Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billakos4

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ κανένας; Εγώ έχω 16.795
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
οποιος ξερει τπτ για πολιτικους μηχανικους ξανθη ημμυ ξανθη και μηχ-μηχ πατρα και κοζανη ας τα πει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ανανεώνω την "πρόκληση": με 390 πάνω, πιάνω Μηχ. Η/Υ, Τηλεπικοινωνιών & Δικτύων στο Βόλο; Please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
το ξανασκεφτεσαι για τη μεταγραφη;:P
Δεν θέλω να σκέφτομαι πως δεν θα περάσω Πάτρα. Με 19265 Κρήτη; Θα τρελαθώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Για ιατρική 19265, για πολυτεχνεία 19500. Γαμ* την βιολογία μου μέσα!!!! Αν δεν εγραφα 20 μαθηματικά και έγραφα 20 βιολογία (αντι για 17) θα ειχα 19500 για ιατρικες και οχι για πολυτεχνεια. :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Ελεος δεν θέλω Κρήτη!!!
και νομιζεις δεν πιανεις στις αλλες πολεις??πλακα με κανεις??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Για ιατρική 19265, για πολυτεχνεία 19500. Γαμ* την βιολογία μου μέσα!!!! Αν δεν εγραφα 20 μαθηματικά και έγραφα 20 βιολογία (αντι για 17) θα ειχα 19500 για ιατρικες και οχι για πολυτεχνεια. :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Ελεος δεν θέλω Κρήτη!!!

Εγώ,πάντως,έχω ακούει ότι η Ιατρική Κρήτης είναι από τα καλύτερα τμήματα! Don't worry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
και νομιζεις δεν πιανεις στις αλλες πολεις??πλακα με κανεις??????????
Μετά από Πάτρα Κρήτη έβαλα! Που να ήξερα οτι με 19265 δεν θα έπιανα Πάτρα; Έλεος ακόμα και ο Κατσικοπόδαρος 19150 έδινε την Πάτρα!!! Σιγά μην ανέβηκε 240 μόρια !19037 είχε πέρισυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εγώ,πάντως,έχω ακούει ότι η Ιατρική Κρήτης είναι από τα καλύτερα τμήματα! Don't worry!


πραγματι ειναι η καλυτερη ιατρικη...η πιο καλα εξοπλισμενη τουλαχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Εγώ,πάντως,έχω ακούει ότι η Ιατρική Κρήτης είναι από τα καλύτερα τμήματα! Don't worry!
νομιζω οτι δεν θελει επειδη πεφτει λιγο μακρυα η κρητη....που ειναι λογικο αν σκεφτεις καθε ποτε θα ερχεται απιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγώ,πάντως,έχω ακούει ότι η Ιατρική Κρήτης είναι από τα καλύτερα τμήματα! Don't worry!
Βρε δεν αμφιβάλλω! Αλλά είναι ψυχολογικό το θέμα! Τόσο καιρό παρακαλούσα να περάσω Θεσ/κη και είχα χωνέψει οτι θα ήμουν Πάτρα και ξαφνικά σε καμμία απ'τις 2; ΑΑΑΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδακια τπτ για νομικουλα θρακης;;;;;:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Μετά από Πάτρα Κρήτη έβαλα! Που να ήξερα οτι με 19265 δεν θα έπιανα Πάτρα; Έλεος ακόμα και ο Κατσικοπόδαρος 19150 έδινε την Πάτρα!!! Σιγά μην ανέβηκε 240 μόρια !19037 είχε πέρισυ!
Κατσε ρε,εσυ που ξερεις οτι δεν πιανεις Πατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
18300:'(:'(:'(Γιάννενα μάλλον:bye:
Πρεπει και εκει να ειναι ωραια εγω απο βλακεια μου δεν τα δηλωσα καθολου,μετα το Βολο εβαλα Πατρα(ορμωμενη εξ Αθηνων βλεπεις)και μετα Ρεθυμνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Μετά από Πάτρα Κρήτη έβαλα! Που να ήξερα οτι με 19265 δεν θα έπιανα Πάτρα; Έλεος ακόμα και ο Κατσικοπόδαρος 19150 έδινε την Πάτρα!!! Σιγά μην ανέβηκε 240 μόρια !19037 είχε πέρισυ!
αλεξανδρουπολη δεν εβαλες πριν??ασε που δεν πιστευω οτι υπαρχει καποια πιθανοτητα να μην πιασεις πατρα η λαρισα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexakos

Νεοφερμένος

Ο alexakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ξερει κανεις τελικα αυριο τι ωρα περιπου βγαινουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Κατσε ρε,εσυ που ξερεις οτι δεν πιανεις Πατρα;
Μα ο άλλος με 19080 είχε βάλει με την εξής σειρά: Ιατρική Λάρισα-Γιάννενα-Κρήτη και πέρασε Κρήτη! Αν τα Γιάννενα είναι πάνω απο 19080 την κάτσαμε την βάρκα! Τα Γιάννενα απτην Πάτρα πάντα 200+ μόρια διαφορά έχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ρε παιδια μια μερα εμεινε ακομα...Ενταξει και εγω εχω αγχος...Εχω βαλει τις φωνες σε ολους εδω...Δεν εχω ορεξη να φαω(πραγμα που δειχνει τη σοβαροτητα της καταστασης) αλλα αντεξαμε τοσο καιρο...στις 19 ωρες θα κολλησουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Πρεπει και εκει να ειναι ωραια εγω απο βλακεια μου δεν τα δηλωσα καθολου,μετα το Βολο εβαλα Πατρα(ορμωμενη εξ Αθηνων βλεπεις)και μετα Ρεθυμνο

Ωραία είναι αλλά είναι και μακριά εκτός από ωραία.Τα καλύτερα έχω ακούσει από τη σχολή.Το κακό είναι ότι μία με έχει η μανούλα μου και θέλει να με βλέπει, όπως κι εγώ άλλωστε.Το καλό είναι ότι τηρώ κάποιες προϋποθέσεις για μεταγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κατα τις 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
υπαρχει δελτιο τυπου 10 το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top