Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
παιδια ακουστε βρε
και εγω στα ορια ειμαι [περναω δεν περναω]
επειδη μπορει να μην περασω και επειδη ακουω κατι για κερασματα μου ηρθε ιδεα

θα με κερασετε ολοι απο πεντε ευρω διοτι μπορει να μην περασω και θα ηθελα να ξαναδωσω[να βγαλω τα εξοδα του φροντηστηριου ]
ΚΑΛΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
[ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ][ΧΑΧΑ]

χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδια ακουστε βρε
και εγω στα ορια ειμαι [περναω δεν περναω]
επειδη μπορει να μην περασω και επειδη ακουω κατι για κερασματα μου ηρθε ιδεα

θα με κερασετε ολοι απο πεντε ευρω διοτι μπορει να μην περασω και θα ηθελα να ξαναδωσω[να βγαλω τα εξοδα του φροντηστηριου ]
ΚΑΛΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
[ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ][ΧΑΧΑ]
Ωραίος είσαι:no1:
-----------------------------------------
Ωραίος είσαι:no1:

εγώ είπα ότι αν περάσω εκεί που θέλω θα μου πάρω δώρο μια ωραία τσάντα που είδα:P:P
Εμένα μου πήραν μια μόλις μάθαμε τα μόρια:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ωραίος είσαι:no1:
-----------------------------------------



Εμένα μου πήραν μια μόλις μάθαμε τα μόρια:jumpy:
εγώ είπα να τις περιορίσω λίγο γιατί έχω μανία με τις τσάντες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγώ είπα να τις περιορίσω λίγο γιατί έχω μανία με τις τσάντες:P:P
κ εγώ αλλά έχω μεγαλύτερη μανία με τα παπούτσια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια ειδατε τ δελτιο της ετ1? ειπε τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια ειδατε τ δελτιο της ετ1? ειπε τπτ?

εγω που ειδα το δελτιο της νετ στις 15:00 δεν ειπε τιποτα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγω που ειδα το δελτιο της νετ στις 15:00 δεν ειπε τιποτα...:(
σήμερα έχω δει όλες τις ειδήσεις σε όλα τα κανάλια και δεν είπαν απολύτως τίποτα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
σήμερα έχω δει όλες τις ειδήσεις σε όλα τα κανάλια και δεν είπαν απολύτως τίποτα!:mad:

αφου θα περασεις εσυ 10000000000% στο υπογραφω:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το πολύ σε μια εβδομάδα από τώρα θα μάθουμε όλοι, οπότε ποιός ο λόγος να αγχονόμαστε, ε? Αποψη μου είναι να χαλαρώσουμε και να ξεκουραστούμε αυτές τις λίγες μέρες γιατί μόλις ανακοινωθούν θα αρχίσει το τρέξιμο για πολλούς από εμάς που θα περάσουμε σε διαφορετική πόλη από αυτή που μένουμε!:iagree:


:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αφου θα περασεις εσυ 10000000000% στο υπογραφω:iagree::iagree:

πραγματικά είμαι πολύ αγχωμένη αν και θα σας φαίνεται αστείο επειδή εχω +855 αλλά έτσι είναι..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
πραγματικά είμαι πολύ αγχωμένη αν και θα σας φαίνεται αστείο επειδή εχω +855 αλλά έτσι είναι..:iagree:

θα περασεις δεν μπορω να σου πω γιατι αλλα ξερω καποιες βασεις.(ιατρικη θεσσ και παιδαγωγικα ξερω μονο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
θα περασεις δεν μπορω να σου πω γιατι αλλα ξερω καποιες βασεις.(ιατρικη θεσσ και παιδαγωγικα ξερω μονο)

και?? τι συμβαίνει με αυτές τις δύο βάσεις? παρουσιάζουν άνοδο ή πολύ μεγάλη άνοδο σαν τυην εξωφρενική που ειχε βγάλει το έθνος αρχές ιουλίου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
θα περασεις δεν μπορω να σου πω γιατι αλλα ξερω καποιες βασεις.(ιατρικη θεσσ και παιδαγωγικα ξερω μονο)

καλά δε χρειάζεται να μου πεις οκ το σέβομαι αλλά θα πάθω κάνα εγκεφαλικό από την αναμονή:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
θα περασεις δεν μπορω να σου πω γιατι αλλα ξερω καποιες βασεις.(ιατρικη θεσσ και παιδαγωγικα ξερω μονο)
κ δηλ. ποια είναι η βάση του παιδ.θεσσαλονίκης?
-----------------------------------------
καλά δε χρειάζεται να μου πεις οκ το σέβομαι αλλά θα πάθω κάνα εγκεφαλικό από την αναμονή:iagree:
νομίζω ότι εννοεί ότι δεν ξέρει τίποτ αλλο παρά μόνο ιατρ.κ παιδ. Θεσσαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
κ δηλ. ποια είναι η βάση του παιδ.θεσσαλονίκης?
-----------------------------------------

νομίζω ότι εννοεί ότι δεν ξέρει τίποτ αλλο παρά μόνο ιατρ.κ παιδ. Θεσσαλ

εγω νομιζω οτι ξερει ιατρικη θες κ ολα τα παιδαγωγικα,τουλαχιστον αυτο καταλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι ξερει ιατρικη θες κ ολα τα παιδαγωγικα,τουλαχιστον αυτο καταλαβα

παιδαγωγικά;;;;;;;;;:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις σας καμια βαση?????αμα ειναι να μας πειτε γιατι βλεπω οτι δεν λετε...εγω παντως επειδη θα μαθω πιο νωρις μαλλον θα σας πω για φαρμακευτικη αθηνων και λοχρη οπα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Καμιά εκτίμηση για ΣΣΑΣ οικονομικό υπάρχει ή μπα...?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
για τετοια μ'εχεις??:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


δεν απευθυνθηκα σε σενα αποκλειστικα...γενικα το ειπα γιατι ειδα οτι καποια παιδια απο εδω μεσα εχουν ανασφαλειες,χαλαρωστε,δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα,τουλαχιστον ολοι οσοι απο αυτους που ξερω πηγαν να σπουδασουν μακρια απο το σπιτι τους ενα πραγμα μου λενε:περασα τελεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Καμιά εκτίμηση για ΣΣΑΣ οικονομικό υπάρχει ή μπα...?!
πιστεύω στα ιδια θα μείνει....:):):):)αντε να ανεβει 10-20 μόρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top