Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
γειααα σας! υπαρχει κανενα νεοοοο; μια κοπελα μου ειπε πως θα ανακοινωθουν αυριο οι βασεις...ισχυει κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
και ανταποκρινεται συνηθως σε ροζζζζζ γραμμές!Οπως λέμε...υπουργείο!

Εχεις παρει ποτέ...................????????????????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
λοιπόν πήρα και μου είπαν ότι δεν έχουν κάποια τέτοια πληροφορία και ότι θα πρέπει να καλέσουμε αύριο το πρωί για να μάθουμε!αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
^το πρότεινα ήδη ακριβώς μια εβδομάδα πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
γειααα σας! υπαρχει κανενα νεοοοο; μια κοπελα μου ειπε πως θα ανακοινωθουν αυριο οι βασεις...ισχυει κατι τετοιο;

το ψάχνουμε ακόμα...κάποιος παίρνει τηλ στο υπουργείο και θα μας πεί:)
..................................................................................................
μάλιστα
μας φώτισαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εχεις παρει ποτέ...................????????????????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Εγώ δεν ξέρω απ'αυτά αλλά κάποιος άλλος πιό πονηρός από εμένα αυτό μου έχει πεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
το ψάχνουμε ακόμα...κάποιος παίρνει τηλ στο υπουργείο και θα μας πεί:)
..................................................................................................
μάλιστα
μας φώτισαν
αύριο περιμένουμε δελτίου τύπου ή οχι?μη ξενυχτήσω τζάμπα....:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
το ψάχνουμε ακόμα...κάποιος παίρνει τηλ στο υπουργείο και θα μας πεί:)
..................................................................................................
μάλιστα
μας φώτισαν
πφφ ! παντως μ ειπαν πως οσοι εχουν μεσο στο υπουργειο , εχουν μαθει τις βασεις. κ γι αυτο υπαρχει μια πιθανοτητα να ανακοινωθουν αυριο.. τωρα τι ισχυει και τι οχι ενας θεος ξερειι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
είπα πήρα στο υπουργείο και μου είπαν ότι δεν έχουν τέτοια πληροφορια!καλα δεν με προσέχει κανείς!!!;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
είπα πήρα στο υπουργείο και μου είπαν ότι δεν έχουν τέτοια πληροφορια!καλα δεν με προσέχει κανείς!!!;;;

όλοι σε προσέχουμε...και να ήξεραν όμως οτι αύριο βγαίνουν οι βάσεις θα μας το έλεγαν;;; εγώ νομίζω πως όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
είπα πήρα στο υπουργείο και μου είπαν ότι δεν έχουν τέτοια πληροφορια!καλα δεν με προσέχει κανείς!!!;;;


Αρα αποκλειεται να το ανακοινωσουν αυριο>>>>>>>>>>>:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Relinquished

Νεοφερμένος

Ο Relinquished αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αύριο περιμένουμε δελτίου τύπου ή οχι?μη ξενυχτήσω τζάμπα....:jumpy::jumpy:

κοιμησου ρε συ.. και εγω σε αναμενα καρβουνα καθομαι αλλα το παλευω :D
-----------------------------------------
είπα πήρα στο υπουργείο και μου είπαν ότι δεν έχουν τέτοια πληροφορια!καλα δεν με προσέχει κανείς!!!;;;

ελπιζω μεχρι αυριο να την εχουν την πληροφορια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
πφφ ! παντως μ ειπαν πως οσοι εχουν μεσο στο υπουργειο , εχουν μαθει τις βασεις. κ γι αυτο υπαρχει μια πιθανοτητα να ανακοινωθουν αυριο.. τωρα τι ισχυει και τι οχι ενας θεος ξερειι:P
ποιοι στο ειπαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
κοιμησου ρε συ.. και εγω σε αναμενα καρβουνα καθομαι αλλα το παλευω :D
-----------------------------------------


ελπιζω μεχρι αυριο να την εχουν την πληροφορια:mad:

Αυτοι μεχρι αυριο μπορει να χουν χασει τα αυγα και τα πασχαλια, σιγα μη βρουν και την πληροφορια. Αυτοι τωρα ετοιμαζονται να δουν τη ταινια στο Σταρ και οτι στοιχημα θελετε:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
συμμαθητες μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

patricia110991

Νεοφερμένος

Η patricia110991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
lol ρε σεις.. το "συμμαθητες μου" , πηγαινε στον koulis :xixi: -λαθος μου sorry
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top