Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παλιό ειναι το άρθρο έβγαλαν ένα "μάλλον" οι άθλιοι....και που είναι το δελτίο τύπου?εμείς πέρσυ το ξέραμε απ τις 15 οτι θα βγούν 26!!!..και σας είπα σήμερα η μεγαλύτερη εφημερίδα της χώρας,δεν έλεγε ΤΙΠΟΤΑ:jumpy::jumpy::jumpy:
και για ναχουμε καλο ρωτημα,ποια ειναι (κατ εσε) η μεγαλυτερη εφημεριδα της χωρας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
:no1:μπα..δεν νομίζω να ανακοινωθούν!ΌΛΟΙ ΣΤΗΝ 1Η ΜΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗ:lol::lol:

Πωωωω αυτό θα ήταν ιδανικό για μένα που δεν πιάνω την 1η :jumpy: :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Οτι εγινε εγινε παιδια ας ξεκολλησουμε.Δεν εχει νοημα το αγχος ειδικα τωρα..Δεν παμε για κανα μπανιο λεω μιας που τελειωνει και το καλοκαιρακι να χαλαρωσουμε λιγο?? Εγω παντως μια χαλκιδικη λεω να τη χτυπησω αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
:P
και για ναχουμε καλο ρωτημα,ποια ειναι (κατ εσε) η μεγαλυτερη εφημεριδα της χωρας???
ε..τα ΝΕΑ :P:D δεν ήθελα να κάνω διαφήμιση:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Runway91

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Οι εφημερίδες δεν αναφέρουν τίποτα, ακριβώς επειδή δεν έχει βγει Δελτίο Τύπου από το Υπουργείο. Το μόνο που είναι σε θέση να κάνουν είναι να δημοσίεύσουν εκτιμήσεις (που όπως έχουμε δει, το έχουν εξαντλήσει το θέμα:P), γιατί όποια πληροφορία κι αν φτάνει από το Υπουργείο, δεν είναι ανακοινώσιμη, αν δεν βγει και το δελτίο τύπου. Διαφορετικά, θα εκτεθούν στους αναγνώστες, μόνο και μόνο επειδή το Υπουργείο δεν εμφανίζει ίχνος οργάνωσης στην περίπτωσή μας -και γενικότερα. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Οι εφημερίδες δεν αναφέρουν τίποτα, ακριβώς επειδή δεν έχει βγει Δελτίο Τύπου από το Υπουργείο. Το μόνο που είναι σε θέση να κάνουν είναι να δημοσίεύσουν εκτιμήσεις (που όπως έχουμε δει, το έχουν εξαντλήσει το θέμα:P), γιατί όποια πληροφορία κι αν φτάνει από το Υπουργείο, δεν είναι ανακοινώσιμη, αν δεν βγει και το δελτίο τύπου. Διαφορετικά, θα εκτεθούν στους αναγνώστες, μόνο και μόνο επειδή το Υπουργείο δεν εμφανίζει ίχνος οργάνωσης στην περίπτωσή μας -και γενικότερα. :S
:no1:κοίτα εγω το πα οτι ο αδεσμευτος τύπος επειδή ειναι κυβερνητική εφημερίδα θα ξέρει κάτι παραπάνω..τι ο ρίζος κολλητός του καραμανλή ειναι...:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Οτι εγινε εγινε παιδια ας ξεκολλησουμε.Δεν εχει νοημα το αγχος ειδικα τωρα..Δεν παμε για κανα μπανιο λεω μιας που τελειωνει και το καλοκαιρακι να χαλαρωσουμε λιγο?? Εγω παντως μια χαλκιδικη λεω να τη χτυπησω αυριο

συμφωνω! κ εγω θα παω καλλιθεα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Φετος μπορει να τα δωσουν και απογευμα και ας μην δουλευουν για να το κανουν σαν εκλπηξη και ολοι να τρεχουμε σαν τρελοι να τα μαθουμε ... αχαχαχααχ :P

Βασικα η βασεις πρεπει να εχουν βγει εδω και καιρο απλα το καθυστερουν για να τις δωσουν οποτε τις δινουν καθε χρονο ...
Πλεον που τις καταθετουν ηλεκτρονικα οι βασεις θα μπορουν να βγουν σε ελαχιστο χρονο ... λογικα ...
Αλλα οπως και να εχει δεν χρειαζεται να αγχωνετε κανεις ... οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει

