Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
λοιπον αυτο ειναι απο τα madata απο τις 13/08 κτηνιατρικη απθ 18900 και θεσσαλιας 18850...
-----------------------------------------




μπραβο το βρηκες...:D..εγω αγορασα την εφημεριδα γιατι δν τα εβρισκα αυτα....
-----------------------------------------



για να μν μεινεις παραπονεμενος......ειπαμε 18900 κ 18850 αν και τις βλεπω υπερβολικες....

έλεος...αν ανεβούν τόσο με 18558 μόρια δεν πιάνω ούτε καρδίτσα..μακάρι να μην ανεβούν τόσο πολυυυυυυυυυυυυ:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,αλλά μήπως είναι παλιές οι εκτιμήσεις γιατί τόσο νομίζω ότι έδινε ο κάτσικας τη σχολή κατά τον ιούλιο και ίσως πριν την κατάθεση των μηχανογραφικών



εγω αυτο που σου δινω ειναι απο 13/08
-----------------------------------------
έλεος...αν ανεβούν τόσο με 18558 μόρια δεν πιάνω ούτε καρδίτσα..μακάρι να μην ανεβούν τόσο πολυυυυυυυυυυυυ:'(



αχχχχ μν κλαις δν μπορω χαζαμαρες ειναι αυτες οι εκτιμησεις αποκλειεται να ειναι ετσι μν τις πιστευεις....κανε πως δν το ειδες please....:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
α!ωραία!μήπως έχεις και link ή είναι από εφημερίδα? (για τις εκτιμήσεις 13/08 λέω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλημερα σε ολους!μηπως ειχαμε κανενα νεο για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki2006

Νεοφερμένος

Η elenaki2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλημερα σε ολους!μηπως ειχαμε κανενα νεο για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις?

Λένε ότι θα βγουν στις 25 Αυγούστου και το πιο πρόσφατο άρθρο που δημοσιεύτηκε σήμερα σε εφημερίδα (Απογευματινή) το έχουν αναρτήσει εδώ:

https://trelospapagalos.blogspot.com/2009/08/2009-300.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
για την πληροφορική στο απθ γιατί δεν υπάρχει καμία πρόβλεψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
α!ωραία!μήπως έχεις και link ή είναι από εφημερίδα? (για τις εκτιμήσεις 13/08 λέω)[/quot

εισαι σιγουρος οτι θες να το δεις....δν ξερω ακριβως πως να το βρεις ειχα πατησει στο google βασεις 2009 και το εβγαλε...αν ειναι κοιτα θα ξανακοιταξω κ εγω κ θα σου πω...
-----------------------------------------
για την πληροφορική στο απθ γιατί δεν υπάρχει καμία πρόβλεψη;


πληροφορικη θεσσαλονικη τει αν ειναι αυτο που σ'ενδιαφερει 13980
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
για το αει λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Επιτελους βλέπουμε και μια λογικη προβλεψη για τις βασεις!! Μονο η Απογευματινη , καμια αλλη! Μπραβο τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
άντε να βγουν οι βάσεις να ησυχάσουμε. Πάντως όλες οι εκτιμήσεις πλέον είναι κοντά η μία με την άλλη. Δεν είναι όπως στην αρχή (βλ. κάτσικας ιατρ. θράκης 19000 και έθνος 19400!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο?εγω ειμαι εγεγγραμένος στο ιστορ αρχαιολογικό ιωαννίνων.φέτος στο μηχανογραφικό δήλωσα 1ες επιλογές νομική παιδαγωγικά και τελευταία επιλογή ιστορ αρχαιολ θεσσαλονίκης...κάνω κάποιες τρελές σκέψεις οτι μπορεί να ακυρωθεί το μηχανογραφικό επειδή δήλωσα ίδιο τμήμα αν και έχω 18409 οποτε στη χειρότερη περίπτωση πιάνω φιλολογία..τι λέτε? ανησυχω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Αααααααααααααααααααααααχχχχχχχχ:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άσχετο?εγω ειμαι εγεγγραμένος στο ιστορ αρχαιολογικό ιωαννίνων.φέτος στο μηχανογραφικό δήλωσα 1ες επιλογές νομική παιδαγωγικά και τελευταία επιλογή ιστορ αρχαιολ θεσσαλονίκης...κάνω κάποιες τρελές σκέψεις οτι μπορεί να ακυρωθεί το μηχανογραφικό επειδή δήλωσα ίδιο τμήμα αν και έχω 18409 οποτε στη χειρότερη περίπτωση πιάνω φιλολογία..τι λέτε? ανησυχω...!
δεν πειράζει. Είσαι στα γιάννενα άρα δε θα έπρεπε να δηλώσεις το τμήμα αυτό στα γιάννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Επιτελους βλέπουμε και μια λογικη προβλεψη για τις βασεις!! Μονο η Απογευματινη , καμια αλλη! Μπραβο τους!


θα δουμε στο τελος ποιος θα ειναι πιο κοντα.....εχω μαζεψει ολες τις προβλεψεις και οταν βγουν οι βασεις θα τις συγκρινω......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
θα δουμε στο τελος ποιος θα ειναι πιο κοντα.....εχω μαζεψει ολες τις προβλεψεις και οταν βγουν οι βασεις θα τις συγκρινω......;)

ναι!!:no1:αυτό θα έχει πλακα!!ολοι βγαζουν τισ δικέσ τουσ εκτιμήσεις,αλλα ποιεσ θα είναι αραγε πιο κοντα στην πραγματικότητα??:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ουφ! Γιατί όσο οι μέρες πλησιάζουν, μου φαίνονται και πιο μεγάλες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ναι!!:no1:αυτό θα έχει πλακα!!ολοι βγαζουν τισ δικέσ τουσ εκτιμήσεις,αλλα ποιεσ θα είναι αραγε πιο κοντα στην πραγματικότητα??:D:P



ελα ντε.....:jumpy:συνηθως κανενας δν πεφτει μεσα μονο μας σπανε τα νευρα μεχρι να βγουν οι βασεις...:jumpy:
-----------------------------------------
τη θεσσαλονίκη τη ξέχασαν; :P



ε μαλλον δν εχει ολες τις σχολες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top