Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδακια εμαθε κανενας για νομικουλα θρακης;;;;;:):)ετοιμαζεστε για ξενυχτι βλεπω ε?

ενας φιλος μου περασε εκει και εχει 18.798 . Τωρα δεν ξερω ακριβως τη βαση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Παιδιά παρέα όλοι απόψε
Με την καταλληλη ευλογία παντα
Θα περάσουμε καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennita

Νεοφερμένος

Η pennita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
βρε money honey πως εισαι τοσο σιγουρος για τη νομικη κομοτηνης.πες μ να σιγουρευτω κεγω!!!!α! κ αμα εχεις εγκυρες πηγες πες μ κ για την γεωπονικη θεσ/νικης και για την κοινωνικη δοιηκηση!!!η οποιος αλλως ξερει!!!!!!!;)
-----------------------------------------
κοινωνικη δοιηκηση στην κομοτηνη ξεχαστηκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να βγουν νωριτερα στο ιντερνετ η καπου αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια ισχύει αυτό που λένε για το σιτε www.alfavita.gr ότι εκεί θα ανακοινωθούν πρώτα οι βάσεις??? κατα τις 6 με 7 το πρωί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lambros44

Νεοφερμένος

Ο lambros44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ ρε παιδιαααααααα

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Πόσο θα ανέβει;
:bye:
Φιλε και εγω οικονομικο απθ θελω....ποσο εχεις βγαλει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Το θεωρειs αστειακι ρε μαγκακι?
εσυ τωρα τι το παιζεις εδω...εγω σου μιλησα ωραια κ συ με εβρισες ...για κοψε κατι....ολοι εχουμε αγχος για τις βασεις αλλα ειπαμε οχι κ ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νηπειαγωγων στα γιαννενα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Μόνο και με 19682 δεν περάσω..Γαμώ τις γελοιότητες που βάλανε,γαμώ...έλυσα 2000000000 ασκήσεις μαθηματικά για να πάω να κάνω ένα rolle και ένα ΘΜΤ.



μην εισαι εριστικος σεβασου τον κοπο και των αλλων παιδιων ,στο χερι σου ηταν να βγαλεις και 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sstteelaaaaa

Νεοφερμένος

Η sstteelaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νηπιαγωγων*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ρε γιατι τι εκανε ο Νικος????? Σιγα κι εγώ εβαλα................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εσυ τωρα τι το παιζεις εδω...εγω σου μιλησα ωραια κ συ με εβρισες ...για κοψε κατι....ολοι εχουμε αγχος για τις βασεις αλλα ειπαμε οχι κ ετσι...
Αν εχειs αγχοs ανεβασε κανενα βιντεο με τον ποπαυ!Εδω μπαινουν παιδια αγχωμενα για αυριο και συ πεταs αετο!Και το μαλακαs λιγο ειναι για τη συγκεκριμενη περιπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ok ενταξει ζητω συγνωμη αν μερικοι προσβληθηκαν απο το post αν και εγω δεν το θεωρω προσβλητικο και το postara καλοπροαιρετα για να γελασουμε και λιγακι με τοσο αγχος που εχουμε...καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Παιδια ηρεμηστε λιγο...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Αν εχειs αγχοs ανεβασε κανενα βιντεο με τον ποπαυ!Εδω μπαινουν παιδια αγχωμενα για αυριο και συ πεταs αετο!Και το μαλακαs λιγο ειναι για τη συγκεκριμενη περιπτωση!
τελειωσε το εδς και μην με ξαναπροσβαλεις ....ξαναλεω οτι εγω σου μιλησα ωραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Το μονο που σκεφτομαι τωρα ειναι πως θα βγαλω τη νυχτα. Ολονυχτία θα εχω, θα δω ολα τα "Σε βλέπω" (1,2,3,4,5, The short movie, και αλλη μια που εχει τα backstage του πρωτου) για να περασει τουτη η τρομακτική νύχτα.............................:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Εγώ πάντως σήμερα θα το ξενυχτίσω...
Θα κάτσω να δω όλα τα επεισόδια του Prison Break απ το Season 4 γιατί ακόμα δεν τα έχω δει... xD

ρε παιδια,εγω που εχω δει ολα τα σε βλεπω,ολο το prison breaκ και ολο το heroes τι να κανω το βραδυ?:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Παιδιά αυτό το πρόγραμμα, έχει αντίστροφη μέτρηση. Θα σας χρειαστεί :D https://timeleft.info/download/timeleft.exe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gorthaur

Νεοφερμένος

Ο Καλλίδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω που εχω δει ολα τα σε βλεπω,ολο το prison breaκ και ολο το heroes τι να κανω το βραδυ?:P:P:P:P

Να δεις και LOST :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Και εγώ έχω δεί όλο το house,heroes,prisonbreak,lost,dexter.Δεν έχει μείνει τίποτε.Ταινία βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω που εχω δει ολα τα σε βλεπω,ολο το prison breaκ και ολο το heroes τι να κανω το βραδυ?:P:P:P:P

χαχα...:lol:
Κοιμησου...αν μπορεις δηλαδη η δες ολο το Lost:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top