Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ.
'Αντε να μην πάρει και σηκώσει τον Αρούλη επιτέλους

Καλή επιτυχία σε όλους σας παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vedder

Νεοφερμένος

Η vedder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
α!και οσοι μιλουν για διαρροη βασεων...για πειτε μου...το παιδαγωγικο α8ηνας????ποσο πηγε?γιατι ειναι απ τα πιο δημοφιλη!

νομίζω πως κανείς δε μίλησε για διαροή βάσεων..! γι'αυτό τσακώνεστε αδίκως.. κάνεις δεν ξέρει τις βάσεις.. μονο που πέρασαν που το έμαθαν με τον προσωπικό κωδικό τους.. σας καταλαβαίνω γιατι κι εγώ πληροφορήθηκα τα μόρια με τ:)ο γνωστό παραδοσιακό τρόπο και δεν μου άρεσε καθόλου που 1-2-3 μέρες πριν άλλοι ήταν χαλαροί κι εγώ έβρασα.. απλά κατηγορώντας τα παιδιά ότι σας κοροιδεύουν μάλλον τα αποθαρύνετε να ποστάρουν ένω πολλοί απλά προσπαθούν να σας βοηθήσουν.. φιλικά πάντα τα παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ελα ντε...Λιγοι ειναι αυτοι που ειμαστε ηρεμοι...

ήρεμοι (εκνευριστικά για τους υπόλοιπους) είμαστε όσοι περνάμε standard ....ή έτσι νομίζουμε τουλάχιστον:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ελα ντε...Λιγοι ειναι αυτοι που ειμαστε ηρεμοι...


οσοι ειναι ηρεμοι φιλε το χουν σιγουρο η δεν νοιαζονται πολυ γιατι τους αρεσει εξισου η 2η επιλογη τους η δεν ξερω κι εγω τι αλλο....συμπασχετε ομως λιγο κ με τους αλλους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Επειδή παιδιά καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σας, έχω και εγώ μια μικρή πληροφορία. Να ξέρετε δεν ευθύνομαι εγώ αν δεν γίνει πραγματικότητα:P, γιατί απλά δεν την έμαθα εγώ!

Μια πάρα πολύ καλή μου φίλη μόλις έμαθε έμμεσα πως πέρασε Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης (και θα είναι και μαζί μου! Τι χαρά:D)! Λέω έμμεσα, γιατί η μαμά της πληροφορήθηκε από μια γνωστή της από τη δουλειά πως η κόρη της πέρασε Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολη με 18115 μόρια (η γνωστή της μαμάς της φίλης μου το έμαθε με το γνωστό τρόπο:D: Από γνωστό στο υπουργείο!)! Η φίλη μου έχει 18145!

Άρα για να μην τα πολυλογώ, το Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης είναι κάτω από 18115!:)

α πολύ ωραία!! εσύ πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
έχει να πέσει ζαχαροπλαστείο αύριο στα φροντηστήρια...
η πικροs καφεs με κουλουρακι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ήρεμοι (εκνευριστικά για τους υπόλοιπους) είμαστε όσοι περνάμε standard ....ή έτσι νομίζουμε τουλάχιστον:iagree:
Εχεις δικιο σε αυτο που λες αλλα υπαρχουν και ατομα τα οποια ειναι ηρεμα ακομα και δν περνανε standarδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια τίποτα νεότερο???????
Και μόνο που σκεφτομαι οτι καποιοι αυτη τη στιγμη μπορει και να ξερουν τρελαινομαι:mad::mad:
Παντως πολυ αγχος. Ουτε στην Ιστορία θεωρητικής κατεύθυνσης δεν ειχα τόσο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
α πολύ ωραία!! εσύ πόσα μόρια έχεις;

Εγώ απλά δεν έχω:PΕίχα πέρσι! :P
Σπουδάζω σε μια από τις πιο όμορφες πόλεις της Ελλάδας, την Αλεξανδρούπολη, Ιατρική! Είσαι πολύ τυχερή που μένεις μόνιμα σε αυτήν την κούκλα την πόλη και εμείς τυχεροί που σπουδάζουμε εκεί!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδια τίποτα νεότερο???????
Και μόνο που σκεφτομαι οτι καποιοι αυτη τη στιγμη μπορει και να ξερουν τρελαινομαι:mad::mad:
Παντως πολυ αγχος. Ουτε στην Ιστορία θεωρητικής κατεύθυνσης δεν ειχα τόσο.........
Κανεις δν ξερει οποτε μν τρελαινεσαι:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ απλά δεν έχω:PΕίχα πέρσι! :P
Σπουδάζω σε μια από τις πιο όμορφες πόλεις της Ελλάδας, την Αλεξανδρούπολη, Ιατρική! Είσαι πολύ τυχερή που μένεις μόνιμα σε αυτήν την κούκλα την πόλη και εμείς τυχεροί που σπουδάζουμε εκεί!:no1:

και θα συνεχίσω να μένω,γιατί περνάω παιδαγωγικό αν ισχύει αυτό που είπες!! έχω 18724:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Κανεις δν ξερει οποτε μν τρελαινεσαι:):)

Απο εδω μεσα μπορει οχι αλλα που ξερεις για αλλα παιδια?? Κι εγώ αμα ηξερα τωρα δε θα μουν εω θα το γλεντουσα εξω αν πηγαιναν ολα κατευχην...........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
και θα συνεχίσω να μένω,γιατί περνάω παιδαγωγικό αν ισχύει αυτό που είπες!! έχω 18724:)
Ναι το γνωρίζω από τις προηγούμενες σελίδες! Πολλά συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μηχανολογοι μηχανικοι ΕΜΠ κατω απο 19200 σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Απο εδω μεσα μπορει οχι αλλα που ξερεις για αλλα παιδια?? Κι εγώ αμα ηξερα τωρα δε θα μουν εω θα το γλεντουσα εξω αν πηγαιναν ολα κατευχην...........:)
Το μονο παιδι που θα μπορουσε να ξερει ειναι το παιδι του υπουργου,που δν ξερω αν εχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι το γνωρίζω από τις προηγούμενες σελίδες! Πολλά συγχαρητήρια!

:thanks::D:)
-----------------------------------------
Το μονο παιδι που θα μπορουσε να ξερει ειναι το παιδι του υπουργου,που δν ξερω αν εχει...

δεν έχει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Το μονο παιδι που θα μπορουσε να ξερει ειναι το παιδι του υπουργου,που δν ξερω αν εχει...

Δεν πρεπει να χει...............:):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top