Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Λοιπόν παίδες...Κάθεστε εδώ και κάτι μερές και λέει ο κα8ένας το μακρύ του και το κοντό του...
Ντρέπομαι ειλικρινά γιατί ενώ βλέπω παιδιά με 18000+ μορια,τελικά από ζωή και από μυαλό είναι μηδενικά..
Δηλαδή ποια η διαφορά ρε γαμώτο να βγουν αντί για την Τρίτη,την Πέμπτη?
Οι 2 μέρες σας πείραξαν εσάς ή φοβάστε μήπως δεν βγουν πότε?

Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει..Τελειώσαμε πλέον το σχολείο..Κάποια στιγμή πρέπει να ξεκολλήσουμε από τους παιδιαρισμούς και τις στενόμυαλες σκέψεις..
Για το θεό.... :mad:

ειναι προφανες οτι δεν ξερεις πως ειναι να βγαζεις ενα τετοιο βαθμο και ολα να παιζονται στο μοριο...δεν καταλαβαινεις το αγχος που εχουμε.οκ αυτο που γινεται εδω μεσα ειναι υπερβολικο,και δεν υπαρχει διαφορα αν βγουν αυριο ή την πεμπτη.αλλα και εμεις ψαχνουμε κατι να μας δωσει κουραγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lg91

Νεοφερμένος

Ο lg91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ειναι προφανες οτι δεν ξερεις πως ειναι να βγαζεις ενα τετοιο βαθμο και ολα να παιζονται στο μοριο...δεν καταλαβαινεις το αγχος που εχουμε.οκ αυτο που γινεται εδω μεσα ειναι υπερβολικο,και δεν υπαρχει διαφορα αν βγουν αυριο ή την πεμπτη.αλλα και εμεις ψαχνουμε κατι να μας δωσει κουραγιο...

Ναι φίλε μου δεν αντιλέγω..Σίγουρα όλοι έχουμε άγχος αλλά αυτή η κατάσταση που επικρατεί εδώ μέσα ούτε κουράγιο σου δίνει,ούτε παραπάνω μόρια,ούτε κάτι άλλο ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θετικό..
Μόνο κακό και περισσότερο άγχος σου προσθέτει..
Δεν ξέρω να βγάζω τέτοιο βαθμό αλλά έχω μάθει κάποια άλλα ποιο στοιχειώδη πράγματα από το να δίνω ψεύτικες ελπίδες και παραπληροφόρηση στους υπόλοιπους αποφοίτους..(σε αυτό δεν αναφέρομαι σε σένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ειναι προφανες οτι δεν ξερεις πως ειναι να βγαζεις ενα τετοιο βαθμο και ολα να παιζονται στο μοριο...δεν καταλαβαινεις το αγχος που εχουμε.οκ αυτο που γινεται εδω μεσα ειναι υπερβολικο,και δεν υπαρχει διαφορα αν βγουν αυριο ή την πεμπτη.αλλα και εμεις ψαχνουμε κατι να μας δωσει κουραγιο...
Ισως ειναι κ ενας τροπος εκτονωσης;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marirenanafplio

Νεοφερμένος

Η marirenanafplio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδακια ευχομαι καλη επιτυχια για οοοοταν με το καλο βγουν οι βασεις:no1: και καλη μας φοιτητικη ζωη !! χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
βασικα ποτε βγενουν?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μακαρι να ξεραμε ποτε βγαινουν...παιδια off η τβ εχει ολο ειδησεις...μην δειτε τβ....δεν εχει τπτ καλο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ναι φίλε μου δεν αντιλέγω..Σίγουρα όλοι έχουμε άγχος αλλά αυτή η κατάσταση που επικρατεί εδώ μέσα ούτε κουράγιο σου δίνει,ούτε παραπάνω μόρια,ούτε κάτι άλλο ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θετικό..
Μόνο κακό και περισσότερο άγχος σου προσθέτει..
Δεν ξέρω να βγάζω τέτοιο βαθμό αλλά έχω μάθει κάποια άλλα ποιο στοιχειώδη πράγματα από το να δίνω ψεύτικες ελπίδες και παραπληροφόρηση στους υπόλοιπους αποφοίτους..(σε αυτό δεν αναφέρομαι σε σένα)

