Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
βεβαια αλλα εγω θα ειμαι μεσα απο της 6


ναι και σιγα μην μπορεσεις!αλλοι θα ναι μεσα ολο το βραδυ!απο το σχολειο δε γινεται νωριτερα?η απο τη δευτεροβαθμια του νομου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Και όχι τίποτε άλλο ... Αμα είναι να μήν περάσω να μήν περάσω για μπόλικα μόρια όχι για ψίχουλα γιατί τότε είναι που θα φρικάρω. Περισυ ένας φίλος μου έχασε για 3 μόρια την ιατρική! Τον γκαντέμηηηηηηηη!!! Αλλά όχι πέρα απτην πλάκα πολύ είχα στενοχωρεθεί. Για 3 μόρια μόνο! Μεγάλη αδικία!
Μια ξαδελφη μου πριν απο χρονια βεβαια εχασε την ιατρικη για ενα μοριο επι δυο συνεχη ετη.Πηγε εξωτερικο και τωρα ειναι μια χαρα γιατρος.Στη ζωη οτι θελεις πραγματικά το επιτυγχανεις. Καλη σου επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
400-600 μορια απο τι καταλαβα
σωπα ρε συ δλδ φαντασου που θα φτασουν τα οικονομικα????????????????????????????????????/:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( παει η λογιστικη!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
νετ τωρααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Μια ξαδελφη μου πριν απο χρονια βεβαια εχασε την ιατρικη για ενα μοριο επι δυο συνεχη ετη.Πηγε εξωτερικο και τωρα ειναι μια χαρα γιατρος.Στη ζωη οτι θελεις πραγματικά το επιτυγχανεις. Καλη σου επιτυχια


παιδια τι λετε αυτα ειναι φοβερα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
νετ τωρααααα
τι ελεγε στην νετ καμια προβλεψη???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Μια ξαδελφη μου πριν απο χρονια βεβαια εχασε την ιατρικη για ενα μοριο επι δυο συνεχη ετη.Πηγε εξωτερικο και τωρα ειναι μια χαρα γιατρος.Στη ζωη οτι θελεις πραγματικά το επιτυγχανεις. Καλη σου επιτυχια

για ενα μοριο λιγο δυσκολο και για δυο χρονια κιολας.Δεν ξερω εσενα πως σου ακουγεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Νομίζω ούτε εσύ θα σκεφτόσουν αυτή την πιθανότητα... Ποτέ δεν έχει πάει τόσο ψηλά. Μόνο μετά την Θεσσαλονίκη σκέφτηκα σοβαρά τί έβαλα. Τις άλλες πόλεις όχι τόσο. Γι'αυτό τις έβαλα σύμφωνα με τον πληθυσμό!
εμ ειδες οτι η βλακειες και οι απερισκεψιες πληρωνονται??αν οχι σε πολη σε ψυχικη οδυνη που πιστευω θα εχεις μπολικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τί είπε;; τί είπε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μια ξαδελφη μου πριν απο χρονια βεβαια εχασε την ιατρικη για ενα μοριο επι δυο συνεχη ετη.Πηγε εξωτερικο και τωρα ειναι μια χαρα γιατρος.Στη ζωη οτι θελεις πραγματικά το επιτυγχανεις. Καλη σου επιτυχια
Ευχαριστώ!Επίσης! Ενα μόριο? μου φαίνεται απίθανο! Jesus. Αλλά εχει μία λογική έτσι όπως δήλωσα τις σχολές. Δεν μαρέσουν οι μικρές πόλεις και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημμα που θα είμαι μακρυα απτο σπίτι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ελεγε για τς βασεις οτι θα ανακοινωθουν 10 ηωρα κ οτι τα αποτελεσματα θα μπορουμε να τ βλεπουμε μεσω ypepth\ ert \ κεντρα εξυπηρετησης πολιτων (κ.ε.π)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
πείτε κάτι για τα παιδαγωγικά!!!!!!!!!!!!
To ειχα ποσταρει και πριν, αλλα το ξαναφερνω στην επιφανεια για χαρη σου:


Παιδια, επειδη ξερω την κατασταση που βρισκεστε και στη θεση σας θα ζητουσα και γω απεγνωσμενα να μαθω μια πληροφορια, θα σας πω τα αποτελεσματα μου: Εχω 18228 μορια και περναω στο Παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη, τη βαση δεν τη γνωριζω, αλλα διαισθανομαι οτι εχασα τα Γιαννενα για ελαχιστα μορια!! Η σειρα με την οποια εβαλα τα παιδαγωγικα ειναι: Θεσσαλονικη, Αθηνα, Γιαννενα, Πατρα, Αλεξνδρουπολη, Κρητη, Ροδο, Βολο και Φλωρινα... Κανονικα η Φλωρινα ειναι πριν απο την Αλεξανδρουπολη, αλλα εγω δεν την ηθελα με τιποτα, οποτε καποιοι με παρομοια μορια ισως και να περνατε στη Φλωρινα!! Καλη επιτυχια σε ολους και ειδικα στους μελλοντες συναδελφους...


Ελπιζω να το δεις τωρα:):D:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μια ξαδελφη μου πριν απο χρονια βεβαια εχασε την ιατρικη για ενα μοριο επι δυο συνεχη ετη.Πηγε εξωτερικο και τωρα ειναι μια χαρα γιατρος.Στη ζωη οτι θελεις πραγματικά το επιτυγχανεις. Καλη σου επιτυχια
αττο που λες ειναι απιθανο,πραγματικα δεν το εχω ξακακουσει
και σε ποια χωρα σπουδασε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
εμ ειδες οτι η βλακειες και οι απερισκεψιες πληρωνονται??αν οχι σε πολη σε ψυχικη οδυνη που πιστευω θα εχεις μπολικη..
Κουνήσου και συ απ΄την θέση σου!!!! Πάτρα θα περάσω ΤΕΛΕΙΩΣΕ!
Κρητη δεν περνάω! Αρχίζω να σαλτέρνω!
-και Θεσ/κη όμως πάλι δεν θα με χαλούσε!!!!-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δν γινεται δλδ να το παρω αυριο?? να ξεμπερδευω?


Δεν ξέρω. Εγώ πέρυσι που έδωσα πρώτη φορά πανελλήνιες το πήραμε μετά από λίγες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Ευχαριστώ!Επίσης! Ενα μόριο? μου φαίνεται απίθανο! Jesus. Αλλά εχει μία λογική έτσι όπως δήλωσα τις σχολές. Δεν μαρέσουν οι μικρές πόλεις και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημμα που θα είμαι μακρυα απτο σπίτι μου.
ε τοτε γιατι δεν θες την κρητη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγω έχω 18.303...λες να έχω περάσει γιάννενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια με 1170 μορια απο την λογιστικη καβαλας πως με βλεπετε ειμαι μεσα???:'(;):'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top