Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδια λέτε το τμήμα Προστασίας και Συντήρhσης πολιτισμικής κληρονομιάς να περάσει τα 11.100 μόρια;
σε ποιο πεδιο είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
σιγα τη διαφορά..μην ανησυχεις...εγω πιστεύω οτι ο αμοργ δίνει την ανώτερη το έθνος γράφει για να πουλήσει φύλλα ΚΑΤΣΙΚΑΣ ειναι αυτός..2η επιλογη σου ποια είναι?
ενω λεω σε ολους οτι ειναι τσιμπιμενες οι προβλεψεις του οταν προκειται για τον εαυτο μου κατι παθαινω και γινομαι πολυ ευκολοπιστη(κυριως με τα κακα νεα ρε γαμωτο γιτι καλα δεν πολυυπαρχουν κιολας..):(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
σας ευχαριστώ όλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
σιγα τη διαφορά..μην ανησυχεις...εγω πιστεύω οτι ο αμοργ δίνει την ανώτερη το έθνος γράφει για να πουλήσει φύλλα ΚΑΤΣΙΚΑΣ ειναι αυτός..2η επιλογη σου ποια είναι?

Οχι, το Εθνος γραφει για να κερδισει το ιδιο:xixi: ο Κατσικας πληρωνεται απο τα <<ΝΕΑ>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ααααααα αν είναι να χάσω την βιολογία απθ για 2 μόρια τι να πωωω....:P
ειναι τσιμπιμενες λεμε....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
στο πρώτο αλλά είναι νέο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
για την αστυφυλακων ξερει κανενας κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εγω πιστεύω οτι ο αμοργ δίνει την ανώτερη

δηλαδή εσύ πιστεύεις οτι οι εκτιμήσεις που κάνει είναι υψηλότερες από τις βάσεις που θα δούμε τη τρίτη ή τέλος πάντων όποτε βγουν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ενω λεω σε ολους οτι ειναι τσιμπιμενες οι προβλεψεις του οταν προκειται για τον εαυτο μου κατι παθαινω και γινομαι πολυ ευκολοπιστη(κυριως με τα κακα νεα ρε γαμωτο γιτι καλα δεν πολυυπαρχουν κιολας..):(:(
μην άγχεσαι..ολα θα πανε καλά...φαντάσου να ήσουν λιγο πιο πάνω απο την εκτίμηση για κτηνιατρική λαμίας?είδες υπάρχουν και χειρότερα:):bye:και γω στην ίδια κατάσταση ειμαι:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
δηλαδή εσύ πιστεύεις οτι οι εκτιμήσεις που κάνει είναι υψηλότερες από τις βάσεις που θα δούμε τη τρίτη ή τέλος πάντων όποτε βγουν;;;
εννοειται:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
δηλαδή εσύ πιστεύεις οτι οι εκτιμήσεις που κάνει είναι υψηλότερες από τις βάσεις που θα δούμε τη τρίτη ή τέλος πάντων όποτε βγουν;;;
σίγουρα..συγκρινε τις εκτιμήσεις του 2008 με τις πραγματικές βασεις ΤΙΣ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΕΣ ΕΝΝΟΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
μην άγχεσαι..ολα θα πανε καλά...φαντάσου να ήσουν λιγο πιο πάνω απο την εκτίμηση για κτηνιατρική λαμίας?είδες υπάρχουν και χειρότερα:):bye:και γω στην ίδια κατάσταση ειμαι:jumpy:
καρδιτσα ειναι η αλλη κτηνιατρικη και να πω την αληθεια με τρομαζει η φοιτιτικη ζωη στην πολη αυτη:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
εσυ που θες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
εχει κανεις καποιο λινκ με αυτες τις εκτιμήσεις του κατσικα (ανα λεω σωστα...) και του αμαργιαννακη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
ευχαριστώ για το κουράγιο:P
δεν μου αρεσει να δινω ψευτικες ελπιδες ειδικα οταν δεν ειμαι ειδικη επι του θεματος...απλα η ιστορια αυτο εχει δειξει....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
https://www.orionidef.gr/orion/index.htm αμοργ.

Link για κατσικα δεν εχω -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
σίγουρα..συγκρινε τις εκτιμήσεις του 2008 με τις πραγματικές βασεις ΤΙΣ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΕΣ ΕΝΝΟΩ

Σιγουρα;;;Δυσκολα μπορει να πεσει κανεις μεσα με ακριβεια ακομα κι αν ειναι ο Αμαργιανακης...Περσι σε καποιες εκτιμησεις(υψηλοβαθμων σχολων) αστοχησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
καρδιτσα ειναι η αλλη κτηνιατρικη και να πω την αληθεια με τρομαζει η φοιτιτικη ζωη στην πολη αυτη:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
εσυ που θες??
α ναι μπερδευτηκα...στις μικρότερες πόλεις περνάνε οι φοιτητές καλά....περσυ αποφοίτησα και ξανάδωσα και όλοι μου οι φίλοι αυτό μου λένε...στι μεγάλες πόλεις χάνονται παρέες κτλ....εγω είμαι φέτος 166 πάνω απο νομική θράκης..δεν ξέρω ο αμοργιαννάκης με περνάει:P αλλα είμαι στα όρια...θα δούμε...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top