Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Με τουτα και με τάλλα έτσι ανεβαίνει στα ξεκάρφωτα η τηλεθέαση της ΝΕΤ

μπορει να ηταν βαλτός απο τη νετ αυτος...ξερεις, μπορει να παιρνει ποσοστα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
παιδια βγηκαν οι βασεις σημερα!!!!!!!!!! απο στιγμη σε στιγμη θα γινει και σχετικη ανακοινωση στη νετ!!!!!!!!!τρεξτε....στα σχολεια μπορει να εχουν ηδη αναρτηθει!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:


αν μας δουλευεις θα φας ban 3μηνο:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
σας παρακαλω αλλαξτε ολοι καναλι....βαλτε mega...xaxaxa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αν μας δουλευεις θα φας ban 3μηνο:mad::mad::mad::mad::mad:
μάλλον κοροιδευει.....την τριτη να τις περιμενουμε τις βασεις τωρα!!!!!!!!!!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
σας παρακαλω αλλαξτε ολοι καναλι....βαλτε mega...xaxaxa

Όχι καλέ. Τώρε είναι η ώρα του Σταρ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ???:P
Πάντως εγώ ένα έχω να πω η μάνα μου σήμερα δεν πρόκειται να αλλάξει κανάλι. ΄Ασε που ψάχνει εναγωνίως γνωστούς που έχουν "κονέ" με το Υπ. Παιδείας!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
μάλλον κοροιδευει.....την τριτη να τις περιμενουμε τις βασεις τωρα!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Μακάρι!

Δεν παίρνουμε τηλέφωνο τον Σπηλιωτόπουλο να μας φύγει η αγωνία; Δεν πιστεύω να τον πειράξει...:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
οχι μαλλον...σιγουρα κοροιδευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Πάντως εγώ ένα έχω να πω η μάνα μου σήμερα δεν πρόκειται να αλλάξει κανάλι. ΄Ασε που ψάχνει εναγωνίως γνωστούς που έχουν "κονέ" με το Υπ. Παιδείας!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:


χαχαχα!!!!Αυτες οι μαναδες!!!Εγω εχω τον πατερα μου που τους βριζει που δεν τα βγαλαν σημερα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
3 μηνο ban για ψυχικη οδυνη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πάντως εγώ ένα έχω να πω η μάνα μου σήμερα δεν πρόκειται να αλλάξει κανάλι. ΄Ασε που ψάχνει εναγωνίως γνωστούς που έχουν "κονέ" με το Υπ. Παιδείας!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

άμα βρεί κανέναν έχε μας στα υπ'όψιν σου....γιατί μέχρι τη τρίτη (αν βγουν τότε) θα σκάσουμε από την αγωνία μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
χαχαχα!!!!Αυτες οι μαναδες!!!Εγω εχω τον πατερα μου που τους βριζει που δεν τα βγαλαν σημερα!!:D
ετσι τους πρεπει..αχαχαχαχ:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
άμα βρεί κανέναν έχε μας στα υπ'όψιν σου....γιατί μέχρι τη τρίτη (αν βγουν τότε) θα σκάσουμε από την αγωνία μας




ναι ναι...Θα ρωτησω και εγω αν εχουμε κανεναν γνωστο!!!:D:D(μπα!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ναι ναι...Θα ρωτησω και εγω αν εχουμε κανεναν γνωστο!!!:D:D(μπα!!!!!!!)

μόνο έτσι θα μάθουμε...δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος και λυπάμαι που το λέω αλλά δε βλέπω προκοπή αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Ας τηλεφωνήσουμε στο υπουργό, θα μας βοηθησει!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

warlckkostas

Νεοφερμένος

Ο warlckkostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν παιρνετε τηλεφωνο στα σχολεια σας για να μαθετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ας τηλεφωνήσουμε στο υπουργό, θα μας βοηθησει!:lol:

ο Yπουργός είναι στην Χίο τώρα. Δεν μπορεί, έχει περιοδεία. :p


[FONT=&quot]Ο Υπουργός Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Άρης Σπηλιωτόπουλος, στο πλαίσιο της περιοδείας που πραγματοποιεί στη Χίο και τις Οινούσσες, παραβρέθηκε χθες, 20 Αυγούστου 2009 και απηύθυνε χαιρετισμό στην τελετή ανακήρυξης του σε επίτιμο Δημότη Καρδάμυλων Χίου. [/FONT]

από το Δελτίο Τύπου του Υπεπθ. :P

ρε παιδια γιατι δεν παιρνετε τηλεφωνο στα σχολεια σας για να μαθετε!!!

Πήρες στο σχολείο σου και σου είπαν πως έχουν βγει;

Το δικό μου αμφιβάλλω αν θα είναι ανοιχτό τέτοια ώρα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
ο Yπουργός είναι στην Χίο τώρα. Δεν μπορεί, έχει περιοδεία. :p


[FONT=&quot]Ο Υπουργός Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Άρης Σπηλιωτόπουλος, στο πλαίσιο της περιοδείας που πραγματοποιεί στη Χίο και τις Οινούσσες, παραβρέθηκε χθες, 20 Αυγούστου 2009 και απηύθυνε χαιρετισμό στην τελετή ανακήρυξης του σε επίτιμο Δημότη Καρδάμυλων Χίου. [/FONT]

από το Δελτίο Τύπου του Υπεπθ. :P

Μην τον ενοχλήσουμε τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν παιρνετε τηλεφωνο στα σχολεια σας για να μαθετε!!!

στο σχολείο μου δεν απαντάει κανείς, άρα είναι κλειστό, άρα πουθενά βάσεις ακόμη!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ο Yπουργός είναι στην Χίο τώρα. Δεν μπορεί, έχει περιοδεία. :p


[FONT=&quot]Ο Υπουργός Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων κ. Άρης Σπηλιωτόπουλος, στο πλαίσιο της περιοδείας που πραγματοποιεί στη Χίο και τις Οινούσσες, παραβρέθηκε χθες, 20 Αυγούστου 2009 και απηύθυνε χαιρετισμό στην τελετή ανακήρυξης του σε επίτιμο Δημότη Καρδάμυλων Χίου. [/FONT]

από το Δελτίο Τύπου του Υπεπθ. :P



Πήρες στο σχολείο σου και σου είπαν πως έχουν βγει;

Το δικό μου αμφιβάλλω αν θα είναι ανοιχτό τέτοια ώρα. :p
Το δικό μου είναι κλειστό,παίρνω τηλ. συνέχεια δηλ. όχι εγώ η μανούλα:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top