Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αχ τυχερε!!!! θελω και εγω!!!!!:)
Εσυ περνας Γιαννενα, το παμε!! Θα τον φιλοξενεις καθολου τον συμπατριωτη:P:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ναι, ειναι σιγουρο 100%, απλα δεν ξερω τη βαση της σχολης!! Τουλαχισοτν, ελπιζω να παρω λαπτοπ...

Τετοια πες μου να με ανεβαζεις!! Η Αλεξανδρουπολη ειναι πιο ωραια απο την Κομοτηνη??

Είναι και οι δυο καλές φοιτητικές πόλεις... Αλλά η Αλεξανδρούπολη πιστεύω είναι καλύτερη. Εχω επισκεφθεί και τις 2 (στην Αλεξανδρούπολη μάλιστα σπούδασε και η αδερφή μου). Για 'μένα θα είναι η 3η μου επιλογή μετά απο Αθήνα - Θεσσαλονίκη (αλλά αυτό είναι πολύ off...) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια με 1170 μορια απο την λογιστικη καβαλας πως με βλεπετε ειμαι μεσα???:'(;):'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Ρε Εβελίνα, πολύ αγχωμένη σε βρίσκω!!! Πιστεύω ότι έχεις περάσει 100% Don't worry, be happy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
χεχεχεχε!!!!!κάτσε να περάσω εγω γιάννενα και φιλοξενώ όλο σου το σόι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Basem

Νεοφερμένος

Η Basem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στο ηρακλειο εχει τεραστια προσφορα σπιτιων, σπουδαζα εκει 4 χρονια, απλα θελει ψαξιμο, μιας κ τα ενοικια ειναι σχετικα τσιμπημενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
MME και Αγγλικη φιλολογια??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Στο ηρακλειο εχει τεραστια προσφορα σπιτιων, σπουδαζα εκει 4 χρονια, απλα θελει ψαξιμο, μιας κ τα ενοικια ειναι σχετικα τσιμπημενα.
:jumpy:Μήν ακούω γι'αυτήν την πόλη!Φρικάρω!7 χρόνια εκεί παίζει να είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδιά σήμερα το βράδυ θα κοιμηθώ νωρίς νωρίς, να περάσει πιο γρήγορα η ώρα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
εγω πάντως με 18409 είμαι νομική θράκης!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρε μην τρελαίνεστε με την φαρμακευτικη. Ειπα οτι η πατρας θα παει 170+ σιγουρα, αλλα δεν ξερω και ακριβη βάση. Μπορει και να ανεβει 190 μονο.
Απλως και παλι πολυ μου φάνηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_91

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά τη γνώμη έχετε για Πληροφορική Οικ. Πανεπιστημίου???Πόσο λέτε να ανέβει??Γιατί με αυτά που ακούω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
off
Να ρωτήσω... Γιατί το πανεπιστήμιο της Θεσ/κης λέγεται αριστοτέλειο,της Αθήνας Καποδιστριακό και της Πάτρας, Κρήτης κτλ δεν εχουν παρόμοια ονομασία; Και της Θράκης Δημοκρίτειο νομίζω λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
έλεος!!! ας μπεί κάποιος διαχειρηριστής να διαγράψει τα off... βαρέθηκα να διαβάζω απο 10 σελίδες κάθε φορά με βλακίες κ ανούσια ποστ...λίγεσ ώρες πριν την ανακοίνωση. οι βάσεις έχουν διαρεύσει...απομένως θα προτιμούσα να ποστάρουν παιδιά με πληροφορίες που έμαθαν σήμερα και όχι προβλέψεις/εκτιμήσεις του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κάποιος που να έχει μάθει κάποια βάση από το δεύτερο πεδίο...να ξέρουμε ενδεικτικά για τι αύξηση μιλάμε. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
πεστε τιποτα και για το 1ο πεδιοοοο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
σε βλεπω πολυ σιγουρο,εσυ που περνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια εμαθα οτ με 18.316 δεν μπαινω ουτε χημ.μηχ εμπ ουτε τοπογραφους εμπ....
πληροφοριακα το λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ναι βρε παιδιά γράψτε όλοι τις πληροφορίες που έχετε....όχι δικές σας εκτιμήσεις....έγκυρες πληροφορίες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζωρτζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζωρτζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που θα κυμανθουν οι βασεις για το ιστορικο στην Κρητη και στην Καλαματα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
για ενα μοριο λιγο δυσκολο και για δυο χρονια κιολας.Δεν ξερω εσενα πως σου ακουγεται;
Kι ομως ειναι αληθεια και επειδη και στη μανα μου φανηκε περιεργο πηγε στο σχολειο και το ειδε με τα ματακια της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top