Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
δεν εχει ελπιδεσ:(
εγω παλι θα ελεγα οτι εχεις ελπίδες......εισαι μέσα μαλλον!!!καλή επιτυχία!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά πείτε κάτι, δεν ξέρει κανένας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στις 25 Αυγούστου οι βάσεις


ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ

Σε αγώνα δρόμου έχει επιδοθεί το υπουργείο παιδείας για να προλάβει να βγουν οι βάσεις αν ειναι δυνατόν και την Τρίτη. Σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις στο 1ο επιστημονικό επίπεδο υπάρχει...

άνοδος των βάσεων. Στο 2ο επιστημονικό υπάρχει και εκεί ανοδική τάση με έως και 200 μόρια πάνω. Στο 3ο επιστημονικό πεδίο περιμένουν μεγάλη άνοδο έως και 240 μόρια. Στο 4ο επίπεδο αναμένεται μεγάλη άνοδος στις περιζήτητες σχολές ενώ στο 5ο περιμένουν άνοδο έως και 3560 μόριαστις υψηλόβαθμες σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φωτη και Ραφαελα, σας ευχαριστω πολυ, μακαρι οντως να εχω ελπιδες και να την πιασω τη σχολη!! Μου δινετε πολυ κουραγιο...

Κουλη, μακαρι να βγεις ψευτης, αν και δυστυχως και γω το ιδιο πιστευω!!! Τι να κανουμε?? Λιγες μερες εμειναν... Υπομονη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ρε γελοιε δε σταματας λεω γω;
Μην τα παιρνεις ρε Αρη, δεν ειπε και τιποτα κακο!! Εγω τη γνωμη σας ζητησα, ειτε αυτη με συμφερει, ειτε οχι... Αληθεια, εσυ τι λες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδια ξαναρωταω, γιατι μετα τις εκτιμησεις της απογευματινης και του κοσμου του επενδυτη εχω κατααγχωθει!! Ειμαι ετοιμος να φουνταρω...

Και κατι ακομα, ενα φιλαρακι μου με 91 μορια πανω απο την Ψυχολογια Ρεθυμνου, εχει καμια ελπιδα να περασει?? Σας παρακαλω πειτε την αποψη σας!!

Δεν ειναι ακατορθωτο,τα 91(επιπλεον) μορια δεν ειναι λιγα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ευχαριστώ zafi:no1:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν ειναι ακατορθωτο,τα 91(επιπλεον) μορια δεν ειναι λιγα...:)
Μακαρι να περασει και αυτος στο Ρεθυμνο και εγω στα Γιαννενα:):D:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά, αν περάσω εκεί που θέλω κερνάω όλο το forum.............:drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αν περάσω εκεί που θέλω κερνάω όλο το forum.............:drink:

Που θες να περασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Αν περάσω εκεί που θέλω κερνάω όλο το forum.............:drink:


και εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Μην τα παιρνεις ρε Αρη, δεν ειπε και τιποτα κακο!! Εγω τη γνωμη σας ζητησα, ειτε αυτη με συμφερει, ειτε οχι... Αληθεια, εσυ τι λες??

εχεις δικιο φιλε μου αλλα αυτος το χει παρακανει...τωρα να σου πω την αληθεια για γιαννενα λιγο δυσκολο το κοβω αλλα ,αν δεν κανω λαθος ,μετα εχεις αλεξανδρουπολη που κατα πασα πιθανοτητα περνας,αλλα ποτε δεν ξερεις(μπορει να πας και γιαννενα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Εσύ πού θέλεις να περάσεις rafita?

εγώ θέλω παιδαγωγικό Ρόδου....αλλά έχω μόνο 180 μόρια διαφορά....:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει έστω κ μία πιθανότητα στο100000000000000000000 να πέσει η ναυπηγών 200 μόρια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top