Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μπα....τιποτα.



ωραια ευχαριστω.....καντε μια προβλεψη να δοθμε ποσο μεσα θα πεσουμε..............:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
πανω απο 19.000 λεει
-----------------------------------------
πως φαινεται ο αριστερος ο ανθρωπος ε????
για πειτε τωρα πως σας φαινονται???
maria love βρηκες ακρη???

γτ ν τ κρυψουμε αλλωστε:D?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ριξε τι εχουμε να χασουμε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.


αα ενταξει το ειχα διαβασει αυτο.....ευχαριστουμε παντως....διαβασα πιο πριν οτι καποιος ξερει τις βασεις των ιατρικων ας μας τις πει παρακαλω.......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
αα ενταξει το ειχα διαβασει αυτο.....ευχαριστουμε παντως....διαβασα πιο πριν οτι καποιος ξερει τις βασεις των ιατρικων ας μας τις πει παρακαλω.......;)

ενας που ελεγε χθες οτι θα τις ξερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Πως σας φαινονται αυτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.

:no1::no1::no1:Δεν εχουν το θεο τους...ο χριστος και η μανα του...δινουν 500 μορια πανω απο του 2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πως σας φαινονται αυτες?




δεν ξερω με τοσα που εχω διαβασει εχω μπερδευτει και δεν μπορω να κρινω πια.........ελπιζω μονο η ιατρικη αθηνας να μν παει πανω απο 19500
-----------------------------------------
ενας που ελεγε χθες οτι θα τις ξερει?



και εγω απ.αυτον περιμενω που ειναι τωρα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
περυσι 26 βγήκαν.ρε παιδια για την αξιωματικων μονο για αστυνομικους,εχω 16614 εχω ελπίδα η τζάμπα περιμένω;
Φίλε πιστεύω 17.500 θα είναι αυτή η σχολή... Αν και περνάνε 1 στους 2 εξαρτάται από τι έγραψαν οι άλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ισως πρεπει να του στειλεις προσωπικο μηνυμα...γιατι ετσι...απροκαλυπτα...αποκλειεται να σου πει...καταλαβαινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να ανεβουν τόσο πολυ!
Σε αλλα αρθρα μιλάνε για μεγάλη ανοδο,σε άλλα για μικρότερη και σε κάποια λένε πως οι βασεισ ενδέχεται να πέσουν...
Από αυτό και μόνο βλέπουμε πόσο εγκυρα ειναι ολα αυτά τα αρθρα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Τρίτη ή Τετάρτη βγαίνουν ρε παιδιά? Εγώ το χω για Τρίτη και είμαι σίγουρη κι ήρθε ένας φίλος εδώ και μου λέει Τετάρτη. Θα σκάσω :mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
δεν ξερω με τοσα που εχω διαβασει εχω μπερδευτει και δεν μπορω να κρινω πια.........ελπιζω μονο η ιατρικη αθηνας να μν παει πανω απο 19500
-----------------------------------------




και εγω απ.αυτον περιμενω που ειναι τωρα???


εσύ πόσα μόρια έχεις??? για ιατρική αθήνας ενδιαφέρεσαι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια τι πιθανοτητεσ εχουμε να βγουν Δευτερα οι βασεισ??να ανακοινωθουν τουλαχιστον:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Τρίτη ή Τετάρτη βγαίνουν ρε παιδιά? Εγώ το χω για Τρίτη και είμαι σίγουρη κι ήρθε ένας φίλος εδώ και μου λέει Τετάρτη. Θα σκάσω :mad2:

κ μένα όλοι τρίτη μου λένε!!! :P:P :mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
:'(Ενα παιδι πριν απο λιγο ειπε οτι πηγε στο σχολειο και ρωτησε και του ειπαν στις 28
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top