Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Με δουλευεις:P:P?? Τι να πω και εγω που μενω στη Λαρισα:P:P??


Χαχαχαχα!Ο καθένας βάζει τις προτεραιότητές του!

Άσχετο...Με έχει πιάσει μια πείνα...:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:Θα τρελαθω πως μπορω ναα μαθω κι εγω????????????? Για το Ι στορικο αρχαιολογικο Ιωαννινων ξερει καποιος:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ξερει κανεις τιποτα για αισθητικη θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
ρε παιδιά δε παίζει να κάνουν κανά λάθος αύριο με τις βάσεις στο site του υπουργείου ετσι;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τέλος στην αγωνία αύριο για χιλιάδες υποψηφίους των ΑΕΙ και ΤΕΙ καθώς το υπουργείο Παιδείας θα δώσει στις 10.00 π.μ. στη δημοσιότητα τα αποτελέσματα εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.
Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν μετά τις 10.00 π.μ. της ίδιας ημέρας να πληροφορούνται τα αποτελέσματα μέσω της ιστοσελίδας του υπουργείου (https://www.ypepth.gr) πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους και τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο - Όνομα -Πατρώνυμο - Μητρώνυμο).
Την ίδια ημέρα τα αποτελέσματα θα αποσταλούν ηλεκτρονικά στις Διευθύνσεις και τα Γραφεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προκειμένου να εκτυπωθούν ονομαστικές καταστάσεις των επιτυχόντων και να προωθηθούν στα σχολεία ευθύνης τους για ενημέρωση των ενδιαφερομένων.

πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
για οποιον ενδιαφερεται η βάση ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπερασε τα 63 μορια απο την περσυνη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
για οποιον ενδιαφερεται η βάση ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπερασε τα 63 μορια απο την περσυνη βαση
Αξιωματικων αστυνομιαs εχουμε τιποτα ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
για οποιον ενδιαφερεται η βάση ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπερασε τα 63 μορια απο την περσυνη βαση

Μ'αρέσει που οι νομικές και οι ψυχολογίες θα έφταναν στο Θεό! Τρίχες τελικά όλα τα άρθρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για πολυτεχνειο Κρήτης υπάρχει κάποιος που ξέρει κάτι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emerald

Νεοφερμένος

Η Σμάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Χαχαχαχα!Ο καθένας βάζει τις προτεραιότητές του!

Άσχετο...Με έχει πιάσει μια πείνα...:jumpy::jumpy::jumpy:

Εγώ έχω ένα κόμπο στο στομάχι.....
Δεν κατεβαίνει τίποτα κάτω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά ο καθένας με τον πόνο του!!!! Και γω με τον δικό μου ξέρει κανείς βιολογία ηρακλείου αν περνάω με 79 μόρια παραπάνω απο πέρυσι??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
για οποιον ενδιαφερεται η βάση ψυχολογία θεσσαλονίκης δεν ξεπερασε τα 63 μορια απο την περσυνη βαση
Πες μου οτι ξερεις και για το Ρεθυμνο, σε παρακαλω, ειναι σημαντικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

innermostfear

Νεοφερμένος

Ο innermostfear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια κατι για το 5 πεδιο ΤΕΙ ξερει κανεις?Και συγκεκριμενα για το Εμποριας και Διαφημισης Θεσσαλονικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ρε παιδια τωρα ξυπνησα και δεν ξερωφ τι εχει γινει...παρατηρω μια αναστατωση η ειναι ιδεα μου??μαθατε τιποτα για το ποτε βγαινουν οι βασουλες??:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
αύριο 10 η ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ρε παιδια τωρα ξυπνησα και δεν ξερωφ τι εχει γινει...παρατηρω μια αναστατωση η ειναι ιδεα μου??μαθατε τιποτα για το ποτε βγαινουν οι βασουλες??:D:D:D:D:D
αυριο στις 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
ρε παιδια τωρα ξυπνησα και δεν ξερωφ τι εχει γινει...παρατηρω μια αναστατωση η ειναι ιδεα μου??μαθατε τιποτα για το ποτε βγαινουν οι βασουλες??:D:D:D:D:D

Aυριο 10 το πρωι στο ypepth.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Γεια σας, παίδες!!!

Question 1: Έχω 390 μόρια παραπάνω από την περσινή βάση του ΜΗ/Υ,Τ&Δ (Βόλος) Πώς με κόβετε; Περνάω;

Question 2: Αφού μάθουμε τις βάσεις, τι πρέπει να κάνουμε; (Από γραφειοκρατικής άποψης εννοώ, δεν αναφέρομαι στην αναζήτηση διαμερίσματος και τέτοια... αυτά είναι αυτονόητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια τωρα ξυπνησα και δεν ξερωφ τι εχει γινει...παρατηρω μια αναστατωση η ειναι ιδεα μου??μαθατε τιποτα για το ποτε βγαινουν οι βασουλες??:D:D:D:D:D

Αύριο στις 10 πμ.....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ρε παιδια τωρα ξυπνησα και δεν ξερωφ τι εχει γινει...παρατηρω μια αναστατωση η ειναι ιδεα μου??μαθατε τιποτα για το ποτε βγαινουν οι βασουλες??:D:D:D:D:D
Αυριο στις 10!!!!!!!1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top