βραδυ?:P:P:P:P

Grey's anatomy!!!! ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω που εχω δει ολα τα σε βλεπω,ολο το prison breaκ και ολο το heroes τι να κανω το βραδυ?:P:P:P:P

Κι εγώ τα χω δει τα Σε βλέπω αλλα θα τα δω για δεκατη φορα............:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Θέλετε να σας πω μια ταινία που σιγουρα δεν θα εχετε δει???????
Μαλλον να σας αφηγηθώ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια καταλαβαινω πως η αγωνια σας βρισκεται στο έπακρο αλλα ηρεμήστε.
Τσακίστε και κανα γυρο στην ανάγκη.
Ακρως χαλαρωτικο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια καταλαβαινω πως η αγωνια σας βρισκεται στο έπακρο αλλα ηρεμήστε.
Τσακίστε και κανα γυρο στην ανάγκη.
Ακρως χαλαρωτικο...:P

Ειμαι χορτοφαγος:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
βρε money honey πως εισαι τοσο σιγουρος για τη νομικη κομοτηνης.πες μ να σιγουρευτω κεγω!!!!α! κ αμα εχεις εγκυρες πηγες πες μ κ για την γεωπονικη θεσ/νικης και για την κοινωνικη δοιηκηση!!!η οποιος αλλως ξερει!!!!!!!;)
-----------------------------------------
κοινωνικη δοιηκηση στην κομοτηνη ξεχαστηκα!!!
δε ξέρω βάσεις μόνο οτι πέρασα στη συγκεκριμένη σχολή με τον κωδικό μου...και εχω και τα κότσια να το πω...ξέρω οτι είναι απαράδεκτο να τα μαθαίνεις νωρίτερα για τους αλλους οστόσω δεν νομιζω να υπηρχε κάποιος που θα αρνιόταν τέτοια ευκαιρία..ε?εγω καθαρα το λέω για να καθησυχάσω τα παιδια που είναι πάνω απο μένα και αγχώνονται...οχι για ποζερια...
για κτηνιατρικη θεσσαλονικης εμαθες τιποτα??
εμαθα μιχαέλα μόνο που περάω...σόρρυ...καλα αποτελέσματα,και σου χω πει...το πιστεύω για θεσσαλονικη αλλα αν πας καρδίτσα δε χαλασε κι ο κόσμος ε?στις επαρχειακές πόλεις περνάς καλύτερα...:bye::D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Τιποτα για εφαρμοσμενο μαθηαμτικο Κρητης ακουσατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katrina

Νεοφερμένος

Η katrina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μηπως εχει κανεις ιδεα για οδοντιατρική αθηνας.....?? ευχαριστω εκ των προταιρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια ισχύει αυτό που λένε για το σιτε www.alfavita.gr ότι εκεί θα ανακοινωθούν πρώτα οι βάσεις??? κατα τις 6 με 7 το πρωί. :)
ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Κανεις που να κραταει στατιστικα να μας κανει μια ανακεφαλαιωση ως τωρα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalisgr

Νεοφερμένος

Ο michalisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
δε ξέρω βάσεις μόνο οτι πέρασα στη συγκεκριμένη σχολή με τον κωδικό μου...και εχω και τα κότσια να το πω...ξέρω οτι είναι απαράδεκτο να τα μαθαίνεις νωρίτερα για τους αλλους οστόσω δεν νομιζω να υπηρχε κάποιος που θα αρνιόταν τέτοια ευκαιρία..ε?εγω καθαρα το λέω για να καθησυχάσω τα παιδια που είναι πάνω απο μένα και αγχώνονται...οχι για ποζερια...

εμαθα μιχαέλα μόνο που περάω...σόρρυ...καλα αποτελέσματα,και σου χω πει...το πιστεύω για θεσσαλονικη αλλα αν πας καρδίτσα δε χαλασε κι ο κόσμος ε?στις επαρχειακές πόλεις περνάς καλύτερα...:bye::D:)


σε ποιο site παμε να βαλουμε τον κωδικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
που συγκεκριμενα?
ALFAVITA.GR μην ανησυχείς εκείνοι την ώρα θα ανεβάσουμε λίνκ..ξύπνιοι θα μαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ειμαι χορτοφαγος:P:P:P:P
χαχαχα φάει καλαμπόκι και βγές απο το site εγώ έτσι ηρέμησα!!!! και εγω χορτοφάγος!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Καλα σορυ κιολας αλλα πως ακριβως θα γινει να βγαλει αυτο το σαιτ τις βασεις 2-3 ωρες πριν τους αλλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι πες μας honey money σε ποιο sitr μας κοροιδευεις??????γιατι σαν πολλα να ξερεις!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Έλα τώρα ηρεμήστε.
Όσο είστε online τοσο περισσότερο αγχώνεστε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Καλα σορυ κιολας αλλα πως ακριβως θα γινει να βγαλει αυτο το σαιτ τις βασεις 2-3 ωρες πριν τους αλλους?
διαρρέουν απο 2ο βάθμια....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
MME,Αγγλικη φιλολογια ακουσατε κατι?????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top