Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
η tv ειναι το ποιο γρηγορο μεσο...περσι τουλαχιστον
ειχαν διαρεύσει περσυ ή στο madata ή στο alphavita κατα τις 7 το πρωί ..οι υψηλόβαθμες μόνο..δες τε το αντίστοιχο topic του 2008:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
To παραθετω απο τοπικ του επα.λ



Αυγουστος 2008 Ανακόινωση Βάσεων~~> 25/8/2008 επεφτε Δευτέρα
Αυγουστος 2007 Ανακόινωση Βάσεων~~> 27/8/2008 επεφτε Δευτέρα
Αυγουστος 2006 Ανακόινωση Βάσεων~~> 24/8/2008 επεφτε Παρασκευη
Αυγουστος 2005 Ανακόινωση Βάσεων~~> Αγνωστο
Αυγουστος 2004 Ανακόινωση Βάσεων~~> 24/8/2008 επεφτε Δευτέρα(Το 2004 εχει ακριβώς την ίδια ημερομηνια με το 2009...25 του μηνα επεφτε Τριτη οπώς το 2009 και τίς βάσεις τις ανακοίνωσαν την Δευτερα στις 24)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
το 2008 ανακοινώθηκαν 26...το δελτιο τυπου ηταν 25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
το 2008 ανακοινώθηκαν 26...το δελτιο τυπου ηταν 25
τι ώρα βγαίνουν τα δελτία τύπου?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
11 εως 3 το μεσημέρι θα εχει βγει λογικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
καλή επιτυχία σ'όλους σας.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Aγιος ο θεος μεχρι αυριο....Καλη επιτυχια παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
καλή επιτυχία και μακάρι να περάσουμε όλοι στη 1η μας επιλογή (ανέφικτο) ή εστω σε μια σχολή που θα μας αρέσει τελικά το αντικείμενο της...πάντως σε μένα εύχομαι 1η επιλογή :lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Τρίτη τελικά οι βάσεις?Είναι οριστικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
σε λίγες ώρες θα ξέρουμε...:no1:

Θα ξέρουμε αν θα βγουν τρίτη ή τις βάσεις?Γιατί σε ένα blog το examsos λέει οτι θα βγουν σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Θα ξέρουμε αν θα βγουν τρίτη ή τις βάσεις?Γιατί σε ένα blog το examsos λέει οτι θα βγουν σήμερα...
στο blog examsos ποστάρει μια κοπελίτσα 15 χρονών που ακούει lady gaga και βλεπει harry potter ειναι γελοια :D:lol:τεσπα,αυριο θα ξέρουμε αν θα βγούν τρίτη καθώς επιβάλλεται να βγεί δελτίο τύπου την προηγούμενη μερα....:jumpy: που κατι μου λεει εμενα η τετάρτη δεν ξέρω....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Aug 23 2009

Αύριο 24/08/09 η ανακοίνωση των βάσεων 2009


https://examsos.yooblog.gr/category/τει
σας είπα πρώτος από όλους πότε θα βγαίναν οι βαθμοί των Πανελληνίων τώρα σας λέω ότι το Υπουργείο είναι έτοιμο και μόλις δώσει εντολή ο Άρης θα ανακοινωθούν οι βάσεις των Πανελληνίων Εξετάσεων.
Όλα είναι έτοιμα αφού από οτι φαίνεται δούλεψαν όλο το Σαβ/κο και το πρωί θα τις δει ο Υπουργός στο γραφείο του.

Λογικά θα δώσει εντολή να τις δώσουν αμέσως αφού έγιναν όλοι οι έλεγχοι από τους υπαλλήλους και δεν υπάρχει λόγος να τις κρατάει ο Υπουργός στο συρτάρι του.
Καλά αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Aug 23 2009

Αύριο 24/08/09 η ανακοίνωση των βάσεων 2009



σας είπα πρώτος από όλους πότε θα βγαίναν οι βαθμοί των Πανελληνίων τώρα σας λέω ότι το Υπουργείο είναι έτοιμο και μόλις δώσει εντολή ο Άρης θα ανακοινωθούν οι βάσεις των Πανελληνίων Εξετάσεων.
Όλα είναι έτοιμα αφού από οτι φαίνεται δούλεψαν όλο το Σαβ/κο και το πρωί θα τις δει ο Υπουργός στο γραφείο του.

