Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starzy

Νεοφερμένος

Ο starzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κανεις να μου βαλει τα λινκ απο τα σημερινα αρθρα του αδεσμευτου τυπου και της ελευθεοτυπιας για τις βασεις. Μπορει να τα ξαναβαλατε αλλα που να καθομαι σ τοσες σελιδες να διαβαζω για να τα βρω??? Αν παλι δ τα βρηκατε στη χειροτερη περιπτωση να μου πειτε τι λενε για το πρωτο πεδιο και κυριως τις μεσαιες σχολες.:P
Υ.Γ. Καλα ηεμηστε λιγο σε μια μερα γραφετε 100 σελιδες. Θα ξεπερασει και τα επεισόδια της Λάμψης οι σελιδεςτου τοπικ για να μην πω οτι πρεπει το τοπικ να μπει στο βιβλιο γκινες γιατι δεν εχω δει μεχρι στιγμης τοπικ με τοσες σλιδες:)

https://www.adesmeytos.gr/news.php?aid=1872 Ο αδέσμευτος τύπος,το άρθρο της ελευθεροτυπίας δεν μπορώ να το βρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lambros44

Νεοφερμένος

Ο lambros44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
και εγω για τις σχολες που θελω ξερω τις βασεις:inlove::inlove:
Για οικονομικο ΑΠΘ ξερεις τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παιδια τι λεει?κανενα νεοτερο,μπα εε??
καμια προβλεψη για το οικονομικων επιστημων στα γιανενα και για το παιδαγωγικο ειδικης αγωγησ στο βολο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Δεν είναι link. Είναι από το Έθνος-Παιδεία. Ρώτα με για όποια σχολή θες.
Διαιτολογια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
στεφανε για πες την προβλεψη σου για το τμημα επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου Παντειου!!!!!!!!σε ευχαριστωω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
για μαιευτικη θεσσαλονικης?? τι λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
το έθνος λέει 13800-14300:)

αντε να δουμε γιατι εχω για το 3ο πεδιο 14070.... αλλιως μετα εβαλα νοσηλευτικη θεσσαλονικης! Ευχαριστω παντως μαρια..!:D:P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Lat time που σας πριζω με την σχολη μου.... Πιστευετε με 445 μορια πανω απο τη περσυνη βαση εφαρμοσμενου μαθηματικου Κρητης, μπαινω??? ευχαριστωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Lat time που σας πριζω με την σχολη μου.... Πιστευετε με 445 μορια πανω απο τη περσυνη βαση εφαρμοσμενου μαθηματικου Κρητης, μπαινω??? ευχαριστωω

πόσα μόρια έχεις;
-----------------------------------------
αντε να δουμε γιατι εχω για το 3ο πεδιο 14070.... αλλιως μετα εβαλα νοσηλευτικη θεσσαλονικης! Ευχαριστω παντως μαρια..!:D:P:no1:

τίποτα βρε..ο,τι χρειαστείς σφύρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billdef

Νεοφερμένος

Ο billdef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ποσοι ονειροπαρμενοι κυκλοφορουν...εχω την μητερα μου στο υπουργειο...και πραγματικα δεν μπορει να μαθει τιποτα για μενα...ακομη,εσωτερικες ενημερωσεις δεν υπαρχουν,ειναι βλακειες αυτα που λενε οτι τα ανακοινωνουνεεσωτερικα...οι βασεις βγαινουν,αποθηκευονται σε database με τρομερη ασφαλεια....εκτος απο προγραμματα...παρακολουθουνται απο επιπλεον 2 εταιριες πληροφορικης...η 1 ειναι η sap
οτι θελετε ν πιστεψετε...κυκλοφορουν πολλοι τρελοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
@maraki 13034
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

μεσα εισαι χαλαρα...εδω το εθνος που τα λεει τραβηγμενα εχει ως 13100...αρα ανετα:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
μεσα εισαι χαλαρα...εδω το εθνος που τα λεει τραβηγμενα εχει ως 13100...αρα ανετα:):)

Μακαρι Παναγια μου μακαρι. Και μετα σας κερναω ολους :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
αν περάσω εννοείται πως κερνάω και εγώωωω!!!! Ό,τι θέλετε.... γι' αυτό ευχηθείτε να περάσωωω!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αν περάσω εννοείται πως κερνάω και εγώωωω!!!! Ό,τι θέλετε.... γι' αυτό ευχηθείτε να περάσωωω!!!!!!!

Σου εύχομαι να περάσεις όπου θέλεις,για να με κεράσεις:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Σου εύχομαι να περάσεις όπου θέλεις,για να με κεράσεις:P:P:P

κάνε κάνε ευχές και εγώωωω ό,τι θες...........γλυκό,αλμυρό,φαγητό,ποτό,αναψυκτικό,παγωτό..... τα πάντα όλα!!:P

μέσα στο σαββατοκύριακο μπορεί να γίνει ανακοίνωση;;; δηλαδή κυριακή π.χ και να βγουν δευτέρα ή όχι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
παιδια ακουστε βρε
και εγω στα ορια ειμαι [περναω δεν περναω]
επειδη μπορει να μην περασω και επειδη ακουω κατι για κερασματα μου ηρθε ιδεα

θα με κερασετε ολοι απο πεντε ευρω διοτι μπορει να μην περασω και θα ηθελα να ξαναδωσω[να βγαλω τα εξοδα του φροντηστηριου ]
ΚΑΛΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
[ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ][ΧΑΧΑ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγώ είπα ότι αν περάσω εκεί που θέλω θα μου πάρω δώρο μια ωραία τσάντα που είδα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top