Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ελα, σιγουρο το εχεις!! Και γω εκει ηθελα και να δεις που τα εχασα για λιγα μορια...:([/quoteεσύ ξέρεις standar οτι πέρασες αλεξανδρούπολη????
Ναι, ειναι σιγουρο 100%, απλα δεν ξερω τη βαση της σχολης!! Τουλαχισοτν, ελπιζω να παρω λαπτοπ...

Πάντως να ξέρεις προτιμώ την Αλεξπολη απτα Γιάννενα... Γνώμη μου...
Τετοια πες μου να με ανεβαζεις!! Η Αλεξανδρουπολη ειναι πιο ωραια απο την Κομοτηνη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
παιδια επειδη εργαζονται οι γονεις μοθ κ δεν μπορω να παω για σπιτι κατευθειαν, τι λετε θα βρω σπιτι μεσα στο σαβ.κο????????????????????? θα ηθελα να ακουσω γνωμες σας..........:):):):(:):):):):)
Αν περάσεις Καβάλα,το πιό πιθανό ειναι να βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αν περάσεις Καβάλα,το πιό πιθανό ειναι να βρεις
εχω ακουσει κατι τρελα......οτι δεν προκειται να βρω και οτι στο τελος θα νοικαασω σταντιρι............:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε παιδες πειτε τιποτα και για μηχανολογους,λιγοι ειμαστε απ οτι φαινεται και χαιρομαι γ αυτο!(βλακ χιουμορ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=G1vl1v01Ui4[/ame]
Xαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
πως το έμαθες ρε συ???? καιγομαι και εγώ να τ μαθω!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ναι, ειναι σιγουρο 100%, απλα δεν ξερω τη βαση της σχολης!! Τουλαχισοτν, ελπιζω να παρω λαπτοπ...

Τετοια πες μου να με ανεβαζεις!! Η Αλεξανδρουπολη ειναι πιο ωραια απο την Κομοτηνη??
Ε βασικά πολλοί απτην Αλεξπολη πηγαίνουν Κομοτηνή. Η Κομοτηνή είναι πιό φημισμένη και εγώ που έχω ζήσει και στις 2 ομολογώ μαρέσει λίγο πιό πολύ η Κομοτηνή. Ομως απτον Μαιο και μετα η Αλεξπολη είναι μακράν καλύτερη επειδή έχει και θάλασσα. Και η Κομοτηνή εχει αλλα ειναι 15' με αμάξι,ενω στην Αλεξπολη μεσα στην πόλη. Γενικά όμως σπάνια συναντάω άτομα που να βαριούνται και στις 2 πόλεις. Ειδικά εσυ που θα είσαι και παιδαγωγικό θα βρείς την χαρά σου γιατί είναι φούλ στις κοπελιές!Καταλαβαίνεις... φοιτήτριες παντού! Και για φαγητό δεν θα χρειαστεί να ανησυχήσεις καθόλου. Είναι δίπλα στην σχολή και είναι πεντανόστιμο (έχω φάει yess!!). Kαι όσο αφορά τα ενοίκια 3 φίλοι μου νοικιάζουν με 300 ευρώ σπίτι 60 τετραγωνικών στο κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω λετε να προλαβω καλα σπιτια στο ηρακλειο αν παω κατα την πεμπτη-παρασκευη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bfree211

Νεοφερμένος

Ο bfree211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δηλαδη με 18991 που εχω δεν πιανω φαρμακευτικη αθηνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
@evie2058: Ο αδερφος της κολλητης της μαμας μου δουλευει στο υπουργειο υγειας!! Ε, περασε μια βολτα απο το παιδειας, τους εδωσε τον κωδικο μου και του το ειπαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εχω 250 πανω απο την γεωλογια αθηνας και 725 πανω απο την γεωπονια αθηνας
τι λετε πιανω κατι απο αυτα τα δυο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
@evie2058: Ο αδερφος της κολλητης της μαμας μου δουλευει στο υπουργειο υγειας!! Ε, περασε μια βολτα απο το παιδειας, τους εδωσε τον κωδικο μου και του το ειπαν...


Και που πέρασες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ε βασικά πολλοί απτην Αλεξπολη πηγαίνουν Κομοτηνή. Η Κομοτηνή είναι πιό φημισμένη και εγώ που έχω ζήσει και στις 2 ομολογώ μαρέσει λίγο πιό πολύ η Κομοτηνή. Ομως απτον Μαιο και μετα η Αλεξπολη είναι μακράν καλύτερη επειδή έχει και θάλασσα. Και η Κομοτηνή εχει αλλα ειναι 15' με αμάξι,ενω στην Αλεξπολη μεσα στην πόλη. Γενικά όμως σπάνια συναντάω άτομα που να βαριούνται και στις 2 πόλεις. Ειδικά εσυ που θα είσαι και παιδαγωγικό θα βρείς την χαρά σου γιατί είναι φούλ στις κοπελιές!Καταλαβαίνεις... φοιτήτριες παντού! Και για φαγητό δεν θα χρειαστεί να ανησυχήσεις καθόλου. Είναι δίπλα στην σχολή και είναι πεντανόστιμο (έχω φάει yess!!). Kαι όσο αφορά τα ενοίκια 3 φίλοι μου νοικιάζουν με 300 ευρώ σπίτι 60 τετραγωνικών στο κέντρο.
Αχ, ωραια!! Αντε, ας περασουν οι μερες με το καλο και βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αχ τυχερε!!!! θελω και εγω!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και που πέρασες???
Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης με 18228 μορια:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εχω 250 πανω απο την γεωλογια αθηνας και 725 πανω απο την γεωπονια αθηνας
τι λετε πιανω κατι απο αυτα τα δυο?

τα πιανεις. πανω απο 200 δν ανεβαινουν!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια ιατρικη θεσσαλονικης κανεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bfree211

Νεοφερμένος

Ο bfree211 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λεω οτι με 18991 δεν προκειται να περασω φαρμακευτικη αθηνων συμφωνα με τε αυτα που ειπωθηκαν πριν για τρελη ανοδο βασεων φαρμακευτικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top