Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδια την φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα ποσο τα κοβετε?????

18900 και 18780...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Παιδια την φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα ποσο τα κοβετε?????
φαρμακευτικη αθηνων 18900,λοχρη οπα 18600(φετος το αοθ το δωσαν 4000 ατομα λιγοτερα απο περισυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
:nono: όλη μέρα για τις φωτιές λένε!
οπως και να το κανουμε αυτο ειναι το πιο σημαντικο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια την φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα ποσο τα κοβετε?????
παρτο χαμπαρι αγορακι μου οτι περασες φαρμακευτικη....τι να πω κι εγω που με 18744 ακομα πιστευω οτι μπορει να περασω..λεμε τωρα:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ionlask

Νεοφερμένος

Η ionlask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Για οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων μακεδονίας τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παρτο χαμπαρι αγορακι μου οτι περασες φαρμακευτικη....τι να πω κι εγω που με 18744 ακομα πιστευω οτι μπορει να περασω..λεμε τωρα:(:(
Και εσυ φαρμακευτικη θες?????ρε δεν ξερω αν με 18928 περναω....με τις προβλεψεις ειμαι μεσα αλλα αλλοι μου λενε οχι....ασε δεν ξερω....:'(:'(:'(αλλα δεν με πειραζει και τοσο...το ιδιο μου αρεσει λοχρη οπα...αλλα παλι δεν ξερω..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Πω δεν παλεύται αυτή η αναμονή.Θέλω να φύγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Την τριτη βγαινουν οι βασεις και ακομα με προβλεψεις ασχολειστε?
JumboΕΛΕΟΣ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ελα μου πως καποιοι λενε οτι λενε μετα τις 25?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Πω δεν παλεύται αυτή η αναμονή.Θέλω να φύγω!

Ολοι μια απο τα ιδια ειμαστε.
Προσωπικα το μυαλο μου ειναι στο να φυγω παρα στις βασεις.
Μονο να φυγω και ας ειναι σε οποια πολη θελει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos13

Νεοφερμένος

Ο Giorgos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ....

ακουσα οτι την Τριτη που μας ερχεται θα ανακοινωθουν οι βασεις . Μηπως ξερει καποιος αν το Διεθνων και Ευρωπαικων Οικονομικων Σπουδων ΑΣΟΕΕ θα ανεβει πανω απο 450 μορια ??? Αν εχει διαβασει κατι σχετικο με τις βασεις του 5ου πεδιου.Εχω 17.242 και εχω δηλωσει πρωτα Διοικηση κ Οργανωση ΠΑ.ΠΕΙ το οποιο δν θα το πιασω και μετα ΔΕΟΣ ....... διαβασα σε ενα αρθρο στο ιντερνετ οτι το τμημα που θα ανεβει περισσοτερο ειναι το Μαρκετινγκ στην ΑΣΟΕΕ ..... αν εχει καποιος καποια πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη ...

Ευχαριστω και καλη επιτυχια σε ολους .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ....

ακουσα οτι την Τριτη που μας ερχεται θα ανακοινωθουν οι βασεις . Μηπως ξερει καποιος αν το Διεθνων και Ευρωπαικων Οικονομικων Σπουδων ΑΣΟΕΕ θα ανεβει πανω απο 450 μορια ??? Αν εχει διαβασει κατι σχετικο με τις βασεις του 5ου πεδιου.Εχω 17.242 και εχω δηλωσει πρωτα Διοικηση κ Οργανωση ΠΑ.ΠΕΙ το οποιο δν θα το πιασω και μετα ΔΕΟΣ ....... διαβασα σε ενα αρθρο στο ιντερνετ οτι το τμημα που θα ανεβει περισσοτερο ειναι το Μαρκετινγκ στην ΑΣΟΕΕ ..... αν εχει καποιος καποια πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη ...

Ευχαριστω και καλη επιτυχια σε ολους .....

Περιμενεις μια μερα και μαθαινεις αν ανεβηκε η κατεβηκε.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
που το άκουσες για τριτη 25?
εγώ ακόμα ελπίζω για αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;
kαι γω αυτο θελω!!!!ποσα μορια εχεις;παντως θα ανεβει γυρω στα 250 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blast_791

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μέναααα... :bye:
Λίγες μόνο μέρες μετά το τελευταίο μου post και οι σελίδες σχεδόν διπλασιάστηκαν!
Ρε τι γλωσσοκοπάνες ειστε εσείς!!!:D:D:lol:
Μπήκαν και οι φωτιές στη μέση τώρα που είναι "καυτή" περίοδος και δεν ξέρω τι ρόλο θα παίξουν στην ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων... Άλλοι λένε αύριο, άλλοι μιλάνε για περαιτέρω καθυστέρηση... Έχω ολίγον τι (!) μπερδευτεί. Αλλά τι να λέμε; Όλα τα κουλά στην Ελλάδα συμβαίνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top