Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
εισαι εξω.λυπαμαι
famestorιτες famestorιτισσες!! Τι κοινό είναι αυτό τι ατμόσφαιρα είναι αυτή!!!









Τελος το off:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όχι δυστυχώς.:(

Γιατι βλεπω μιλατε για προβλεψεις απο το εθνος..
Η τα βρισκεις στο ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
πως γίνεται να πέσει 3000 μόρια;

Γιατί αυτή είναι η "εκτίμηση" για το ΤΕΙ (φαντάζομαι).

Δεν έχουν νόημα οι εκτιμήσεις.

fockos ++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
stefanosK, πες μου ,αν ειναι ευκολοο,Κ για το τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών Κρητης !

Σε ποιο πεδίο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
στέφανε για το αει γράφει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
στέφανε για το αει γράφει τίποτα;
την πληροφορικη απθ την εδινε αν θυμαμαι καλα μεχρι 17500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
την πληροφορικη απθ την εδινε αν θυμαμαι καλα μεχρι 17500
ενας φίλος μου ενδιαφέρεται για το ΗΜΜΥ βόλου (που μετονομάστηκε) ποσο το πιστεύετε?:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostpfg

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ενας φίλος μου ενδιαφέρεται για το ΗΜΜΥ βόλου (που μετονομάστηκε) ποσο το πιστεύετε?:bye:
Δεν μετονομαστηκε ακομα πηρα τηλ την γραμματεια της σχολης και μου ειπαν σε 1-1,5 χρονο..Στο λεω γιατι θα μπορουσα να εχω μεταγραφη στο ΗΜΜΥ Θεσ/νικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Δεν μετονομαστηκε ακομα πηρα τηλ την γραμματεια της σχολης και μου ειπαν σε 1-1,5 χρονο..Στο λεω γιατι θα μπορουσα να εχω μεταγραφη στο ΗΜΜΥ Θεσ/νικης...
μπορεί να ισχύει και μεταγγραφή ακόμα και αν δεν μετονομάστηκε γτ πέρσυ ισχυε για το τμήμαμηχανικών στη κοζάνη που δεν είχε μετονομαστεί ακόμη :) ρωτα το:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ενας φίλος μου ενδιαφέρεται για το ΗΜΜΥ βόλου (που μετονομάστηκε) ποσο το πιστεύετε?:bye:

σε ακραια περιπτωση 17400..λογικα γυρω στα 17000-17100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μπορει να μου πει καποιος την προβλεψη ποθ εκανε το εθνος για την αισθητικη-κοσμητολογια θεσσαλονικης?ειναι τει του τριτου πεδιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
μπορει να μου πει καποιος την προβλεψη ποθ εκανε το εθνος για την αισθητικη-κοσμητολογια θεσσαλονικης?ειναι τει του τριτου πεδιου!
13100-13600:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
για την βιολογία απθ τι πρόβλεψη έκανε??:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zafi

Νεοφερμένος

Η zafi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!υπαρχουν καπου στο ιντερνετ που μπορω να δω κ αλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΩΡΑ, ΣΤΟ WWW.ZOUGLA.GR ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΕΘ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΑΥΡΙΟ!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


δε μιλας σοβαρα; δώσε link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
οι εκτιμήσεις του αδέσμευτου ταυτίζονται με αυτές του αμαργιανάκη οι οποίες βγήκαν πριν καν την κατάθεση των μηχανογραφικών, επομένως δεν ξέρω πόσο έγκυρες πρέπει να θεωρηθούν .:) δεν γνωρίζω τί γίνεται με τα υπόλοιπα πεδία, όσον αφορά όμως το 1ο ο αμαργιανάκης δεν έχει καμία αίσθηση για το πού θα κυμανθούν οι πραγματικές βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
οι εκτιμήσεις του αδέσμευτου ταυτίζονται με αυτές του αμαργιανάκη οι οποίες βγήκαν πριν καν την κατάθεση των μηχανογραφικών, επομένως δεν ξέρω πόσο έγκυρες πρέπει να θεωρηθούν .:) δεν γνωρίζω τί γίνεται με τα υπόλοιπα πεδία, όσον αφορά όμως το 1ο ο αμαργιανάκης δεν έχει καμία αίσθηση για το πού θα κυμανθούν οι πραγματικές βάσεις.
γιατι?μια χαρά μου φαίνονται οι εκτιμήσεις του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top