Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ερωτηση προς ολους: Πως θα μαθω τις βασεις πριν τις πει η τηλεοραση?
Μονο αμα χειες κανενα "κονε":D στο Παιδειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μετα τισ 10 ολοι στο ιντερνετ
η ποιο γρηγοροι λυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
οι βάσεις έχουν αρχίσει απο τώρα να διαρρέουν...μόλις έμαθε η φίλη μου ότι πέρασε ψυχολογία θεσσαλονίκης..περίπου 17.500 έβγαλε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
λοιπον σε αυτο που λεει η σια εχει δικιο

οποιοσ εχει κονε τωρα ανετα μαθενει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hama

Νεοφερμένος

Ο hama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρει κανείς για τις βάσεις των ΤΕΦΑΑ πού θα κυμανθούν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρει κανείς για τις βάσεις των ΤΕΦΑΑ πού θα κυμανθούν?
μπορει και να πεσουν γιατι απο οτι εμαθα κοπηκαν πολλοι στα αληματα....καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
γεια σου συμπατριωτη!!!!!μηπως ξερεις τπτ για νομικη θρακης;;;;:):):):)
μπααα.. σορρυ δυσκολο γιατι και εγω ετυχε να τα μαθω εμμεσα... τωρα που μου εφυγε η αγωνια μπορω να σας συμβουλεψω ολους οτι δεν εχει απολυτως καμια σημασια να τα μαθεις σημερα η αυριο... Ωστοσο οτι θελετε για ιατρικες ρωτηστε, ξερω καποια πραγματα παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μπορει και να πεσουν γιατι απο οτι εμαθα κοπηκαν πολλοι στα αληματα....καλη επιτυχια!!!
στα τεφαα δεν γινετε να κοπεις στα αθληματα...εδωσα και ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
παιδες τιποτα για ημμυ ξανθης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ρε παιδιά θα τα δείξει ή όχι στην τηλεόραση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Άντε καλή επιτυχία σε όλους!Απαράδεκτο αυτό που γίνεται και οι μισοί μαθαίνουν τις βάσεις.Ντροπή και αίσχος. Τώρα το έμαθα από εδώ.Τι ώρα ανακοινώθηκε?Και γαμώ 12 και τέταρτο πήγα βόλτα με το αυτοκίνητο επειδή είχα βαρεθεί να περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
κοιτα για τα τεφα
εχω ενα φιλαρακι 13 μορια κατω απο την περσινη κομοτηνη
και ελπιζει

μακαρι να πεσει να περασει το παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, επειδη ξερω την κατασταση που βρισκεστε και στη θεση σας θα ζητουσα και γω απεγνωσμενα να μαθω μια πληροφορια, θα σας πω τα αποτελεσματα μου: Εχω 18228 μορια και περναω στο Παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη, τη βαση δεν τη γνωριζω, αλλα διαισθανομαι οτι εχασα τα Γιαννενα για ελαχιστα μορια!! Η σειρα με την οποια εβαλα τα παιδαγωγικα ειναι: Θεσσαλονικη, Αθηνα, Γιαννενα, Πατρα, Αλεξνδρουπολη, Κρητη, Ροδο, Βολο και Φλωρινα... Κανονικα η Φλωρινα ειναι πριν απο την Αλεξανδρουπολη, αλλα εγω δεν την ηθελα με τιποτα, οποτε καποιοι με παρομοια μορια ισως και να περνατε στη Φλωρινα!! Καλη επιτυχια σε ολους και ειδικα στους μελλοντες συναδελφους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
παιδιά γεια σας...λέτε με 18193 να περάσω χημ.μηχανικούς στο εμπ ή όχι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXKALA

Νεοφερμένος

Η ALEXKALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μήπως έχει κανείς ιδέα (αν έχει μάθει κάποιος δλδ από διαρροή) που κυμαίνονται οι βάσεις για Πολυτεχνείο στα Χανιά (Ηλεκτρονικών Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών, Μηχανικών Περιβάλλοντος και Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης)?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια, επειδη ξερω την κατασταση που βρισκεστε και στη θεση σας θα ζητουσα και γω απεγνωσμενα να μαθω μια πληροφορια, θα σας πω τα αποτελεσματα μου: Εχω 18228 μορια και περναω στο Παιδαγωγικο στην Αλεξανδρουπολη, τη βαση δεν τη γνωριζω, αλλα διαισθανομαι οτι εχασα τα Γιαννενα για ελαχιστα μορια!! Η σειρα με την οποια εβαλα τα παιδαγωγικα ειναι: Θεσσαλονικη, Αθηνα, Γιαννενα, Πατρα, Αλεξνδρουπολη, Κρητη, Ροδο, Βολο και Φλωρινα... Κανονικα η Φλωρινα ειναι πριν απο την Αλεξανδρουπολη, αλλα εγω δεν την ηθελα με τιποτα, οποτε καποιοι με παρομοια μορια ισως και να περνατε στη Φλωρινα!! Καλη επιτυχια σε ολους και ειδικα στους μελλοντες συναδελφους...


συγχαρητήρια Κων/νε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τη Ρόδο πόσο την κόβουμε να έχει ανέβει;;;;;;; (στον κόσμο μου,σόρρυ,έχω άγχος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ρε παιδιά εσείς που ξέρετε μερικές βάσεις πείτε μας λίγο για τις τάσεις.Είχαμε τελικά τόσο μεγάλη άνοδο όσο λέγαν?Ειδικά για το δεύτερο πεδίο αν ξέρει κάποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mix

Νεοφερμένος

Ο Mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια :) mix θελω να σε ρωτησω πωσ δηλωσεσ τισ σχολεσ! εκανα αυτο το account διαβαζοντασ το μηνυμα σου. εχω 18950 στο 3ο πεδιο και τα εχω παιξει :( εστω και ιατρικη αλεξανδρουπολησ :) ευχομαι σε ολουσ καλη επιτυχια ;)
Γεια σου Neverland, σορρυ που δεν απαντησα αμεσως, αλλα κολησε το ιντερνετ. λοιπον, τις σχολες τις δηλωσα με την λογικη σειρα χωρις την αθηνα κ τη θεσσαλονικη. Δηλ. Πατρα, λαρισα, γιαννενα, ηρακλειο, αλεξ/πολη. Εγω ειχα περιπου 19080 μορια. Τα γιαννενα πρεπει να τα εχασα για 2-3 μορια και βρεθηκα ηρακλειο που εχει πρπ 19020. Η αλεξ/πολη δεν θα περασει τα 19000. Πιστευω εισαι οριακα μεσα η οριακα εξω. Μπορει και να διαμορφωσεις τη βαση της σχολης ως ο τελευταιος, δηλαδη 18950! Καλα αποτελεσματα!:):no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top