Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
o υπουργος δεν εχει παιδι:lol::lol::lol:
Ο συγκεκριμενος δεν εχει ,αλλοι ομως υπουργοι εχουν;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ποιο ειναι το site για να δουμε αυριο τα αποτελεσματα??? (και μην ξεχναμε οτι απανταμε υπευθυνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια 1170 μορια πανς απο την λογιστικη καβαλας ποθ περσυ ειχε 8853 πως με βλεπετε????? ειμαι μεσα?????:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Λοιπόν έβαλα
ΣΣΑΣ ιατρικο (αποκλειεται)
Θεσ/κη
Πατρα
Κρητη
Λαρισα
Γιαννενα
Αλεξ/πολη
μα γιατι αυτη η σειραβρε πουλακι μου και συ??τα θελει ο κ@@ος σου αν περασεις κρητη...νομιζω οι περισσοτεροι την αφηνουν τελευταια σε περιπτωση που δεν πιασουν τις αλλες...αααααααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Thanks! Ναι αν δεις τις βάσεις απτο 2000 και μετα η διαφορά τους πάνω κάτω είναι πάντα 200 μόρια. Οπως πχ η ιατρική Αθήνας είναι πάντα η ψηλότερη και Αλεξανδρούπολης η χαμηλότερη... Αλλά αν το ψαξεις η διαφορά είναι σχεδόν πάντα τόση.
Λοιπον τοτε ας ελπισουμε οτι θα ειναι κατω απο 200 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ο συγκεκριμενος δεν εχει ,αλλοι ομως υπουργοι εχουν;););)
και νομιζεισ οτι θα πανε στο δημοσιο ελληνικο πανεπιστημιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια 1170 μορια πανς απο την λογιστικη καβαλας ποθ περσυ ειχε 8853 πως με βλεπετε????? ειμαι μεσα?????:'(:'(:'(:'(:'(

100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Από την τηλεόραση υποθετω ότι θα τ' ακούσουμε κατά το μεσημέρι. Όσο για το ίντερνετ, έχεις δίκιο θα γίνεται χαμός... δε βαριέσαι θα δούμε τι θα γίνει. Πάνω απ' όλα θετική σκέψη και καλή επιτυχία!
Θα τα μαθουμε στην τελικη απο τα σχολεια μας,πιστευω οτι το δικο μας θα τα αναρτησει αμεσως στην ιστοσελιδα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
μα γιατι αυτη η σειραβρε πουλακι μου και συ??τα θελει ο κ@@ος σου αν περασεις κρητη...νομιζω οι περισσοτεροι την αφηνουν τελευταια σε περιπτωση που δεν πιασουν τις αλλες...αααααααχ
Εγώ τα δήλωσα με πληθυσμιακή σειρα!!!!Απτην μεγαλύτερη πόλη προς την μικρότερη!Εκτός απο Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xsot

Νεοφερμένος

Ο xsot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εννοείς μάλλον χημ-μηχ εμπ???και μένα αυτή είναι η απορία μου!!!!!όποιος ξέρει κάτι ας το πει.......:s:s:s

:nono::nono:...μηχανολογους μηχανικους εννοω για εμπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
και νομιζεισ οτι θα πανε στο δημοσιο ελληνικο πανεπιστημιο???
Και γιατι να μην πανε δεν θυμασαι πριν απο μερικα χρόνια το σκανδαλο που ενας υπουργος εφερε παρανομα το παιδι του με μεταγραφη στην Αθηνα και τον καθαιρεσε ο Κωστακης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ κανένας; Εγώ έχω 16.795
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Και γιατι να μην πανε δεν θυμασαι πριν απο μερικα χρόνια το σκανδαλο που ενας υπουργος εφερε παρανομα το παιδι του με μεταγραφη στην Αθηνα και τον καθαιρεσε ο Κωστακης????
οι περισσοτεροι αν οχι ολοι πανε εξωτερικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Για ιατρική αθήνας και αλεξ/πολης?Καμία πληροφορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια 1170 μορια πανς απο την λογιστικη καβαλας ποθ περσυ ειχε 8853 πως με βλεπετε????? ειμαι μεσα?????:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Εγώ τα δήλωσα με πληθυσμιακή σειρα!!!!Απτην μεγαλύτερη πόλη προς την μικρότερη!Εκτός απο Αθήνα...
α αρα τοτε δεν σε χαλαει και τοσο η κρητη...εκτος και αν δεν σκεφτηκες καθολου την πιθανοτητα να περασεις εκει(αποσταση η οτι αλλο σε χαλαει τελος παντων..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Θα τα μαθουμε στην τελικη απο τα σχολεια μας,πιστευω οτι το δικο μας θα τα αναρτησει αμεσως στην ιστοσελιδα του
Από κει και πέρα τι πρέπει να κάνουμε; Νομίζω πως θα μας δώουν απ' το σχολείο να συμπληρώσουμε ένα έγγραφο ή κάτι τέτοιο... μήπως μπορείς να με διαφωτίσεις γτ έχω μπερδευτεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KON-99-

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε παιδια και στο ιντερνετ να μην μπορεσουμε να τα δουμε, μια βολτα απ το σχολειο να παμε και θα δουμε ολοι τα ονοματα μας...πανω απ ολα ηρεμια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
παιδια μολις τωρα εμαθα πως υπηρξε τρελη ανοδος στο 2 και 4 πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ποσα εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top