Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ασχετο παιδιά αλλά κοιτάξτε πρόβλεψη για μας τους ζυγούς:D
https://www.oroskopos.gr/default.asp?pid=4&sid=10&tm=1&la=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σου ευχομαι ολοψυχα χρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις:no1::bye:
:'( ολοψυχα?
Σε ευχαριστω παρα πολυ... Να σαι καλα.. Καλα αποτελεσματα να εχεις και εσυ ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οτι γουσταρει ο καθενας????????εμ γι αυτο ειναι ετσι η κοινωνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πς, κόκκινο χτύπησε το θέμα. 173 χρήστες το διαβάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
off : Να δωθουν προνομια στα παιδια που οι κατοικιες τους καταστραφηκαν ολωσκαιρως απο την πυρινη λαιλαπα.Δυνατοτητα μεταγραφης χωρις ποσοτικο περιορισμο,σιγουρη θεση στις φοιτικες εστιες,οικονομικη ενισχυση για τα πρωτα εξοδα!!!Ειδαν τους κοπους μιας ζωη να χανονται απο την ανευθυνοτητα της πολιτειας:(:( ειναι το λιγοτερο που μπορει να προσφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και εγω εχω γενεθλια σημερα..........:'( αλλα κανεις δε μου λεει χρονια πολλα..!

:D Ευχομαι και εγω σε ολα ολα τα παιδια να μπουν στην σχολη που θελουν περισσοτερο...παω να βρω ενα παλιο μου μηνυμα για να σας το ξανα βαλω...


Χρόνια πολλά!!! ό,τι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρεις και καλά αποτελεσματα!!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
καταλαβες ο κοσμος χανει τα σπιτια του και ο αλλος κοιταει τα ζωδια λες και εχουν καμια σχεση αυτες οι παπαριες με τις βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ποσο μ@λ@κες ειστε
με τις βασεις ασχολειστε
εδω ο κοσμος καταστρεφεται
και καρφακι δεν σας καιγεται

Κοίτα συμπάσχουμε με τους ανθρώπους, αλλά και μας η ζωή μας καίγεται...!!! Τι να κάνουμε? Να πάμε στην Αθήνα και να βοηθήσουμε να σβήσουν τις φωτιές δηλαδή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Και εγω εχω γενεθλια σημερα..........:'( αλλα κανεις δε μου λεει χρονια πολλα..!

:D Ευχομαι και εγω σε ολα ολα τα παιδια να μπουν στην σχολη που θελουν περισσοτερο...παω να βρω ενα παλιο μου μηνυμα για να σας το ξανα βαλω...[/quote Χρονια πολλα και καλα. Καλη σου επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΕ

Νεοφερμένος

Η ΖΩΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια τα λεμε και παλι καλη επιτυχια σε ολους...!!!!!!!!!:no1::no1::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
eco warrior 4life
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πς, κόκκινο χτύπησε το θέμα. 173 χρήστες το διαβάζουν.

Πριν ήταν 224!:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά. Δε θα ήθελα να είμαι στη θέση σας (αν και θα έρθω κι εγώ)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
καταλαβες ο κοσμος χανει τα σπιτια του και ο αλλος κοιταει τα ζωδια λες και εχουν καμια σχεση αυτες οι παπαριες με τις βασεις

Ετσι κι αλλιώς αυθαίρετα ήτανε.Και ξεκόλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
καταλαβες ο κοσμος χανει τα σπιτια του και ο αλλος κοιταει τα ζωδια λες και εχουν καμια σχεση αυτες οι παπαριες με τις βασεις
γιατι δε γινεσαι μελος στο ifire μπας και ησυχασουμε. κεφατος εισαι αει να σβησεις καμια φωτια.!:lol::lol::lol::lol::lol:https://ifire.games4mac.de/us/index.shtml
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Money honey χρονια πολλα! ο,τι επιθυμεις και καλα αποτελεσματα:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!! ό,τι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρεις και καλά αποτελεσματα!!!!:):):)
:zilia: Μαρακι σε ευχαριστω πολυ πολυ...Και εσυ οτι επιθυμεις να στοι χαρισει απλοχερα ο θεος. Καλα αποτελεσματα και σε εσενα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ετσι κι αλλιώς αυθαίρετα ήτανε.Και ξεκόλλα...
Ενταξει δεν ηταν ολα αυθαιρετα αλλα ορισμενα ισως να ηταν χτισμενα πανω σε καμενη -απο προηγουμενη φορα- γη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
χρονια πολλα bam bam, να τα εκατοστησεις κ οτι επιθυμεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΕ

Νεοφερμένος

Η ΖΩΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κοίτα συμπάσχουμε με τους ανθρώπους, αλλά και μας η ζωή μας καίγεται...!!! Τι να κάνουμε? Να πάμε στην Αθήνα και να βοηθήσουμε να σβήσουν τις φωτιές δηλαδή???
Συμφωνω με εσας κοριτσια και pano 13 να ανησυχουν κυριως και να προβληματιστουν οι πληρωμενοι εμπρηστες.....καταλαβες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top