Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μήπως θέλει κανείς να του πω καμία πρόβλεψη για καμια σχολή;
θα μπορουσες να κανεις καμια προβλεψη για το τμημα μηχανικων επιστημης υλικων ιωαννινων????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μήπως θέλει κανείς να του πω καμία πρόβλεψη για καμια σχολή;


πες για ιατρικη αθηνας να δουμε αν θα πεσεις μεσα.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Έχεις 1127 περισσότερα δεν νομίζω να ανέβει τόσο πολύ. Κοιτώντας πάντα ρεαλιστικά πιστεύω ότι είσαι μέσα!:no1:
μακαρι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
γεια!αυτη η σχολη οντως έγινε πολυτεχνικη αλλα ακομα δεν το πηραν χαμπαρι πολλοι!διαβασα οτι δεν θα ανεβει γιατι ειναι νεο το τμημα και ακομα δεν εχουν αποφοιτησει παιδια απο κει οποτε ειναι αγνωστες οι επαγγελματικες προοπτικες του τμηματος αυτου και δεν το επιλεγουν πολλοι...αρα δεν θα ανεβει και θα περασεις!
-----------------------------------------



ναι δωσε μου λιγο τη νομικη θεσσαλονικης, τη φαρμακευτικη πατρας και τους πολ μηχαν του ΕΜΠ!

Φαρμακευτική Πάτρας: 18.591 (2008).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
ναι δωσε μου λιγο τη νομικη θεσσαλονικης, τη φαρμακευτικη πατρας και τους πολ μηχαν του ΕΜΠ!

Νομική Θεσσαλονίκης: 18750-19250
Φαρμακευτική Πάτρας:18720-19230
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ: 19200-19700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
πες για ιατρικη αθηνας να δουμε αν θα πεσεις μεσα.................

19420-19700
-----------------------------------------
θα μπορουσες να κανεις καμια προβλεψη για το τμημα μηχανικων επιστημης υλικων ιωαννινων????

11550-12050
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Νομική Θεσσαλονίκης: 18750-19250
Φαρμακευτική Πάτρας:18720-19230
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ: 19200-19700


ε ναι 500 πανω 500 κατω δε μπορει μεσα θα πεσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μου αρέσει που ασχολείστε ακόμα.....τι προβλέψεις και βλακίες.....δεν μπορείτε να περιμένετε 3 μερούλες να μάθετε τα αληθινά???? και εγώ εχω περασει απο τις καλυτερες σχολές που υπαρχουν αλλα οκ ....αντε σε κανενα club να ξεσκάσετε!!!!!καλή επιτυχία σε όλους...:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μήπως θέλει κανείς να του πω καμία πρόβλεψη για καμια σχολή;
Σήμερα ξύπνησες κάπως δηλαδή;;
:P

Μ αρέσει έτσι όπως το θέτεις, χαμογέλασα κιόλας =}
Αν μπορείς, για πες μου για Βιολογία Αθήνας
Λες να ξεπεράσει τα 18500;;



οφφ: μέχικο έχεις πάει;;

βρε φωτάρα, κούβεντα να γίνεται
ξέρεις μήπως να μου πεις πότε βγαίνουν οι βάσεις;;;;;;;;;;
χεχε άστο λοιπόν, να λέμε προβλέψεις καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fotaras;520619[B:
]μου αρέσει που ασχολείστε ακόμα.....τι προβλέψεις και βλακίες.....δεν μπορείτε να περιμένετε 3 μερούλες να μάθετε τα αληθινά????[/B] και εγώ εχω περασει απο τις καλυτερες σχολές που υπαρχουν αλλα οκ ....αντε σε κανενα club να ξεσκάσετε!!!!!καλή επιτυχία σε όλους...:):):):):)

:no1::no1:

----------------------------------------------------------

Λογικα θα βγαλουν ανακοινωση τη Δευτερα ετσι δεν ειναι?...για να βγουν Τριτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
19420-19700
-----------------------------------------
παναγια μου................:jumpy:τι 19700 ηταν αυτο με σκοτωσες:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:να μν πεσεις μεσα....θελω τον κουλη...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
:no1::no1:

----------------------------------------------------------

Λογικα θα βγαλουν ανακοινωση τη Δευτερα ετσι δεν ειναι?...για να βγουν Τριτη
ακριβώς.....την τρίτη θα βγούν....!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τελικα την τριτη θα βγουν?ειναι σιγουρο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησες κάπως δηλαδή;;
:PΜ αρέσει έτσι όπως το θέτεις, χαμογέλασα κιόλας =}
Αν μπορείς, για πες μου για Βιολογία Αθήνας
Λες να ξεπεράσει τα 18500;;οφφ: μέχικο έχεις πάει;;

18500-19000

Off: Εχω πάει αρκετες φορές.
-----------------------------------------
τελικα την τριτη θα βγουν?ειναι σιγουρο???

Όλοι έτσι λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
τελικα την τριτη θα βγουν?ειναι σιγουρο???

Δεν ειναι σιγουρο αλλα ειναι το επικρατεστερο...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μου αρέσει που ασχολείστε ακόμα.....τι προβλέψεις και βλακίες.....δεν μπορείτε να περιμένετε 3 μερούλες να μάθετε τα αληθινά???? και εγώ εχω περασει απο τις καλυτερες σχολές που υπαρχουν αλλα οκ ....αντε σε κανενα club να ξεσκάσετε!!!!!καλή επιτυχία σε όλους...:):):):):)



εεεεεεεεεε θα βγουμε αν ζησω μετα το 19700 του φιλου μας............αλλα μεχρι να ανοιξουν τα club κατι πρεπει να κανουμε..........:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Νομική Θεσσαλονίκης: 18750-19250
Φαρμακευτική Πάτρας:18720-19230
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ: 19200-19700

Αν δεν κάνω λάθος αυτές οι προβλέψεις είναι του έθνους. Προσωπικά πιτεύω ότι η Φαρμακευτική Πάτρας τουλάχιστον, δεν θα υπερβεί τα 18.800 αλλά ούτε θα πέσει κάτω από τα 18.750. Η άνω εκτίμηση περιλαμβάνει και αυτές τις περιοχές δε λέω. Αλλά δεν νομίζεις ότι τα 19.000 π.χ είναι υπερβολικά για Φαρμακευτική Πάτρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top