Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ναι εγω το εφτιαξα το δελτιο τυπου ειναι ψευτικο απο βδομαδΑ οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
παιδια και γω η νετ καταλαβα οτι θα τα δειξει...
]
ε ναι αφου λεει θα δωθουν στη δημοσιοτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς; :nono:Εγώ διαφωνώ πάντως, γιατί κάθε χρόνο βγαίνουν πρώτα στην τηλεόραση....και μετά στο ίντερνετ και στα σχολεία


:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επιτελους αυριο τελειωνουν τα βασανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
οχι ψεμματα ειναι . καποιος εφτιαξε μονος του το δελτιο τυπου. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι το ιδιο γραφει και στο υπουργειο παιδειας.....πηγαινε να το διαβασεις!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
λοιπόν η πηγή μου επιβεβαιώθηκε! για να δούμε αν θα επιβεβαιωθεί κ στην δεύτερη πρόβλεψη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Σήμερα έχω γενέθλια για αυτό θα κανω ευχη


ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΜΕ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Α...ΚΑΙ Η ΝΟΜΙΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αληθευει οτι παιρνεις καπου τηλ κ σου λενε που περνας? ετσι εχω ακουσει αλλα δε ξερω ουτε τηλ ουτε τπτ? στο ιντερνετ που θα βγουν? υπεπθ μονο?
:who: ποιος με μαρτυρησε γαμωτο? ναι αληθευει....

Γιαννη γιατι βγηκες απο το μσν χωρις ουτε ενα γεια? :mad:

Καλη επιτυχια σε ολους παιδια.... αντε με το καλο να ακουσετε ευχαριστα νεα στα αυτακια σας και να δουν τις επιθυμητες σχολες τα ματακια σας :papas:...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς; :nono:Εγώ διαφωνώ πάντως, γιατί κάθε χρόνο βγαίνουν πρώτα στην τηλεόραση....και μετά στο ίντερνετ και στα σχολεία

κ εγω διαφωνω σιγουρα θα τα δειξει στην τηλεοραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ποια βασανα μορε? οι αραπηδες στην αφρικη δεν εχουν οθτε να φανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
]
ε ναι αφου λεει θα δωθουν στη δημοσιοτητα!

α ωραια γιατι ποιος πηγαινει μεχρι το σχολειο 10 η ωρα το πρωι!!!:D:D με το ωραριο που εχω πλεον στον υπνο δεκα το πρωι ειναι για μενα αγρια μεσανυχτα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οπου κι αν περασεις ενα πιατο φαι θα το χεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ναι εγω το εφτιαξα το δελτιο τυπου ειναι ψευτικο απο βδομαδΑ οι βασεις
ναι τωρα μας επεισες.....αφου το λεει και στην ιστοσελιδα του υπουργειου!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ειμαι haker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΕ

Νεοφερμένος

Η ΖΩΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree:
συντονοστειτε ολοι στις 10 στη νετ βεβαια και τα αλλα καναλια θα δειξουν βασεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Σήμερα έχω γενέθλια για αυτό θα κανω ευχη


ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΜΕ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Α...ΚΑΙ Η ΝΟΜΙΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κακομοιρη αν περασεις νομικη θελουμε λουκανικοπιτακια!!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αντε εδω θα το βγαλουμε το βραδυ,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
συντονοστειτε ολοι στις 10 στη νετ βεβαια και τα αλλα καναλια θα δειξουν βασεις....


πω πω τηλεθεαση που θα εχει η νετ!!!!:D:D:D
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
συντονοστειτε ολοι στις 10 στη νετ βεβαια και τα αλλα καναλια θα δειξουν βασεις....

Αλλά η νετ είναι the best channel:D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top