Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
και αυτες ετοιμες να κλαψουν ειναι αγκαλια παρηγοριας ειναι αυτη...............:D

εσυ ακομα εδω εισαι
πηγαινε αγορασε καμια ιατρικη ποδια και κανα στηθοσκοπιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημερα.. Εχουμε κανενα νεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
:lol: Μακάρι....Ίσως είμαστε συμφοιτητές....(το ίσως για μένα, εσύ περνάς άνετα):D
Με ποιά σειρά έβαλες ρε τις ιατρικές; Μπορεί να είμαστε και στην ίδια πόλη. 19170 δεν εβγαλες;Καλά θυμάμαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδιά σταματήστε τις προβλέψεις τέτοιες ώρες δύσκολες!
αφού δεν μπορούμε να πούμε τίποτα με βεβαιότητα.
Σε λίγες ώρες -ελπίζω- θα ξέρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
απο ποιον υπολογίζεται?

εγω πιστευ ολες οι ιατρικες θα περασουν τα 19000
καποιο αρθρο χτες το εγραφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλημερααααααααααααααααααα :D τι κανετε?
Εγω μολις ξυπνησα αλλα εδω βλεπω γινετε τρικουβερτο γλεντι...
Δλδ σιγουρα για υριο οι βασεις ή θα μας κανουν κανα μπαμ σε λιγο?
Ρε μη συνεχιζετε αλλο τα off :who: για τον ξαδελφο μου το λεω τον keeppreathing..


Επισης θελω να πω στον foreverfreak Σε ευχαριστω παρα πολυ Κωστα για τα χρονια πολλα..Να εισαι παντα καλα και εσυ να εχεις καλα αποτελεσματα....!!:D:P





:'( μολις με πηρε τηλ. η γιαγια μου να μου ευχηθει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZAFIRIS

Νεοφερμένος

Ο ZAFIRIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις αν θα ανεβουν οι βασεις το υποψηφιων απο τα τεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Με ποιά σειρά έβαλες ρε τις ιατρικές; Μπορεί να είμαστε και στην ίδια πόλη. 19170 δεν εβγαλες;Καλά θυμάμαι;
Δυστυχώς δεν έχω τόσα μόρια όσα θυμάσαι... 19078 έχω αλλά μπορώ να πάρω μεταγγραφή-για Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ποτε βγαινουν τελικα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δεν γνωρίζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Α οκ. Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ποτε βγαινουν τελικα?????
Δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο τα κλασσικα αύριο-μεθαύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
να σας πω κατι που εμαθα τωρα ενας ξαδερφος μου με πηρε τηλ. και μου ειπε οτι ενα φροντηστηριο απο τα μεγαλα καταλαβαινετε.......εχει μαθει τις βασεις και ειδοποιει τους μαθητες ρωτησα και για μενα θα περιμενω να δω τι θα μου πει.....αλλιως αυτιο το ειπαν και στο ραδιοφωνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Sofia_

Νεοφερμένος

Η _Sofia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
στη ΝΕΤ αρχίζει σε λίγο το μεσημεριανό δελτίο!
Άντε να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ειμαστε ατυχη εαν δεν ειχαμε φωτιες,μπορει να πιεζαν οι δημοσιογραφοι και να τις βγαζαν σημερα.Τωρα δεν νοιαζεται κανεις πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
τώρα στις 12 έχει το κεκτρικό δελτίο ειδησεων στη νετ.....ας ελπίσουμε πως θα έχει και δελτίο τύπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
να σας πω κατι που εμαθα τωρα ενας ξαδερφος μου με πηρε τηλ. και μου ειπε οτι ενα φροντηστηριο απο τα μεγαλα καταλαβαινετε.......εχει μαθει τις βασεις και ειδοποιει τους μαθητες ρωτησα και για μενα θα περιμενω να δω τι θα μου πει.....αλλιως αυτιο το ειπαν και στο ραδιοφωνο
Περιμένουμε τλχστων να ποστάρεις τις νομικες ιατρικες πολυτεχνια παιδαγωγικα ε φανταστικο ever?:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
στη ΝΕΤ αρχίζει σε λίγο το μεσημεριανό δελτίο!
Άντε να δούμε
Ανοίξτε όλοι την τιβι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top