Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
λεει τπτ για τη νομικη θρακης;;αν μπορεις κοιτα...:)thnx...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
το λινκ είναι σε λίγες προηγούμενες σελίδες. check it out
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Την Πέμπτη η ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής σε ΑΕΙ και ΤΕΙ

Στη 1 το μεσημέρι της Πέμπτης θα ανακοινωθούν από το γενικό γραμματέα του υπουργείου Παιδείας, Ανδρέα Καραμάνο, οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, οι οποίες εκτιμάται ότι θα κινηθούν φέτος από -350 έως +1.500 μόρια.

ωπα ακυρο δν ειδα ημερομηνια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Την Πέμπτη η ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής σε ΑΕΙ και ΤΕΙ

Στη 1 το μεσημέρι της Πέμπτης θα ανακοινωθούν από το γενικό γραμματέα του υπουργείου Παιδείας, Ανδρέα Καραμάνο, οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, οι οποίες εκτιμάται ότι θα κινηθούν φέτος από -350 έως +1.500 μόρια.

https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=732247

Ειναι αρθρο του 2006
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Την Πέμπτη η ανακοίνωση των βάσεων εισαγωγής σε ΑΕΙ και ΤΕΙ

Στη 1 το μεσημέρι της Πέμπτης θα ανακοινωθούν από το γενικό γραμματέα του υπουργείου Παιδείας, Ανδρέα Καραμάνο, οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, οι οποίες εκτιμάται ότι θα κινηθούν φέτος από -350 έως +1.500 μόρια.

https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=732247
αυτο ειναι του 2006...λιγο πισω πήγες!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ουφφφ!!! τα έπαιξα με αυτό που είδα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ρε παιδια μην αγχωνεστε...δε νομιζω να αργησουν να βγουν οι βασεις εξαιτιας των τελευταιων γεγονοτων...ισα ισα θα προσπαθησουν να αποπροσανατολισουν τον κοσμο υποθετω...εμεις απλα υπομονη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
τωρα αυτο σιγουρο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ποιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αυτο το αρθρο...ακυρο τωρα το ειδα οτι ειναι τ 2006...σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Νομική Αθήνας:19138
Θεσ/νικης:18982
Κομοτηνής:18443
Παιδαγωγικό Αθήνας:19069
Θεσ/νικης:18890
Bόλου:18682
Πάτρας:18471
Ιωαννίνων:18428
Φλώρινας:18084
Αλεξ/πολης:18135
Ρεθύμνου:18008
Ρόδου:17868

Αυτές ήταν οι προβλέψεις της Maraki Love:P:D

:bravo::bravo: πολυ καλες προβλεψεις!!!:D
Η μονη ενσταση μου αφορα το παιδαγωγικο Αθηνας, ισως να ειναι λιγο πιο χαμηλα απο το αντιστοιχο στη θεσσαλονικη!






  • Αγγλικη φιλολογια (Αθηνα) => 19595
  • Αγγλικη φιλολογια (θεσ/νικη) => 20010
  • Ψυχολογια (Παντειο) => 18150
  • Ψυχολογία (Θεσ/νικη) => 17730
  • Ψυχολογια (Ρεθυμνο) => 17010
  • Φιλολογια (Αθηνα) => 17790
  • Φιλολογια (θεσ/νικη) => 17605
  • Φιλολογια (Πάτρα) => 16760
  • Φιλολογια (Ιωαννινων)=> 16070
  • Φιλολογια (Καλαματας) => 15800
  • Φιλολογιας (Ρεθυμνο) => 15650
  • Ελληνικης Φιλολογιας (θρακη) => 15530
  • Φιλοσοφιας-Παιδαγωγικης &Ψυχ/γίας(προγρ.Ψυχ/γιας)(Αθηνα)=> 17563
  • Φ.Π.Ψ (Αθηνα) => 16360
  • Φ.Π.Ψ (Ιωαννινων) => 15400
  • Φιλοσοφιας-Παιδαγωγικης (Θεσ/νικη) => 16320
  • Φιλοσοφιας (Πατρα) => 14790
  • Φιλοσοφικων και Κοινωνικών Σπουδων (Ρεθυμνο) => 14550
  • Ιστοριας & Αρχαιολογιας (Αθηνα) => 16225
  • Ιστοριας & Αρχαιολογιας (Θεσ/νικη) => 16010
  • Ιστοριας & Αρχαιολογιας (Ιωαννινα) => 15080
  • Ιστοριας & Αρχαιολογιας (Ρεθυμνο) => 14700
  • Ιστοριας-Αρχαιολογιας & Κοινωνικης Ανθρωπολογιας(Βόλος)=> 15010
  • Ιστοριας & Εθνολογιας (Θρακη) => 14310
  • Ιστοριας-Αρχαιολογιας & Διαχειρισης πολιτισμικων αγαθων(Καλαματα) => 14480
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ποιος τις εβγαλε αυτες τις εκτιμησεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ποιος τις εβγαλε αυτες τις εκτιμησεις?????


