Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ κατι για αξιωματικων και δεν το λεει

εχει να φαει πολλλλλλλλεσ κλησεισ
την κατσατε μαγκεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
καμία επαφή....ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ !!!!:D:D :D




(Ασχετο ωραια φωτο! η αδελφουλα σου ειναι; )

(Mεγαλη μου αγαπη,ξαερφουλα μου )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Βασικά κατανοώ την αγωνία σας ...(εκτός βέβαια από κάποια άτομα που κά8ονται και λένε '' αχ....έχω βγάλει μόνο 19.800 μόρια....και είμαι μόνο 900 μόρια πάνω από την σχολή....αχ....λέτε να μην την πιάσω?.....---> τι τραγικοί τύποι...)..Σήμερα το πρωί όλως τυχαίως σε μία πρωινή εκπομπή είπε ότι οι βάσεις θα καθηστερήσουν και θα βγούν την πέμπτη λογω πυρκαγιών...δεν ξέρω κατά πόσο αυτό ισχυεί !!! εγώ σας λέω τι άκουσα :xixi:
αφου βγηκε σημερα(ενω καιγεται οοοοοολη η αθηνα)δελτιο τυπου που λεει θα βγουν αυριο αρα αμα ηταν να καθυστερησουν δεν θα το εβγαζαν καθολου...πιστευω...:P:P
-----------------------------------------
Να ρωτήσω! Πόσα μόρια έχεις..?
18.557 και περισυ ειχε 18.406..:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
νομικαριοσ
στο τμημα αγορι μου αμεσωσ
αντε μπραβο ξεψαρωσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
για να διευκολυνθουν οσοι δεν ξερουν τιποτα ακομα,συμβουλευω αυτους που ξερουν για τον εαυτο τους η αλλους να γραφουν στο νεο θεμα <που περασατε και με ποσα μορια>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παδια τπτ για την αστυφυλακων αν ξερει κατι καποιος αξιοπιστο ας πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
χαχαχ εσύ είσαι μέσα μην κλαις!:)
εγώ την έχασα!:(Αλλά κάνω όνειρα!:jumpy:
Γιατι ρε συ? Ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xsot

Νεοφερμένος

Ο xsot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κατι για μηχ-μηχ εμπ εχουμε?????????:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
νομικαριοσ
στο τμημα αγορι μου αμεσωσ
αντε μπραβο ξεψαρωσαμε
Σκάσε ρε μελλοντα μπάτσε και μάθε να βαζεις το ςςςς και όχι το σσσ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Συγγνώμη ο άλλος με 19080 δεν έπιασε ούτε Λάρισα ούτε Γιάννενα; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ούτε Πάτρα θα πιάσω δηλαδή; Μετά έχω βάλει Κρήτη. ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellikontak

Νεοφερμένος

Η ellikontak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ξερει κανεις τιποτα για αγγλικη φιλολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Συγγνώμη ο άλλος με 19080 δεν έπιασε ούτε Λάρισα ούτε Γιάννενα; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ούτε Πάτρα θα πιάσω δηλαδή; Μετά έχω βάλει Κρήτη. ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ;
γιατι ποσα εχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Συγγνώμη ο άλλος με 19080 δεν έπιασε ούτε Λάρισα ούτε Γιάννενα; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ούτε Πάτρα θα πιάσω δηλαδή; Μετά έχω βάλει Κρήτη. ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ;
το ξανασκεφτεσαι για τη μεταγραφη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
γιατι ποσα εχεις??
Για ιατρική 19265, για πολυτεχνεία 19500. Γαμ* την βιολογία μου μέσα!!!! Αν δεν εγραφα 20 μαθηματικά και έγραφα 20 βιολογία (αντι για 17) θα ειχα 19500 για ιατρικες και οχι για πολυτεχνεια. :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Ελεος δεν θέλω Κρήτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Συγγνώμη ο άλλος με 19080 δεν έπιασε ούτε Λάρισα ούτε Γιάννενα; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ούτε Πάτρα θα πιάσω δηλαδή; Μετά έχω βάλει Κρήτη. ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ;
Γιατι? Τι εχει η Κρητη μια χαρα νησι ειναι,ασε που εχει και λεβεντες ανθρωπους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top