Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Και εσυ φαρμακευτικη θες?????ρε δεν ξερω αν με 18928 περναω....με τις προβλεψεις ειμαι μεσα αλλα αλλοι μου λενε οχι....ασε δεν ξερω....:'(:'(:'(αλλα δεν με πειραζει και τοσο...το ιδιο μου αρεσει λοχρη οπα...αλλα παλι δεν ξερω..!!!!
κι εγω φαρμακευτικη θελω αλλα δεν το κοβω να περναω εκει..ποτε δεν ξερεις ομως..μετα παω βιολογια..θα δουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Το θέμα όμως στην πραγματικότητα δεν θα πρεπε να έχει απολύτως καμοιά σχέση με τις φωτιές.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τωρα με τις φωτιες μαλλον Πεμπτη θα βγουν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Aς μου εξηγήσει κάποιος please τι σχέση έχει η φωτιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!

Το δημοσιευμα του Αδεσμευτου Τυπου την παρασκευη 21/08 ηταν οτι πιο προχειρο και ανευθυνο εχω δει απο εφημεριδα!Ουσιαστικα αποτελει αντιγραφη παλαιοτερης εκτιμησης-προβλεψης για τις βασεις των σχολων.Δεν αναφερει ΤΙΠΟΤΑ το καινουργιο σχετικα με τις βασεις:mad::mad:.Μας κορο'ι'δευουν μπροστα στα ματια μας και εκμεταλλευονται το αγχος!!!
Αν και φετος (ισως και τις προηγουμενες χρονιες...) τα δημοσιευματα των εφημεριδων, κατα γενικη ομολογια, ηταν απαραδεκτα αυτο που επιχειρησε ο αδεσμευτος ειναι το αποκορυφωμα :boom::boom::boom::boom::boom:

Παρατηρηστε προσεκτικα τις εκτιμησεις του Αμαργιανακη οι οποιες εγιναν τελη Ιουνιου (αν δεν κανω λαθος) και αυτες του Αδεσμευτου... Οι ομοιοτητες αμετρητες περιεργως...:fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos13

Νεοφερμένος

Ο Giorgos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Περιμενεις μια μερα και μαθαινεις αν ανεβηκε η κατεβηκε.:bye:

Ειναι και το αγχος στη μεση ... λιγο μεν ... αγχος δε .... Λες ''περιμενεις μια μερα'' .... αυριο θα βγουν ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κι εγω φαρμακευτικη θελω αλλα δεν το κοβω να περναω εκει..ποτε δεν ξερεις ομως..μετα παω βιολογια..θα δουμε!!
Ααα..μια χαρα ειναι και το βιολογικο....αλλα θα περνας φαρμακευτικη πατρας...αν την εχεις βαλει βεβαια....ασε και εγω δεν ξερω τι να πω...παντως δεν ειναι υπερβολικο η φαρμακευτικη αθηνων να ξεπερασει τα 18900????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
kαι γω αυτο θελω!!!!ποσα μορια εχεις;παντως θα ανεβει γυρω στα 250 μορια


17582 δηλαδή 200 μόρια πάνω από την περσινή βάση, εσύ πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Τωρα με τις φωτιες μαλλον Πεμπτη θα βγουν!!!!
ναι τώρα πέμπτη να τις περιμένουμε.......αποκλείεται τρίτη που λέγανε λόγω φωτιών.....καλή μας υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Το θέμα όμως στην πραγματικότητα δεν θα πρεπε να έχει απολύτως καμοιά σχέση με τις φωτιές.:mad:
Ναι, αλλά δεν πιστεύω πως θα μείνει εντελώς ανεπηρέαστο από το γεγονός των πυρκαγιών. Τι να κάνουμε όμως; Το μόνο που στο τέλος κάνουμε, θέλουμε - δε θέλουμε, είναι υπομονή... και βαρέθηκα να περιμένω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ! Εχω συγκεντρωσει 14323 μορια στο 2ο κ 4ο πεδιο. Η σχολη στην οποια στοχευω ειναι το Μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων που εδρευει στην Σαμο (Καρλοβασι). Η περσινη βαση του συγκεκριμενου τμηματος ηταν 13519 μορια. Λοιπον με ολα αυτα που ακουω τα εχω παιξει... αρχισα να χανω την ψυχραιμια μου. (το μεσημερι ηπια 7 ρετσινες και ξερνουσα μεχρι πριν μιση ωρα...) Παιζει καμια προβλεψη η' κατι τετοιο ? Τι λετε την εχω ?

Ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα ειναι πολυ σημαντικο για εμενα ξερεται ολο αυτο... και αν δεν περασω εκει δεν ξερω τι θα κανω...
Ευχαριστω προκαταβολικα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
17582 ΔΗΛΑΔΗ 200 ΜΟΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΒΑΣΗ,ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ;
εγω εχω 17935...μπορει και να περασεις,τιποτα δεν ειναι απιθανο

υγ:καλυτερα να μην γραφεις με κεφαλαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ! Εχω συγκεντρωσει 14323 μορια στο 2ο κ 4ο πεδιο. Η σχολη στην οποια στοχευω ειναι το Μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων που εδρευει στην Σαμο (Καρλοβασι). Η περσινη βαση του συγκεκριμενου τμηματος ηταν 13519 μορια. Λοιπον με ολα αυτα που ακουω τα εχω παιξει... αρχισα να χανω την ψυχραιμια μου. (το μεσημερι ηπια 7 ρετσινες και ξερνουσα μεχρι πρι μιση ωρα...) Παιζει καμια προβλεψη η' κατι τετοιο ? Τι λετε την εχω ?

Ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα ειναι πολυ σημαντικο για εμενα ξερεται ολο αυτο... και αν δεν περασω εκει δεν ξερω τι θα κανω...
Ευχαριστω προκαταβολικα !
ελα ρε εννοειται πως εισαι μέσα!!!!!!εισαι πολλα μορια πανω....:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Eγω σας το ειχα πει εδω και καιρο!! Την Πεμπτη 27 του μηνος θα βγουν οι βασεις... Τουλαχιστον ετσι διαδιδουν μεσα απο το υπουργειο!! Μεχρι τοτε καλο κουραγιο και αρκετη υπομονη σε ολους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ααα..μια χαρα ειναι και το βιολογικο....αλλα θα περνας φαρμακευτικη πατρας...αν την εχεις βαλει βεβαια....ασε και εγω δεν ξερω τι να πω...παντως δεν ειναι υπερβολικο η φαρμακευτικη αθηνων να ξεπερασει τα 18900????
πιστεψε με..πανω απο 18850 δεν παει
του χρονου(σε κανα δυο μηνες) θα εισαι στην φαρμακευτικη..!
οσο για μενα καλη και η βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
αύριο δε θα ανακοινωθούν με τπτ

ελπίζουμε για τρίτη-τετάρτη τώρα και αν δε γίνει καμιά ανακοίνωση αύριο, το κόβω να ανακοινώνονται πέμπτη - παρασκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gg0s

Νεοφερμένος

Ο v@gg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..... Ειμαι κ γω ενας απ ολους αυτους π τους εχει φαει η αγωνια για τις βασεις.... Διαβασα λιγο πιο πανω οτι τλκ την πεμπτη θα βγουν... Δν νομιζω να ανακοινωθηκε κατι τετοιο ετσι...??? Απλα λογω των φωτιων το συμπερανατε... τεσπα.... εγω εχω μια απορια... διαβαζω παντου οτι οι οικονομικες σχολες θα ανεβουν.... αλλα μια βλεπω 200-300 αλλου 450-600... κ μ αγχωνει πιο πολυ.... εγω εχω 16850 κ θελω το οικονομικο του ΑΠΘ... εσεις τ λετε το χω η να ετοιμαζομαι για την ξενιτια...??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
πιστεψε με..πανω απο 18850 δεν παει
του χρονου(σε κανα δυο μηνες) θα εισαι στην φαρμακευτικη..!
οσο για μενα καλη και η βιολογια
Παρα πολυ καλη εννοειται...!!!!!!!Τι να πω θα δουμε...σε αναμμενα καρβουνα ειμαι..!!!!!!!!ο κουλης παντως ειπε οτι δεν περναω...αλλα τον εχω χεσμενο με το συμπαθειο,περασω δεν περασω...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ! Εχω συγκεντρωσει 14323 μορια στο 2ο κ 4ο πεδιο. Η σχολη στην οποια στοχευω ειναι το Μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων που εδρευει στην Σαμο (Καρλοβασι). Η περσινη βαση του συγκεκριμενου τμηματος ηταν 13519 μορια. Λοιπον με ολα αυτα που ακουω τα εχω παιξει... αρχισα να χανω την ψυχραιμια μου. (το μεσημερι ηπια 7 ρετσινες και ξερνουσα μεχρι πριν μιση ωρα...) Παιζει καμια προβλεψη η' κατι τετοιο ? Τι λετε την εχω ?

Ισως ειμαι λιγο υπερβολικος αλλα ειναι πολυ σημαντικο για εμενα ξερεται ολο αυτο... και αν δεν περασω εκει δεν ξερω τι θα κανω...
Ευχαριστω προκαταβολικα !
Καλά είσαι.Εμένα πολλοί φίλοι μου χθες φτάσανε 7 σπίτι τους...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ειναι και το αγχος στη μεση ... λιγο μεν ... αγχος δε .... Λες ''περιμενεις μια μερα'' .... αυριο θα βγουν ??:)

Τριτη..Ετσι τουλαχιστον ακουσα..Τωρα δεν ξερω αν αλλαξε κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top