δε νομίζω πως είναι από εφημερίδα..λογικά είναι προσωπικές εκτιμήσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια ξαναρωταω, γιατι μετα τις εκτιμησεις της απογευματινης και του κοσμου του επενδυτη εχω κατααγχωθει!! Ειμαι ετοιμος να φουνταρω...
Και τωρα μια απορια, γιατι ειμαι ετοιμος να λiποθυμησω: Οταν λεει οτι στα παιδαγωγικα θα εχουμε μικρη, αλλα εμφανη ανοδο, τι θελει να πει ο ποιητης?? Το παιδαγωγικο της Θεσσαλονικης και της Αθηνας το δινει 100 μορια πανω... Υπαρχει περιπτωση με 95 μορια διαφορα να πιασω το παιδαγωγικο στα Γιαννενα?? Σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας, γιατι δεν αντεχω αλλο:'(:'(...

Και κατι ακομα, ενα φιλαρακι μου με 91 μορια πανω απο την Ψυχολογια Ρεθυμνου, εχει καμια ελπιδα να περασει?? Σας παρακαλω πειτε την αποψη σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ με 240 παραπάνω απο Φαρμακευτική Πάτρας τί λέτε, μπάινω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina nt

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
λενε οτι θα ανεβουν γυρω στα 100 με 200 μορια.οχι παραπανω....αλλα για τα γιαννενα δεν ξερω συγκεκριμενα.καλη επιτυχια σου ευχομαι...για τφιλο σου δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
λενε οτι θα ανεβουν γυρω στα 100 με 200 μορια.οχι παραπανω....αλλα για τα γιαννενα δεν ξερω συγκεκριμενα.καλη επιτυχια σου ευχομαι...για τφιλο σου δεν ξερω
Α, ωραια!! Δηλαδη με 95 μορια πανω απο τα Γιαννενα, δεν προκειται να μπω στη σχολη:'(:'(... Αυτο πιστευα και γω, αλλα τα τελευταια αρθρα μου ειχαν δωσει ελπιδες:(:(!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Α, ωραια!! Δηλαδη με 95 μορια πανω απο τα Γιαννενα, δεν προκειται να μπω στη σχολη:'(:'(... Αυτο πιστευα και γω, αλλα τα τελευταια αρθρα μου ειχαν δωσει ελπιδες:(:(!!

μπορεί και να μπείς!! κανένας δεν ξέρει... μόνο όταν βγούν οι βάσεις μπορούμε να ξέρουμε!! η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!
στο λέω εγώ που ξέρεις την κατάσταση μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Α, ωραια!! Δηλαδη με 95 μορια πανω απο τα Γιαννενα, δεν προκειται να μπω στη σχολη:'(:'(... Αυτο πιστευα και γω, αλλα τα τελευταια αρθρα μου ειχαν δωσει ελπιδες:(:(!!
δεν εχει ελπιδεσ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top