Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
αναρωτιεμαι πως μπορει κανεις να εμπιστευτει προβλεψεις που εχουν γινει πριν την καταθεση των μηχανογραφικων και απο ανθρωπο που καθε χρονο δινει τασεις 100(τουλαχιστον)μοριων πανω απο αυτο που βγαινει.η ιστορια το εχει δειξει δεν λεω λογια του αερα ποτε και για να το διαπιστωσετε δειτε τις προβλεψεις και τις πραγματικες βασεις του 2008
-----------------------------------------

ποτε δεν ηταν ομως οπως τα λεει ο αμαργιαννακης αρα....
μακάρι να ναι οι προβλέψεις του 100 πάνω..100 κάτω να μην ειναι...
-----------------------------------------
Ο Κούλης πότε έλεγε ότι θα βγουν οι βάσεις;
σημερα:lol:
πέφτει πολύ έξω;;
περσυ εδινε νομική θράκης 18400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Ευτυχώς που δε μου απάντησε για τα φασολάκια. Τσάμπα θα πήγαινα λαϊκή.
χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
πέφτει πολύ έξω;;
τουλαχιστον 100 μορια καθε χρονο και στην πλειονοτητα των σχολων..δες προβλεψεις 2008 2007 του συγκεκριμενου και θα καταλαβεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
μακάρι να ναι οι προβλέψεις του 100 πάνω..100 κάτω να μην είναι


τι;;;; όχι μη μου το κάνεις αυτό!!! τουλάχιστον για το παιδαγωγικό της Ρόδου ας είναι 50 μόρια πάνω....κάτω ας είναι όσο θέλει (αν και αποκλεείεται αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
μακάρι να ναι οι προβλέψεις του 100 πάνω..100 κάτω να μην ειναι...
-----------------------------------------

σημερα:lol:

περσυ εδινε νομική θράκης 18400
συνηθως πανω ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
τουλαχιστον 100 μορια καθε χρονο και στην πλειονοτητα των σχολων..δες προβλεψεις 2008 2007 του συγκεκριμενου και θα καταλαβεις....

Εντάξει, λογικό είναι, προβλέψεις κάνει. Και 100 μόρια θαρρώ, δεν είναι και τραγικά μεγάλη απόκλιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
τουλαχιστον 100 μορια καθε χρονο και στην πλειονοτητα των σχολων..δες προβλεψεις 2008 2007 του συγκεκριμενου και θα καταλαβεις....
λες να δίνει ρε παιδί μου την ανώτερη βάση...μακάρι θεε μου!:no1:εσυ πιανεις κτηνιατρική με εκτιμήσεις αμοργιαννακη ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια σημερα ειπαν τπτ επισημο η τα ιδια???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihaela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μιχαελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλμυρός (Μαγνησία). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
λες να δίνει ρε παιδί μου την ανώτερη βάση...μακάρι θεε μου!:no1:εσυ πιανεις κτηνιατρική με εκτιμήσεις αμοργιαννακη ε?
μπα...18.610 δινει και εχω 18.557...:'(:'(:'(:'(
τη ανωτερη δεν πιστευω...αυτη τη δινει με επιτυχια το εθνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά επειδή δεν μου τις δείχνει τις εκτιμήσεις του μήπως μπορεί κανείς να μου πει πόσο δίνει τα βιολογικά?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
παιδιά επειδή δεν μου τις δείχνει τις εκτιμήσεις του μήπως μπορεί κανείς να μου πει πόσο δίνει τα βιολογικά?:xixi:
Βιολογίας ΑΕΙ Αθήνα 18530
Βιολογίας ΑΕΙ Θεσσαλονίκη 18320
Βιολογίας ΑΕΙ Πάτρα 18080
Βιολογίας Κρήτης ΑΕΙ Ηράκλειο 17820
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
παιδιά επειδή δεν μου τις δείχνει τις εκτιμήσεις του μήπως μπορεί κανείς να μου πει πόσο δίνει τα βιολογικά?:xixi:




Βιολογίας ΑΕΙ Αθήνα 90 18331
[FONT=Verdana,Bold][FONT=Verdana,Bold]18530[/FONT][/FONT]

Βιολογίας ΑΕΙ Θεσσαλονίκη 90 18139


[FONT=Verdana,Bold][FONT=Verdana,Bold]18320[/FONT][/FONT]

Βιολογίας ΑΕΙ Πάτρα 99 17896


[FONT=Verdana,Bold][FONT=Verdana,Bold]18080[/FONT][/FONT]
Βιολογίας Κρήτης ΑΕΙ Ηράκλειο 99 17640 [FONT=Verdana,Bold][FONT=Verdana,Bold]17820[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana,Bold][/FONT]


Με προλαβες :P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RobotiX

Νεοφερμένος

Ο Kwstas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Βιολογικά λοιπόν: Αθήνα - 18530
Θεσσαλονίκη - 18320
Πάτρα - 18080
Ηράκλειο - 17820

pfff I R SO SLOW ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
μπα...18.610 δινει και εχω 18.557...:'(:'(:'(:'(
τη ανωτερη δεν πιστευω...αυτη τη δινει με επιτυχια το εθνος...
σιγα τη διαφορά..μην ανησυχεις...εγω πιστεύω οτι ο αμοργ δίνει την ανώτερη το έθνος γράφει για να πουλήσει φύλλα ΚΑΤΣΙΚΑΣ ειναι αυτός..2η επιλογη σου ποια είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ααααααα αν είναι να χάσω την βιολογία απθ για 2 μόρια τι να πωωω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nniikkooss

Νεοφερμένος

Ο nniikkooss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια λέτε το τμήμα Προστασίας και Συντήρhσης πολιτισμικής κληρονομιάς να περάσει τα 11.100 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top