Λογικά θα δώσει εντολή να τις δώσουν αμέσως αφού έγιναν όλοι οι έλεγχοι από τους υπαλλήλους και δεν υπάρχει λόγος να τις κρατάει ο Υπουργός στο συρτάρι του.
Καλά αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά
είπαμε ότι
στο blog examsos ποστάρει μια κοπελίτσα 15 χρονών που ακούει lady gaga και βλεπει harry potter ειναι γελοια :D:lol:τεσπα,αυριο θα ξέρουμε αν θα βγούν τρίτη καθώς επιβάλλεται να βγεί δελτίο τύπου την προηγούμενη μερα....:jumpy: που κατι μου λεει εμενα η τετάρτη δεν ξέρω....:bye:



ΑΝ ΒΓΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΤΟΤΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 24 ΠΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΙΘΟΒΟΛΗΣΤΕ ΜΕ!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi09

Νεοφερμένος

Η christi09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια θελω κι εγω τη γνωμη σας οσων αφορα την πορεια των βασεων..πιο συγκεκριμενα..μια φιλη μου εχει βγαλει 16225 μορια.... κ σχεδον σιγουρα περναει φιλολογια (συμφωνα με το μηχανογραφικο της) ..αυτο που μας αγχωνει ειναι σε ποια περιοχη θα περασει... ποσες πιθανοτητες εχει να περασει στο ρεθυμνο απο τα γιαννενα??? εχει βαλει τα γιαννενα πρωτα και μετα το ρεθυμνο.. αλλα θελει περισσοτερο το ρεθυμνο... πιστευετε μπορει να ελπιδες για ρεθυμνο? :hmm::hmm::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
στο blog examsos ποστάρει μια κοπελίτσα 15 χρονών που ακούει lady gaga και βλεπει harry potter ειναι γελοια :D:lol:τεσπα,αυριο θα ξέρουμε αν θα βγούν τρίτη καθώς επιβάλλεται να βγεί δελτίο τύπου την προηγούμενη μερα....:jumpy: που κατι μου λεει εμενα η τετάρτη δεν ξέρω....:bye:

Τωρα γκομενα και να λεει οπως σας ειπα πρωτος δεν παιζει να ειναι...... Ωστοσο στο τελειωμα της μου εδωσε την εντιπωση οτι λεει @$#$!@%$^&@!%&
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια θελω κι εγω τη γνωμη σας οσων αφορα την πορεια των βασεων..πιο συγκεκριμενα..μια φιλη μου εχει βγαλει 16225 μορια.... κ σχεδον σιγουρα περναει φιλολογια (συμφωνα με το μηχανογραφικο της) ..αυτο που μας αγχωνει ειναι σε ποια περιοχη θα περασει... ποσες πιθανοτητες εχει να περασει στο ρεθυμνο απο τα γιαννενα??? εχει βαλει τα γιαννενα πρωτα και μετα το ρεθυμνο.. αλλα θελει περισσοτερο το ρεθυμνο... πιστευετε μπορει να ελπιδες για ρεθυμνο? :hmm::hmm::what:
δυστυχώς γιάννενα τη βλέπω...:)1η φορά το βλέπω αυτο ομως :lol: γιατι δεν εβαλε την κρήτη πρώτα?
-----------------------------------------
Τωρα γκομενα και να λεει οπως σας ειπα πρωτος δεν παιζει να ειναι...... Ωστοσο στο τελειωμα της μου εδωσε την εντιπωση οτι λεει @$#$!@%$^&@!%&
πάμε ενα στοίχημα?την εχω φίλη στο twitter ...την ξέρω..την είχα βρίσει για τις εκτιμήσεις της και μετά μιλούσαμε και μου δωσε λινκ να την ακούσω να τραγουδάει το pokerface της lady gaga :s:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christi09

Νεοφερμένος

Η christi09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δυστυχώς γιάννενα τη βλέπω...:)1η φορά το βλέπω αυτο ομως :lol: γιατι δεν εβαλε την κρήτη πρώτα?
γιαννενα λες ε? δεν το σκεφτηκε πολυ καλα τοτε αν και εκανε πολυ καλο μηχανογραφικο... να που τωρα αγωνιουμε σε ποια περιοχη θα περασει!!! τα γιαννενα πρεπει να ανεβουν πανω απο 250μορια δηλαδη για να παει ρεθυμνο....ειναι πραγματικα αδυνατον...? θα περιμενουμε και μακαρι να πανε ολα καλα....:hmm::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια θελω κι εγω τη γνωμη σας οσων αφορα την πορεια των βασεων..πιο συγκεκριμενα..μια φιλη μου εχει βγαλει 16225 μορια.... κ σχεδον σιγουρα περναει φιλολογια (συμφωνα με το μηχανογραφικο της) ..αυτο που μας αγχωνει ειναι σε ποια περιοχη θα περασει... ποσες πιθανοτητες εχει να περασει στο ρεθυμνο απο τα γιαννενα??? εχει βαλει τα γιαννενα πρωτα και μετα το ρεθυμνο.. αλλα θελει περισσοτερο το ρεθυμνο... πιστευετε μπορει να ελπιδες για ρεθυμνο? :hmm::hmm::what:


:mad: να ειχε λιγουλακι μυαλο για να συμπληρωσει το μηχανογραφικο της καλυτερα...
Δεν βαζουμε τις σχολες οπως να νε και μετα να λεμε " αχ μακαρι να πιασω την 20 σχολη μου παρ ολο που πιανω την πρωτη...."
Ελεος δλδ...
Απο οτι την βλεπω λογικα παιρναει Γιαννενα...
θα το πω και ας γινω κακια τα θελε και τα παθε δε τις φταιει κανενας..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top