Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
παιδια εμαθα οτ με 18.316 δεν μπαινω ουτε χημ.μηχ εμπ ουτε τοπογραφους εμπ....
πληροφοριακα το λεω

fuck... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Είναι και οι δυο καλές φοιτητικές πόλεις... Αλλά η Αλεξανδρούπολη πιστεύω είναι καλύτερη. Εχω επισκεφθεί και τις 2 (στην Αλεξανδρούπολη μάλιστα σπούδασε και η αδερφή μου). Για 'μένα θα είναι η 3η μου επιλογή μετά απο Αθήνα - Θεσσαλονίκη (αλλά αυτό είναι πολύ off...) :D
Ποσα μορια εβγαλες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
πεστε τιποτα και για το 1ο πεδιοοοο...


ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπέρασε τα 63 μόρια βγάλα συμπεράσματα πάνω κάτω κ για τις υπόλοιπες δεδομένου ότι λέγανε αυξήσεις στην ψυχολογία 800 μόρια...οι ανήδεοι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
τα πιανεις. πανω απο 200 δν ανεβαινουν!!:no1::no1:


εισαι σιγουρος?γιατι δεν αναφερουν κατι για αυτες τισ σχολες?
εσυ που περνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αφού είναι στην Αθηνα μπορεί να ανεβουν αρκετά πάνω από 200 μόρια αυτές οι σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
παιδια εμαθα οτ με 18.316 δεν μπαινω ουτε χημ.μηχ εμπ ουτε τοπογραφους εμπ....
πληροφοριακα το λεω
\



για μηχ μηχ???(περιφερειας)???


παντως οντως υπαρχει ανοδος μεγαλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά τη γνώμη έχετε για Πληροφορική Οικ. Πανεπιστημίου???Πόσο λέτε να ανέβει??Γιατί με αυτά που ακούω....

Δεν ξερω δυσκολα τα πραγματα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδια επειδη εργαζονται οι γονεις μοθ κ δεν μπορω να παω για σπιτι κατευθειαν, τι λετε θα βρω σπιτι μεσα στο σαβ.κο????????????????????? θα ηθελα να ακουσω γνωμες σας..........:):):):(:):):):):)
Κι εμεις σαββατοκυριακο θα παμε δεν ξερω βεβαια ακομα σε ποια πολη αρα ολοι περιπου τα ιδια ειμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xsot

Νεοφερμένος

Ο xsot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και μηχ-μηχ εμπ...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια οποιος εχει πληροφοριες για το:(:) 5ο πεδιο ασ τις ποσταρει εδω σας παρακαλω κ κυριως για τει ειμαστε πολλα παιδια που ενδιαφερομαστε στην περιοχη μου για τει..................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:):(:(:):):(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeDal

Νεοφερμένος

Ο George Daλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
για μηχ μηχ???(περιφερειας)???


παντως οντως υπαρχει ανοδος μεγαλη...

Ειμαι +700 μορια απο Κοζανη Μηχανολογων Μηχ. Μη τα δω όλα αυριο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αφού είναι στην Αθηνα μπορεί να ανεβουν αρκετά πάνω από 200 μόρια αυτές οι σχολες.


και εγω αυτο σκεφτομαι απλα δεν βλεπω μεγαλο ενδιαφερον για αυτες.ποσα μορια πανω πιστευεις εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κι εμεις σαββατοκυριακο θα παμε δεν ξερω βεβαια ακομα σε ποια πολη αρα ολοι περιπου τα ιδια ειμαστε
εσυ που περνας?????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια ιατρικη θεσσαλονικης βοηθεια!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Ειμαι +700 μορια απο Κοζανη Μηχανολογων Μηχ. Μη τα δω όλα αυριο !!!



εγω ειμαι 980 και εχω αρχισει να ανησυχω@!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Λοιπον, και εμεις μαθαμε κατι.

Φαρμακευτικη Αθηνας: Ανδοδς πανω απο 228 μορια
Φαρμακευτικη Θεσσαλονικης: Ανοδος πανω απο 239 μορια
Ναυπηγων ΕΜΠ: Ανοδος πανω απο 337 μορια
Φαρμακευτικη Πατρας: Ανοδος μικροτερη των 316 μοριων
[η αδερφη μου περασε φαρμ. πατρας ]
καλα αποτελεσματα σε ολους!!!

αν ισχυει θα τρελαθω!!!γμτ:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archidemetres

Νεοφερμένος

Ο archidemetres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδια η σχολη Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστων ποσο λετε θα ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
αν ισχυει θα τρελαθω!!!γμτ:'(

Οντως ισχυει γιατι η αδερφη μου με 18817 στο 4ο δεν μπηκε:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top