να σου πω κατι.ειμαι 320 μορια πανω απο την σχολη που θελω.και ειμαι οριακα οπως ολα δειχνουν.αν την χασω τι να κανω?να ξαναδωσω με 18800 μορια?λιγο δυσκολο...καταλαβαινεις λοιπον το αγχος μου.δεν σ λεω οτι με την συζητηση εδω μεσα ηρεμω(το αντιθετο ισωσ)αλλα τουλαχιστον ακουω και αλλα παιδια με το ιδιο προβλημα και δεν νιωθω μονος και τρελος(γιατι σε οσους λεω οτι εχω αγχος με λενε τρελο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
παιδακια ευχομαι καλη επιτυχια για οοοοταν με το καλο βγουν οι βασεις:no1: και καλη μας φοιτητικη ζωη !! χεχε

επίσης!!! καλά αποτελέσματα και σε σένα... πού θες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marirenanafplio

Νεοφερμένος

Η marirenanafplio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
επίσης!!! καλά αποτελέσματα και σε σένα... πού θες;;;
8ελω νομικη..μαλλον για κομοτηνη με βλεπω γτ ειμαι οριακα για 8εσσ....εσυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οι βάσεις απ' ότι ξέρω βγαίνουν 25 Αυγούστου ή το πολύ 26!!!πλησιάζουν οι μέρες... καλή μας επιτυχία πάντως! αν και είμαστε όλοι αστέρια!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
https://trelospapagalos.blogspot.com/2009/08/2009-300.html

αυτό το άρθρο είναι από την απογευματινή που κυκλοφόρησε σήμερα... γενικά, δεν πιστεύω στις προβλέψεις, αλλά όλο και κάποιοι θα το δούνε.. άντε καλή εβδομάδα.. σε λίγες μέρες θα ξέρουμε! καλή επιτυχία παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
8ελω νομικη..μαλλον για κομοτηνη με βλεπω γτ ειμαι οριακα για 8εσσ....εσυ??


παιδαγωγικό ρόδου και πάω αθήνα με μετεγγραφή,,,,κομοτηνή;;;;; μακριά θα είσαι....είναι πολύ ωραία πόλη..μόνο που θα σε φάνε οι δρόμοι ναύπλιο-κομοτηνή!!!!!
-----------------------------------------
οι βάσεις απ' ότι ξέρω βγαίνουν 25 Αυγούστου ή το πολύ 26!!!πλησιάζουν οι μέρες... καλή μας επιτυχία πάντως! αν και είμαστε όλοι αστέρια!!!!!!!!!!!:D


είμαστε είμαστε!!! επίσης!!! καλά αποτελέσματα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κοιτάχτε το blog του examson λέει αύριο Ανακοινωνονται οι βάσεις!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marirenanafplio

Νεοφερμένος

Η marirenanafplio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδαγωγικό ρόδου και πάω αθήνα με μετεγγραφή,,,,κομοτηνή;;;;; μακριά θα είσαι....είναι πολύ ωραία πόλη..μόνο που θα σε φάνε οι δρόμοι ναύπλιο-κομοτηνή!!!!!
ωχ!τωρα ειδα οτι εισαι απο αργοσ:D χιχι..διπλα ειμαστε ρεεε...
ναι η αλη8εια ειναι οτι περασα μια μικροκατα8λιψη για την πολη αλλα το 3επερασα!! χαχα...α8ηνα εε??κ γω α8ηνα η8ελα αρχικα αλλα δν πιανω :( μια χαρα 8α περασουμε ομως οπου κ να ειμαστε:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
:)
ωχ!τωρα ειδα οτι εισαι απο αργοσ:D χιχι..διπλα ειμαστε ρεεε...
ναι η αλη8εια ειναι οτι περασα μια μικροκατα8λιψη για την πολη αλλα το 3επερασα!! χαχα...α8ηνα εε??κ γω α8ηνα η8ελα αρχικα αλλα δν πιανω :( μια χαρα 8α περασουμε ομως οπου κ να ειμαστε:xixi:
ναι και εμενα θα με φανε οι δρομοι καλαματα κομοτηνη.....:):):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια μην κοιτατε προβλεψεις και πολυ.Προσωπικα για την σχολη μου αλλοι λενε θα θα πεσει αλλοι οτι θα μεινει σταθερη και τωρα εδω βλεπω +1000 μορια...Δεν παιζει να γινει κατι τετοιο... χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ψαχτο πο το google δεν ξερω να το βγαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τέλος στην αγωνία χιλιάδων υποψηφίων

Σε αγώνα δρόμου έχει επιδοθεί το Υπουργείο Παιδείας, προκειμένου να δημοσιεύσει τις Βάσεις Εισαγωγής για τις Σχολές ΑΕΙ και ΤΕΙ την Τρίτη στις 25 Αυγούστου. Σε διαφορετική περίπτωση, οι Βάσεις θα ανακοινώθουν σε κάποια από τις επόμενες μέρες, μετά την Τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ψαχτω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top