Του χρονου παλι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Φετος μπορει να τα δωσουν και απογευμα και ας μην δουλευουν για να το κανουν σαν εκλπηξη και ολοι να τρεχουμε σαν τρελοι να τα μαθουμε ... αχαχαχααχ :P

Βασικα η βασεις πρεπει να εχουν βγει εδω και καιρο απλα το καθυστερουν για να τις δωσουν οποτε τις δινουν καθε χρονο ...
Πλεον που τις καταθετουν ηλεκτρονικα οι βασεις θα μπορουν να βγουν σε ελαχιστο χρονο ... λογικα ...
Αλλα οπως και να εχει δεν χρειαζεται να αγχωνετε κανεις ... οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει

Του χρονου παλι!:D
θα ξαναδώσεις;:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γειά παιδιά είμαι καινούργιος στο site, θα μου πείτε άργησες λίγο να γίνεις μέλος αφού ολόκληρο καλοκαίρι πέρασε. Όπως και να έχει θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους τους υποψήφιους φοιτητές για φέτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Γειά παιδιά είμαι καινούργιος στο site, θα μου πείτε άργησες λίγο να γίνεις μέλος αφού ολόκληρο καλοκαίρι πέρασε. Όπως και να έχει θα ήθελα να ευχηθώ καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους τους υποψήφιους φοιτητές για φέτος!

:thanks:επίσης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για Φαρμακευτική Πάτρας. Είναι κανένας άλλος/άλλη που να ενδιαφέρεται για Φαρμακευτική; Με 18.830 τι λέτε είμαι μέσα ή όχι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smooth.kathrine

Νεοφερμένος

Η κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
καλησπερα!!!θελω να μου πειτε την αποψη σας......εχω 12899 μορια και το τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων ιωαννινων(μετονομαστηκε σε μηχανικων επιστημης υλικων)ειχε περυσι βαση 11682.......το πιανω?????ρωταω γιατι εγινε υποτιθεται πολυτεχνικη σχολη.......θα εκτιμουσα μια απαντηση.......ευχαριστω προκαταβολικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ευχαριστώ maraki love:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Μήπως θέλει κανείς να του πω καμία πρόβλεψη για καμια σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
καλησπερα!!!θελω να μου πειτε την αποψη σας......εχω 12899 μορια και το τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων ιωαννινων(μετονομαστηκε σε μηχανικων επιστημης υλικων)ειχε περυσι βαση 11682.......το πιανω?????ρωταω γιατι εγινε υποτιθεται πολυτεχνικη σχολη.......θα εκτιμουσα μια απαντηση.......ευχαριστω προκαταβολικα.....


γεια!αυτη η σχολη οντως έγινε πολυτεχνικη αλλα ακομα δεν το πηραν χαμπαρι πολλοι!διαβασα οτι δεν θα ανεβει γιατι ειναι νεο το τμημα και ακομα δεν εχουν αποφοιτησει παιδια απο κει οποτε ειναι αγνωστες οι επαγγελματικες προοπτικες του τμηματος αυτου και δεν το επιλεγουν πολλοι...αρα δεν θα ανεβει και θα περασεις!
-----------------------------------------
Μήπως θέλει κανείς να του πω καμία πρόβλεψη για καμια σχολή;


ναι δωσε μου λιγο τη νομικη θεσσαλονικης, τη φαρμακευτικη πατρας και τους πολ μηχαν του ΕΜΠ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καλησπερα!!!θελω να μου πειτε την αποψη σας......εχω 12899 μορια και το τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων ιωαννινων(μετονομαστηκε σε μηχανικων επιστημης υλικων)ειχε περυσι βαση 11682.......το πιανω?????ρωταω γιατι εγινε υποτιθεται πολυτεχνικη σχολη.......θα εκτιμουσα μια απαντηση.......ευχαριστω προκαταβολικα.....

Έχεις 1127 περισσότερα δεν νομίζω να ανέβει τόσο πολύ. Κοιτώντας πάντα ρεαλιστικά πιστεύω ότι είσαι μέσα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μήπως θέλει κανείς να του πω καμία πρόβλεψη για καμια σχολή;

παιδαγωγικό αλεξcity:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top