Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλημερα...
Με 19276 μπαινω ιατρικη πατρας??:(:'(

ΕΓω ειμαι σχεδον σιγουρος πως ναι μπαινεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τα πάντα όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
καλημέρα, κανά νέο είχαμε σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
καλημέρα, κανά νέο είχαμε σήμερα;
καλημέρα! τιποτα νεότερο! οι βάσεις το αργότερο στις 26!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Άντε να βγούν να σηκωθούμε να φυγουμε...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
καλημερα!!!!!!!:):):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Πάντως από προβλέψεις-ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ! Ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Διάβασα όλα τα άρθρα που κυκλοφορούν στο ίντερνετ, τα έχω ξεψαχνίσει από πολλές και διάφορες εφημερίδες όλων των κομμάτων και για παράδειγμα στα παιδαγωγικά που με ενδιαφέρουν κιόλας άλλοι λένε άνοδος εώς 500, άλλοι ελαφριά άνοδος 50-200, άλλοι πτώση(!)...Τι να πεις...Τελικά μόνο αυτοί που τις βγάλανε ξέρουνε κι ο Θεός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Καλημέρα σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα
-----------------------------------------
Πάντως από προβλέψεις-ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ! Ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του. Διάβασα όλα τα άρθρα που κυκλοφορούν στο ίντερνετ, τα έχω ξεψαχνίσει από πολλές και διάφορες εφημερίδες όλων των κομμάτων και για παράδειγμα στα παιδαγωγικά που με ενδιαφέρουν κιόλας άλλοι λένε άνοδος εώς 500, άλλοι ελαφριά άνοδος 50-200, άλλοι πτώση(!)...Τι να πεις...Τελικά μόνο αυτοί που τις βγάλανε ξέρουνε κι ο Θεός:P
Για ποια πόλη κυρίως ενδιαφέρεσαι?
-----------------------------------------
Ετσι ακριβώς είναι.. Οι βάσεις αυτή τη στιγμή είναι κλειδωμένες και ουδείς μπορεί να μαθει οτιδήποτε. Όποιος σας λέει ότι γνωρίζει απλως σας δουλεύει. Τις βάσεις οι υπαλληλοι του Υπουργείου θα τις μαθουν μαζί με εσάς , άντε αυτοί το πολύ μία ώρα πριν. Συνεπώς υπομονή. Ότι ακούτε είναι απλώς πληροφορίες όχι απραγματικά αποτελέσματα.
Εγώ νομίζω οτι οπως τα μόρια εισαγωγής τα έμαθαν κάποιοι 3-4 περίπου ημέρες πριν το ίδιο θα ισχύει και για τις βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kozuser1

Νεοφερμένος

Ο kozuser1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 82 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σ'αυτο που λες εχεις δικιο, ετυχε να φτιαχνω το ρουτερ στο σπιτι ενος μεγαλογιατρου του οποιου η κορουλα ειχε δωσει...και πιστευω πως ήξερε τα παντα...ηταν αταραχη εντελως και σχεδιαζε διακοπουλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ετσι ακριβώς είναι.. Οι βάσεις αυτή τη στιγμή είναι κλειδωμένες και ουδείς μπορεί να μαθει οτιδήποτε. Όποιος σας λέει ότι γνωρίζει απλως σας δουλεύει. Τις βάσεις οι υπαλληλοι του Υπουργείου θα τις μαθουν μαζί με εσάς , άντε αυτοί το πολύ μία ώρα πριν. Συνεπώς υπομονή. Ότι ακούτε είναι απλώς πληροφορίες όχι απραγματικά αποτελέσματα.

συγνωμη που στο λεω αλλα οι βασεις ειναι γνωστες σε ορισμενα ατομα του υπουργειου,οι οποιοι τρεχουν να τις πουν σε συγγενεις και φιλους.φυσικα δε μαθαινουν ολες τις σχολες,αλλα την πρωτη επιλογη μονο για να μη γινει γνωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα
-----------------------------------------

Για ποια πόλη κυρίως ενδιαφέρεσαι?


Εγώ Βόλο θέλω αλλά αναγκαστικά τώρα θα πάω Γιάννενα και κάτω.Να πέσουν είναι απίθανο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
συγνωμη που στο λεω αλλα οι βασεις ειναι γνωστες σε ορισμενα ατομα του υπουργειου,οι οποιοι τρεχουν να τις πουν σε συγγενεις και φιλους.φυσικα δε μαθαινουν ολες τις σχολες,αλλα την πρωτη επιλογη μονο για να μη γινει γνωστο.
ειδα οτι γραφεις οτι ξερεις ποσο πηγε η ιατρικη θεσσαλονικης.τελικα ανεβηκε πολυ?ποσσο περιπου κυμανθηκε?να δουμε αν πεσαν μεσα ο κατσικας και ο αμαριαννακης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά θέλω help.Ψάχνω να βρω τα στατιστικά των βάσεων που εβγαλε ο Κατσικας και δν μπορώ να βγάλω ακρη.Μπορεί να βοηθήσει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4efi

Νεοφερμένος

Η 4efi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια πηγα χτες απο το σχολειο μου και μου ειπαν οτι οι βασεις θα βγουν στις 28... πολυ αργα δεν ειναι τοτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά θέλω help.Ψάχνω να βρω τα στατιστικά των βάσεων που εβγαλε ο Κατσικας και δν μπορώ να βγάλω ακρη.Μπορεί να βοηθήσει κανείς?


εισαι σοβαρος???τον πιο ακυρο ανθρωπο εμπιστευεσε για την πληροφοριση σου???:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis91

Νεοφερμένος

Ο vassilis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Απλώς θέλω να δω τι στο περιπου παιζει.Εχεις καμια ιδεα που μπορω να τα βρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Kαλημέρα...! Έχουμε κάνα νέο ή τα ίδια πάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Απλώς θέλω να δω τι στο περιπου παιζει.Εχεις καμια ιδεα που μπορω να τα βρω?


στα νεα... κοιτα μπες στο google και θα τα βρεις...αλλα μαλακιες λεει μην εμπιστευεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top