Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τζωρτζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζωρτζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδιά μήπως ξέρει κάποιος για το παιδαγωγικό της Ρόδου????Έχω γράψει 17968 μόρια... Υπάρχει περίπτωση να το πιάσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καμια πληροφορια για το τμημα Οικονομικών Επιστημών κρήτης?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
μπααα.. σορρυ δυσκολο γιατι και εγω ετυχε να τα μαθω εμμεσα... τωρα που μου εφυγε η αγωνια μπορω να σας συμβουλεψω ολους οτι δεν εχει απολυτως καμια σημασια να τα μαθεις σημερα η αυριο... Ωστοσο οτι θελετε για ιατρικες ρωτηστε, ξερω καποια πραγματα παραπανω
Ιατρικη αλεξανδρουπολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδροσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φίλε Μix κ παλι συγχαρητηρια! προφανωσ δν θα ειδεσ τα προηγουμενα μνμτα μου :)τι λες 18950 για ιατρικη αλεξανδρουπολησ? Πωσ δηλωσεσ τισ σχολες σ? Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ρε παιδιά μηπωσ ξέρει κάποιος για το παιδαγωγικό της Ρόδου????


μαζί σου................αν μάθεις πές μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
μπααα.. σορρυ δυσκολο γιατι και εγω ετυχε να τα μαθω εμμεσα... τωρα που μου εφυγε η αγωνια μπορω να σας συμβουλεψω ολους οτι δεν εχει απολυτως καμια σημασια να τα μαθεις σημερα η αυριο... Ωστοσο οτι θελετε για ιατρικες ρωτηστε, ξερω καποια πραγματα παραπανω
περασες στην πρωτη σου προτιμηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Παιδια, επειδη ξερω την κατασταση που βρισκεστε και στη θεση σας θα ζητουσα και γω απεγνωσμενα να μαθω μια πληροφορια, θα σας πω τα αποτελεσματα μου: Εχω 18228 μορια και περναω στο Παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη, τη βαση δεν τη γνωριζω, αλλα διαισθανομαι οτι εχασα τα Γιαννενα για ελαχιστα μορια!! Η σειρα με την οποια εβαλα τα παιδαγωγικα ειναι: Θεσσαλονικη, Αθηνα, Γιαννενα, Πατρα, Αλεξνδρουπολη, Κρητη, Ροδο, Βολο και Φλωρινα... Κανονικα η Φλωρινα ειναι πριν απο την Αλεξανδρουπολη, αλλα εγω δεν την ηθελα με τιποτα, οποτε καποιοι με παρομοια μορια ισως και να περνατε στη Φλωρινα!! Καλη επιτυχια σε ολους και ειδικα στους μελλοντες συναδελφους...


Και σε σένα πολύ καλή επιτυχία!:D Εγώ με 18300 τι λες πιάνω Γιάννενα ή θα πέσω Φλώρινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αχ αυτοι οι καθηγητες του σχολειου.....τωρα θα ημουν 90 μορια κατω απο φυσικοθεραπεια θεσ/νικης και οχι 220...θα ηλπιζα περισσοτερο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδια, επειδη ξερω την κατασταση που βρισκεστε και στη θεση σας θα ζητουσα και γω απεγνωσμενα να μαθω μια πληροφορια, θα σας πω τα αποτελεσματα μου: Εχω 18228 μορια και περναω στο Παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη, τη βαση δεν τη γνωριζω, αλλα διαισθανομαι οτι εχασα τα Γιαννενα για ελαχιστα μορια!! Η σειρα με την οποια εβαλα τα παιδαγωγικα ειναι: Θεσσαλονικη, Αθηνα, Γιαννενα, Πατρα, Αλεξνδρουπολη, Κρητη, Ροδο, Βολο και Φλωρινα... Κανονικα η Φλωρινα ειναι πριν απο την Αλεξανδρουπολη, αλλα εγω δεν την ηθελα με τιποτα, οποτε καποιοι με παρομοια μορια ισως και να περνατε στη Φλωρινα!! Καλη επιτυχια σε ολους και ειδικα στους μελλοντες συναδελφους...

Μπραβο ρε συ. Εγω τελικα ιατρικη ηρακλειου και οχι λαρισας! Δεν πειραζει ομως.. Για τους συμπασχοντες, η ιατρικη ηρακλειου ειναι απο τις καλυτερες!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδροσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω :) Να δουμε:(:(:( Εστω και τελευταιος!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ρε παιδιά εσείς που ξέρετε μερικές βάσεις πείτε μας λίγο για τις τάσεις.Είχαμε τελικά τόσο μεγάλη άνοδο όσο λέγαν?Ειδικά για το δεύτερο πεδίο αν ξέρει κάποιος...
Νομιζω οτι κανενας δεν ξερει τις βασεις απλα μαθαινει αν ο ιδιος περασε και που
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπραβο ρε συ. Εγω τελικα ιατρικη ηρακλειου και οχι λαρισας! Δεν πειραζει ομως.. Για τους συμπασχοντες, η ιατρικη ηρακλειου ειναι απο τις καλυτερες!:no1:
Μπράβο βρε τέλεια !!!
Μηπως ξέρεις κάτι για το βιολογικό ηρακλείου???? εχω 79 μόρια πααπάνω απο πέρυσι....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emerald

Νεοφερμένος

Η Σμάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τίποτα για Επιστήμης Υπολογιστών έχουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μπραβο ρε συ. Εγω τελικα ιατρικη ηρακλειου και οχι λαρισας! Δεν πειραζει ομως.. Για τους συμπασχοντες, η ιατρικη ηρακλειου ειναι απο τις καλυτερες!:no1:
Συγχαρητηρια. Η Κρητη ειναι πανεμορφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Νομιζω οτι κανενας δεν ξερει τις βασεις απλα μαθαινει αν ο ιδιος περασε και που

Ωραία κάποιος με λιγότερα από 16600 μόρια που να πέρασε Στατιστική ΟΠΑ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τα σχολια εχουν τους επιτιχοντες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
οποιος μαθει τα αποτελεσματα του για αστυφυλακων να το ανακοινωσει ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μηνυμα για το maraki love Που εισαι μαρακι. Τοδες με 18228 περασε καποιος παιδαγ. Αλεξ/λης, Αντε συγχαρητηρια και σε σενα λοπον:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Που εισαι μαρακι. Τοδες με 18228 περασε καποιος παιδαγ. Αλεξ/λης, Αντε συγχαρητηρια και σε σενα λοπον:jumpy:

με αυτά τα δεδομένα...με 17868 για ρόδο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια προσδεθειτε, απολυμανετε τα χερια σας και θα... τιναχτειτε.
ΑΥΡΙΟ ΤΡΙΤΗ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2009 ΩΡΑ 10:00 Π.Μ. ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top