Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ο Κατσικας!!!!!!!!!!:jumpy:
ου μακρια μου τρόμαξα ο παλιογκαντέμης ο κατσικοπόδαρος σαν κατάδικος των φυλακών του γκουαντανάμο είναι...και ναι αυτός θεωρείται ο καλύτερος ...ας γελάσω 3 φορές χα χα χα:stars::ntomata::papas:
-----------------------------------------
Ο Κατσικας!!!!!!!!!!:jumpy:
Ο Αμαργιαννάκης!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι αυριο θα βγει η ανακοινωση οτι μεθαυριο θα βγουν οι βασεις...αν ηταν να βγει σημερα κατι δεν θα χε βγει μεχρι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι αυριο θα βγει η ανακοινωση οτι μεθαυριο θα βγουν οι βασεις...αν ηταν να βγει σημερα κατι δεν θα χε βγει μεχρι τωρα?
μπα κοιμούνται μάλλον τα πουλάκια μου....θα το βγάλουν που θα πάνε το κ@@-δελτίο τύπου...!!(μες στο σπαμ ειμαι σήμερα):P:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι αυριο θα βγει η ανακοινωση οτι μεθαυριο θα βγουν οι βασεις...αν ηταν να βγει σημερα κατι δεν θα χε βγει μεχρι τωρα?
συνηθως γυρω στις 12 βγαινει η ανακοινωση!Λες πρωι,πρωι να ασχοληθουν με τσ βασεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
συνηθως γυρω στις 12 βγαινει η ανακοινωση!Λες πρωι,πρωι να ασχοληθουν με τσ βασεις??
δεν παίρνουμε κανα τηλεφωνάκι?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ου μακρια μου τρόμαξα ο παλιογκαντέμης ο κατσικοπόδαρος σαν κατάδικος των φυλακών του γκουαντανάμο είναι...και ναι αυτός θεωρείται ο καλύτερος ...ας γελάσω 3 φορές χα χα χα:stars::ntomata::papas:
-----------------------------------------

Ο Αμαργιαννάκης!!:jumpy:
να τους γνωρισουμε την γκοτσοπουλου!!!:inlove: Τετοια κουκλια πρεπει να αναπαραχθουν!!Παναγια μου οχι:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

sertoss96

Νεοφερμένος

Ο sertoss96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ε παιδια ηρεμηστε... οι τυχον αυπνοι καλα θα κανουν να πσουν για υπνο.. Ακομα και να ηταν ετοιμες οι βασεις επειτα απο τισ καταστροφικες πυρκαγιες για ευνοητους λογους σευασμου ειναι λογικο επακολουθο να μην ανακοινωθουν σημερα... Προσωπικη εκτιμηση μου ειναι να περιμενουμε απο μεθαυριο...!! Να φανταστειτε μ ολο το κακο π εγινε αναβληθηκε και δεν εγινε ο αγωνας της παοκαρας μας αρα ειναι απολυτως λογικο να γινει και "αναβολη ανακοινωσης των βασεων" :P Καλη επιτυχια σε ολους !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sudoku09

Νεοφερμένος

Η sudoku09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καλημερα σας..πριν απο λιγο πηρα το υπουργειο και μου ειπαν αυριο ή μεθαυριο οι βασεις, αλλα δεν ειναι σιγουροι για αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Παρτε ρε παιδιά:D

Να και τα τηλ..
https://www.ypepth.gr/el_ec_page10491.htm
χαχαχα πήρα υπουργείο,η υπάλληλος εντελώς αγενης με ξερό γεια (έλεος)..,αλλά το προσπερνω και την ρωτάω με ύφος πότε θα γινει η ανακοίνωση των βάσεων και κομπιάζει......κομπιάζει...μετά απο 1 λεπτό αμηχανης σιωπής λεει οτι ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ και γω ,πως μου ρθε την ρωταω:


ΤΙ ΩΡΑ???:lol::lol::lol:
παλι σιωπή και ξεκαρδίζεται...γελάω και γω...η τελική απάντηση είναι κατα τις 12.....:bye::jumpy:σε αναμονη λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ου μακρια μου τρόμαξα ο παλιογκαντέμης ο κατσικοπόδαρος σαν κατάδικος των φυλακών του γκουαντανάμο είναι...και ναι αυτός θεωρείται ο καλύτερος ...ας γελάσω 3 φορές χα χα χα:stars::ntomata::papas:
-----------------------------------------

Ο Αμαργιαννάκης!!:jumpy:



άχααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα έχω λιώσει πραγματικά :jumpy::D:jumpy::D:jumpy::D:jumpy:

και μια πληροφορία, μόλις άκουσα στο super b (τοπικό κανάλι πάτρας ότι αύριο ανακοινώνονται οι βάσεις) :) τ'άλεγε η σία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
άχααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα έχω λιώσει πραγματικά :jumpy::D:jumpy::D:jumpy::D:jumpy:

και μια πληροφορία, μόλις άκουσα στο super b (τοπικό κανάλι πάτρας ότι αύριο ανακοινώνονται οι βάσεις) :) τ'άλεγε η σία :D
εχω ακουσει οτι είναι πιο εγκυρο απο το cnn και από το bbc μαζι!:jumpy::P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntasaef4

Νεοφερμένος

Ο ntasaef4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
πριν 2 λεπτα ακουσα στη νετ οτι αρχικα τις περιμεναμε τριτη ή τεταρτη αλλα μπορει με ολη αυτη την κατασταση να καθυστερησουν μια δυο μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καλημέρα!

Ρε θα πάρω τηλεφωνο και θα τους ξεσκίσω στα καντήλια.Τι σ΄χεση έχει η φωτιά?Μήπως συντονίζει τις επιχειρήσεις και το υπουργείο παιδείας?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
πριν 2 λεπτα ακουσα στη νετ οτι αρχικα τις περιμεναμε τριτη ή τεταρτη αλλα μπορει με ολη αυτη την κατασταση να καθυστερησουν μια δυο μερες...


θα συμφωνήσω με κάποιον που είχε πεί προηγουμένως, το υπεπθ θα σβήσει τις φωτιές??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
θα συμφωνήσω με κάποιον που είχε πεί προηγουμένως, το υπεπθ θα σβήσει τις φωτιές??? :D
παιδια εγω σας ειπα οτι ακουσα..κι εγω αν ειναι δυνατο σξμερα θελω να βγουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εννοείται ρε φίλε!Και εγώ ακόμη και σήμερα να γινόταν θέλω να βγούν.Δεν πάει άλλο.Δηλαδή τόσο δύσκολο είνια πια να βγούν και να πουν πότε και να αφήσουν τα παπατζιλίκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
λοιπον,πρεπει να κανουμε ομαδικη διαμαρτυρια μου φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Εννοείται ρε φίλε!Και εγώ ακόμη και σήμερα να γινόταν θέλω να βγούν.Δεν πάει άλλο.Δηλαδή τόσο δύσκολο είνια πια να βγούν και να πουν πότε και να αφήσουν τα παπατζιλίκια?
2 ώρες υπομονή...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top