Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
και της αθηνας αν γινεται????
φαρμακευτικη αθηνας:18900
φαρμακευτικη πατρας:18900
φαρμακευτικη θεσ/νικης:19000
αν πατησετε στο google με λατινικους χαρακτηρες ''βασεις 2009'' και ψαξετε το ''ΕΤ προβλεψεις 13/08/09'' θα βρειτε και αλλες σχολες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
η πατρας ιδιο με την αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγώ πάντως δε νομίζω ότι σκέφτονται έτσι...σιγά μη τους νοιάζει αν έπεται σαββατοκύριακο για να πάμε εμείς να δούμε για σπίτι....

όποιος ενδιαφέρεται για σπίτι μπορεί να κοιτάξει και εδώ: https://www.rento.gr
Πλακα κανω.Σιγα μην νοιαζονται αυτοι για το ποτε βολευει τις οικογενειες μας για να πανε προς εξευρεση κατοικιας των τεκνων τους:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ελα ρε συ μην τρελαινεσαι. Τιποτα δεν εχει παιχτει ακομα,ολα οσα ακουγονται και γραφονται ειναι απλα εικασιες. Χ α λ α ρ ω σ ε;)
Εχω προαίσθημα οτι θα την χάσω για λίγα μόρια.Εδω θα είμαστε μεθαύριο θα δείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πλακα κανω.Σιγα μην νοιαζονται αυτοι για το ποτε βολευει τις οικογενειες μας για να πανε προς εξευρεση κατοικιας των τεκνων τους:jumpy::jumpy::jumpy:



ακριβώς!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εχω προαίσθημα οτι θα την χάσω για λίγα μόρια.Εδω θα είμαστε μεθαύριο θα δείς!!!


σκέψου θετικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
αν ενδιαφερεστε για αθηνα υπαρχει ωραιοτατο διαμερισμα στους αμπελοκηπους 85 μ2 600 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά έχετε καμία ιδέα για το πότε (εννοώ περίπου τι ώρα) ανακοινώνεται με δελτίο τύπου η ημέρα ανακοίνωσης των βάεων?γιατί αν π.χ. ανακοινωθεί αύριο θέλω να ξέρω αν πρέπει να σηκωθώ νωρίς το πρωί...:wake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγώ πάντως δε νομίζω ότι σκέφτονται έτσι...σιγά μη τους νοιάζει αν έπεται σαββατοκύριακο για να πάμε εμείς να δούμε για σπίτι....

όποιος ενδιαφέρεται για σπίτι μπορεί να κοιτάξει και εδώ: https://www.rento.gr
Αυτο ειναι μονο για Αθηνα και Πειραια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

v@gg0s

Νεοφερμένος

Ο v@gg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οικονομικο ΑΠΘ..... ποσο να περιμενω.......?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
παιδια ποσο βλεπετε τη φαρμακευτικη πατρασ?
18650-18750
-----------------------------------------
σκέψου θετικά!!!!
Δώσε μου τα φώτα σου...Τι να σκεφτώ οταν θαμαι ο πιο γκαντεμαρος που θα χασω για τοσα λιγα μορια την Θεσσαλονικη;Ειμαι σιγουρος.Θα το δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εχω προαίσθημα οτι θα την χάσω για λίγα μόρια.Εδω θα είμαστε μεθαύριο θα δείς!!!
Κι εγώ το ίδιο προαίσθημα έχω, αλλά για το Μηχ. Η/Υ & Πληρ. Πάτρας... Πόσο το βλέπετε να πηγαίνει ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
οικονομικο ΑΠΘ..... ποσο να περιμενω.......?????
παντα απο προβλεψη του ΕΤ 16800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδιά έχετε καμία ιδέα για το πότε (εννοώ περίπου τι ώρα) ανακοινώνεται με δελτίο τύπου η ημέρα ανακοίνωσης των βάεων?γιατί αν π.χ. ανακοινωθεί αύριο θέλω να ξέρω αν πρέπει να σηκωθώ νωρίς το πρωί...:wake:
Νομιζω οτι δεν υπαρχει ορισμενη ωρα ,οποτε τους βγει, τωρα και με τις φωτιες................
-----------------------------------------
18650-18750
-----------------------------------------

Δώσε μου τα φώτα σου...Τι να σκεφτώ οταν θαμαι ο πιο γκαντεμαρος που θα χασω για τοσα λιγα μορια την Θεσσαλονικη;Ειμαι σιγουρος.Θα το δεις
Ελα ρε συ τον Μητσοτακη ειδες στον υπνο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για νηπιαγωγών τι λέτε;Πόσο πιστεύετε ότι θα ανέβουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Αυτο ειναι μονο για Αθηνα και Πειραια?

θα σε γελάσω....δε το έχω κοιτάξει...εμένα για Αθήνα με ενδιέφερε και δεν κοίταξα για αλλού....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Για νηπιαγωγών τι λέτε;Πόσο πιστεύετε ότι θα ανέβουν;
Λενε οτι ειχαν μεγαλη ζητηση στα μηχανογραφικά αρα λογικα θα ανεβουν αρκετα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ελα ρε συ τον Μητσοτακη ειδες στον υπνο σου?
Τον Κατσικοπόδαρο και τον Αμαργιαννάκαρο και όλους τους αναλυτές. Είμαι σίγουρος - δεν ξερω γιατι. Ε οχι αν εβλεπα και τον Μητσοτακη ουτε ιατρικη θα περνουσα. Ιησους Χριστος νικα και ολα τα κακα σκορπα ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ουτε τονομα του δεν πρεπει να ακουγεται εδω μεσα :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top